back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Klaus werner iohannis anunta europa ca este un infractor.

 


 
 
ursu_livia

281 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Lugoj

Postat pe: 27 Noiembrie 2018, ora 10:03

Toti infractorii , fie ei mai mici ,ori foarte mari pana la criminali impotriva umanitatii urasc politia, jandarmeria ,legea si statul de drept, astfel cum o face prin fapte si vorbe si KLuas W.Iohannis.
Iata aici fata in fata declaratia Presedintelui Farntei care multumeste Jandarmeriie pentru prestatia sa in timpul actelor de extrema violenta si declaratia infractorului Klaus Iohannis care isi revarsaura impotriva Jandarmeriie romane pentru ca l-a impedecat in actiunile de inlaturare a guvernului legitim romanesc.
https://scontent.ftsr1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/46801456_2087703...

Raporteaza abuz de limbaj
ursu_livia

281 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Lugoj

Postat pe: 27 Noiembrie 2018, ora 10:07

Citat: "Multumiri fortelor noastre de ordine pentru curajul si profesionalismul lor. Rusine celor care le-au agresat. Rusine celor care s-au manifestat violent fata de alti cetateni si jurnalisti. Rusine celor care au incercat sa intimideze parlamentari. Nu exista loc pentru aceste violente in Republica", a scris pe Twitter seful statului francez.

www.ziare.com/emmanuel-macron/presedinte-franta/reactia-lui-macr...

Raporteaza abuz de limbaj
ursu_livia

281 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Lugoj

Postat pe: 27 Noiembrie 2018, ora 10:10

Condamn ferm intervenţia brutală a Jandarmeriei, puternic disproporţionată în raport cu manifestările majorităţii oamenilor din Piaţa Victoriei. Încercarea de a înfrânge voinţa oamenilor printr-o reacţie violentă a forţelor de ordine este o soluţie condamnabilă. Ministrul de Interne trebuie să dea urgent explicaţii pentru modul în care a gestionat evenimentele din această seară!", a scris, vineri, Iohannis pe Facebook.
https://www.agerpres.ro/politica/2018/08/10/iohannis-condam-ferm...

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 27 Noiembrie 2018, ora 14:01

na belea si-i tare adevarata vorba romaneasca : "fiecare pasare pe graiul ei piere " , numai ca si partea de popultie careia i se adreseaza, este LA FEL de "europeana si democrata " ca si don presedinte ! tragic este ca nici unii si nici celalalt NU isi dau seama de Enormitatile spuse de ei !

Raporteaza abuz de limbaj
ursu_livia

281 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Lugoj

Postat pe: 28 Noiembrie 2018, ora 10:08

Gresit , nici cei mai primitivi dintre romani nu sunt alaturi de nazistul, calau al tarii, Klaus Iohannis, cel ajuns sa ocupe Presedentia prin faptele infractional electorale ale deja condamantului Funzaverde Sorin

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 28 Noiembrie 2018, ora 14:20

Nu,@Livia Ursu,hai sa nu facem aceeasi greseala pe care o face opozitia, catalogindu-i pe cei ce nu sunt cu ei, prosti, ticalosi sau hoti !
Dl Iohannis isi are bazinul sau electoral si oamenii il vad frumos, cinstit si profund european !
ca situatia politica e teribil de instabila, se vede cu ochiul liber si fara a fi cine stie ce mare analist :
- dl. Iohannis nu-i mai are decit pe liberali alaturi
- Ciolos, care nici nu si-a inscris legal partidul il are alaturi pe USR
si deci opozitia e divizata si alearga dupa 2 sau chiar 3 iepuri
- iar PSD .ul NU are candidat !

dupa parerea mea, solutia ar fi sustinerea , in corpore , a lui Calin Popescu Tariceanu , asta in cazul in care dosarul cel nou ( ) nu-l va scoate detot din cursa, caci asta se si doreste !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

489 mesaje
Membru din: 1/08/2018
Postat pe: 1 Decembrie 2018, ora 12:56


wow! si-a clonat bashina din tigva si defileaza sub acoperirea miasmelor cufuroase, hehehe!

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 1 Decembrie 2018, ora 15:11

curata Intuitie demna d'un super- cognitiv ! bravoooo !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

489 mesaje
Membru din: 1/08/2018
Postat pe: 3 Decembrie 2018, ora 10:55

alta zdeanta stulta slinoasa care si-a simtit musca defilandu-i pe tigva vacuumata!
babeto stulta ingalata , sunteti in haita si va cunoasteti din vemurile in care lucrati cu clanta sub acoperire ...

