back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


#rezist/iohannis ucide .

 


 
 
ursu_livia

281 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Lugoj

Postat pe: 12 Noiembrie 2018, ora 10:56

Asasinii #rezist/ BOT/iohannis sunt liberi si ucid oriunde in tara. Va reamintesc ca bestialul Grosu Ovidiu anunta in 10 aug.2018 "Flăcări, fum și sânge". Acelasi slogan criminal a fost urlat duminica si de criminalul Marius-Valentin Parfenie la mall-ul din Braila , ” “Trebuie să curgă sânge în ţara asta!”.
Mai poate contesta cineva ca Marius-Valentin Parfenie nu urmeaza planurile criminale ale #rezist/ Grosu Ovidiu?
Acestea sunt consecintele criminale ale ramanerii in libertate a lui Bot Malin, Grosu Oviu si altii asemeni lor, dar si trecerea sub tacere a complicitatii lui Klaus Iohannis cu asasinii #rezist.
https://adevarul.ro/locale/braila/video-imagini-zguduitoare-tana...

Raporteaza abuz de limbaj
ursu_livia

281 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Lugoj

Postat pe: 12 Noiembrie 2018, ora 10:58

Instanta A FOST prea blanda in 2015 cu bestia de la mall-ul din Braila.
Citat: ” „Marius Valentin Parfenie, șoferul drogat care a comis atacul de la mall în Brăila are un trecut violent. În 2015, tânărul a bătut cu sălbăticie un bărbat, împreună cu tatăl său, și l-a băgat în spital. Tribunalul l-a lăsat însă în libertate și a decis ca să fie supravegheat pentru o perioadă de 6 luni. Pe 3 aprilie 2015, Marius Valentin Parfenie, pe atunci minor, a fost protagonistul unui incident deosebit de violent. Şi-a lovit victima cu pumnii și picioarele. Înfuriat după discuția aprinsă, tatăl șoferului a vrut să se răzbune. Împreună cu fiul său a venit la poarta bărbatului, să-i ceară socoteală.”
https://stirimondene.fanatik.ro/cine-este-marius-valentin-parfen...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 19 Februarie 2019, ora 15:55

De la: ursu_livia, la data 2018-11-12 10:56:58Asasinii #rezist/ BOT/iohannis sunt liberi si ucid oriunde in tara. Va reamintesc ca bestialul Grosu Ovidiu anunta in 10 aug.2018 "Flăcări, fum și sânge". Acelasi slogan criminal a fost urlat duminica si de criminalul Marius-Valentin Parfenie la mall-ul din Braila , ” “Trebuie să curgă sânge în ţara asta!”.
Mai poate contesta cineva ca Marius-Valentin Parfenie nu urmeaza planurile criminale ale #rezist/ Grosu Ovidiu?
Acestea sunt consecintele criminale ale ramanerii in libertate a lui Bot Malin, Grosu Oviu si altii asemeni lor, dar si trecerea sub tacere a complicitatii lui Klaus Iohannis cu asasinii #rezist.
https://adevarul.ro/locale/braila/video-imagini-zguduitoare-tana...] Ori esti proasta rau, rau....ori dilie....ori ticaloasa. M__E PSD.

Raporteaza abuz de limbaj
Polixenia

2831 mesaje
Membru din: 9/12/2012
Oras: Resita

Postat pe: 20 Februarie 2019, ora 20:09

De la: ursu_livia, la data 2018-11-12 10:56:58Asasinii #rezist/ BOT/iohannis sunt liberi si ucid oriunde in tara. Va reamintesc ca bestialul Grosu Ovidiu anunta in 10 aug.2018 "Flăcări, fum și sânge". Acelasi slogan criminal a fost urlat duminica si de criminalul Marius-Valentin Parfenie la mall-ul din Braila , ” “Trebuie să curgă sânge în ţara asta!”.
Mai poate contesta cineva ca Marius-Valentin Parfenie nu urmeaza planurile criminale ale #rezist/ Grosu Ovidiu?
Acestea sunt consecintele criminale ale ramanerii in libertate a lui Bot Malin, Grosu Oviu si altii asemeni lor, dar si trecerea sub tacere a complicitatii lui Klaus Iohannis cu asasinii #rezist.
https://adevarul.ro/locale/braila/video-imagini-zguduitoare-tana...]

Ai ceva probleme, la mansarda?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 7 Mai 2019, ora 13:02

Am pierdut tot ce iubeam mai tare in viata asta, mi.au murit pe rand copii, nevasta, parintii.
M.am stins in lacrimi si durere, cu gandul la ei.
Insa demnitatea inca traieste in mine si imi zice ca orice.as primii in schimb, sa nu.mi tradez neamul.
Cum sa votati PSD,partidul unui comunist care a omorat mii de romani in goana dupa putere?
Chiar nu aveti pic de demnitate romanilor? " FLORIN CALINESCU

Raporteaza abuz de limbaj
ursu_livia

281 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Lugoj

Postat pe: 16 Mai 2019, ora 16:22

MANSANRDA? ASA VORBITI VOI INTRE VOI TARFELE NAZISTE??

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 22 Mai 2019, ora 14:52

Dragi votanti PSD, imi sunteti ca fratii.
Trebuie sa votam cu grija pe 26 mai.
Trebuie sa punem bine stampila, bine si vizibil pe toate cele 3 partide din alianta care va mareste in fiecare luna pensiile.
Va rog sa fiti atenti in cabina de vot si puneti stampila pe PSD...ALDE si UDMR ( sa vada ungurii ca nu suntem rasisti)
Sa nu uitati sa.l bagam la puscarie pe Iohanis, punand stampila pe DA la referendum.
Neaparat verificati temeinic in care urna trebuie sa puneti cele două buletine cu DA.
Sa nu lasam opozitia sa ne fure voturile!

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului #rezist/iohannis ucide .
Mergi la: