Au murit înjunghiați în propria casă

Cele două persoane, un bărbat în vârstă de 71 de ani și fiica acestuia în vârstă de 41 de ani au fost găsite fără suflare în propria lor locuință. Bărbatul a fost găsit în pat, într-o baltă de sânge.Fiica bărbatului, care era mama unei fetițe cu handicap, se afla pe un hol al casei, fără suflare.

În urma verificărilor efectuate de anchetatori, pe corpurile victimelor au fost identificate mai multe lovituri de cuțit, motivul care a dus la decesul celor doi.

Împreună cu tatăl și fiica, în casă mai locuia un bărbat despre care vecinii spun că ar fi venit din Columbia. Cei trei ar fi avut o ceartă luni seară, iar neînțelegerile au continuat și marți dimineață. Se presupune că dubla crimă ar fi avut loc după ora 08:00.