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 3 Decembrie 2018, ora 14:20

ia zi tu, mai Garcea deductiilor logice : cam ce crezi tu ca cautau ahhhh, ce-mi plac cacofoniile mele "hotii " in casa sefei de protocol a pres. Iohannis ? si de ce crezi tu ca acea casa nu era protejata ?

Raporteaza abuz de limbaj
ursu_livia

281 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Lugoj

Postat pe: 23 Ianuarie 2019, ora 15:09

exprimarile tale huliganice te descalifica ca om.daca ai alte pareri spune-le civilizat , nu insulta .Faptul ca insulti dovedeste ca ceea ce sescrie argumentat impotriva infractorului nazist Klaus Iohannis este adevarat.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 24 Ianuarie 2019, ora 15:35

La Multi Ani, @ Livia Ursu ....chiar ma gindeam la cei ce-au scris despre Infierea acelui copil ,in anul ' 90 , de catre V. Dancila si-mi ziceam in gind la cite se pot preta oamenii si ce aiurea pot gindi :
nu i-a deranjat ca in aceeasi perioada, dl. Iohannis si consoarta sa negociau infierea unor copii- contra cost, bineinteles - si cit de mare este diferenta intre ce faceau ei si infiatul unui copil , asa cum a facut Dancila ! carevasazica unii care nu pot avea copii, Infiaza, iar altii aduna Case !

P.S
dar, in acelasi timp, trebuie sa observam ca Daca NU avea - nu stiu cine - proasta idee de a-l pune pe pe fiu ACOLO, la Ateneu , unde NU avea ce cauta, iar V. Dancila REFUZA traznaia, ochiul public nu s-ar fi abatut asupra gestului si al fiului si mizeria nu ar fi avut loc !
deh, unde nu-i cap dar, asa functioneaza legea Cauzei si a Efectului !

Raporteaza abuz de limbaj
ursu_livia

281 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Lugoj

Postat pe: 25 Ianuarie 2019, ora 10:37

Victor Dancila, cetatean roman cu drepturi depline a fost prezent la Ateneu pe picuiaorele lui nu ca si copilul premierului. Au fost numerosi politruci nazisto/stalinisti care erau insotiti de concubine ori de prostituate politruce.
Despre acestia nu se scrie nimic, doar este ”normalitate ” intr-o lume infractionala basisit/iohannista.
Mi-e scarba.
In alta ordine de idei , deoarece Victor Dancila este un om integru jurnalistul trompeta hitlerist/iohannista nu a avut ce scrie decat ca-i infiat de Viorica Dancila. Desi Victor Dancila este major despre infierea sa nu se poate face mahala.
Mai multe ziare de prestigiu din Germania, Franta, Italia au scris despre latura umana, demna a Vioricai Dancila, atacata grobian de gorilele iohanniste.
Acestor jurnalisti trebuie sa le aducem noi dovezi despre crima organizata transfrontaliera a traficului de fiinte umane savarsita, recunoscuta si de faptas, KLAUS WERNER IOHANNIS/INFRACTORUL.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 25 Ianuarie 2019, ora 14:51

Sigur ca s-a dus pe picioarele lui, ca nu l-a luat nimeni in brate , cu forta si sa-l lipeasca-n scaunul ala !
ceea ce spuneam eu si ar trebui sa Avem Curajul si Bunul- simt de a taxa exagerarile sau abaterile Puterii....( altfel nu suntem cu nimic mai breji decit orbitii celorlalti ), este sa recunoastem ca NU AVEA CE CAUTA acolo, in Loja Oficiala si , la fel ca si Ciolos , intro tinuta Neglijenta ce nu facea cinste acelui moment !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 7 Mai 2019, ora 13:16

Am pierdut tot ce iubeam mai tare in viata asta, mi.au murit pe rand copii, nevasta, parintii.
M.am stins in lacrimi si durere, cu gandul la ei.
Insa demnitatea inca traieste in mine si imi zice ca orice.as primii in schimb, sa nu.mi tradez neamul.
Cum sa votati PSD,partidul unui comunist care a omorat mii de romani in goana dupa putere?
Chiar nu aveti pic de demnitate romanilor? " FLORIN CALINESCU

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 8 Mai 2019, ora 12:21

Alegerile de pe 26 mai sunt primele alegeri de când Dragnea și PSD au preluat puterea în România. După 2 ani de abuzuri și proteste, după 2 ani în care România a fost condusă de o gașcă de hoți, acum avem pentru prima dată șansa să acționăm acolo unde contează cu adevărat, la vot. Acolo nu mai pot să ne lovească, nu mai pot să ne ignore, acolo noi avem puterea.

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Klaus Werner Iohannis anunta Europa ca este un infractor.
Mergi la: