Cu riscul de a părea învechită sau cu acela de a fi judecată, Andreea Tonciu le-a luat la rost pe colegele sale care deși au parteneri de viață, au petrecut timp cu alți bărbați în jungla Dominicană. Una dintre cele pe care le-a luat la bani mărunți a fost Laura Giurcanu, care a fost surprinsă stând în apă cu Tj Miles, pe care l-a pozat și alături de Xonia în avion, iar mai apoi a arătat imaginea respectivă în direct, la TV.
“Fetele astea au greșit emisiunea, au venit la jungla iubirii. Eu vreau să demonstrez anumite lucruri. Noi nu ne-am dus la jungla iubirii ca să ne combinăm”, a spus Andreea Tonciu în cadrul emisiunii „La Măruță”.
Vedeta s-a arătat a fi foarte nemulțumită de cele întâmplate cât timp a stat ea în tabăra Faimoșilor și mai mult de atât, nu s-a temut să spună lucrurilor pe nume. Nu i se pare deloc în regulă că Laura Giurcanu și Xonia s-au apropiat de colegii lor, considerând că au greșit emisiunea și că nu sunt la „jungla iubirii”, ci la Survivor România.
“Ți se pare normală poza asta? Xonia și TJ Miles erau îmbrățișați. Vreau să punctez altceva. Mi s-a părut foarte funny și am făcut poze. Și băiatul a ținut mâna pe piciorul ei. Nu sunt nebună, Cătălin!”, a mai spus Andreea Tonciu.
Nu doar Andreea Tonciu a remarcat o apropiere suspectă între Tj Miles și Xonia, ci și Roxana Ciuhulescu care a abrobat cele spuse de fosta ei colegă de echipă.
“TJ Miles era cu mâna între picioarele Xoniei, că na… în somn știi cum e îți mai alunecă mâinile. Pot sa confirm tot ceea ce a zis Andreea, era o apropiere evidentă între Xonia și TJ Miles, să mai spun și că era cu mâinile pe ea? Dacă ar fi continuat împreună în emisiune, probabil ar fi ieșit o relație frumoasă între ei. Când a plecat Xonia, a apărut Laura, cred că o plăcea TJ pe Laura”, a spus Roxana Ciuhulescu, potrivit fanatik.ro.
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului Andreea Tonciu aruncă bomba! Ce s-a întâmplat, de fapt, între Tj Miles și Xonia la Survivor România: „Nu sunt nebună”.