Nu îi este dat prea des să vadă așa ceva. Prietenul lui Jador a fost martorul unui accident grav, care s-a petrecut la doar câțiva metri în fața acestuia. Artistul mergea către Bârlad, la casa părintească, moment în care un TIR care venea de pe contrasens s-a răsturnat. El nu a stat cu mâinile în sân și a oferit o mână de ajutor.
Bogdan Mocanu, martorul unui accident grav
Bogdan Mocanu a scos șoferul din cabină, care era plin se sânge și în stare de joc. După spusele vedetei, omul respectiv avea o gaură în mână și nu își poate da seama cum a ajuns să se răstoarne singur și cum a tras de volan. El crede că, poate, șoferul a adormit la volan și de aceea s-au întâmplat lucrurile așa. La final, le-a dat un sfat celor care stau cu ochii pe el și anume le-a zis să aibă grijă cum conduc, pentru nu a ajunge și ei așa.
”Mi s-a întâmplat ceva ce nu mi se întâmplă prea des, mă duc spre Bârlad spre părinții mei, în fața noastră s-a răsturnat un tir, venea de pe contrasens si a ajuns invers răsturnat. Șoferul l-am scos din cabină plin de sânge, avea mare gaură în mână, nu știu dacă a adormit, cum a tras de volan de s-a răsturnat singur pe contrasens. Aveți grijă cum conduceți”, a povestit Bogdan Mocanu, pe Instagram.
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului Bogdan Mocanu a luat parte la un accident grav! Artistul a sărit în ajutorul victimei: „Plin de sânge, avea gaură în...”.