back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Chestionar- dezvoltarea regionala si nivelul de trai

 


 
 
9am_20163

1 mesaj
Membru din: 27/04/2018
Postat pe: 27 Aprilie 2018, ora 19:04

Buna seara!
Realizez o cercetare prin intermediul careia intentionez sa analizez nivelul de dezvoltare economica precum si, nivelul de trai atins in cadrul regiunilor de dezvoltare ale tarii. Intrebarile sunt extrem de simple iar completarea acestora nu va dura mai mult de 5 minute.
Nu am utilizat niciodata acest forum asa ca imi cer iertare daca nu am postat in cadrul categoriei corespunzatoare.
Orice raspuns este bine primit. Va multumesc!


www.isondaje.ro/sondaj/582044472/

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 7 Mai 2019, ora 13:06

Am pierdut tot ce iubeam mai tare in viata asta, mi.au murit pe rand copii, nevasta, parintii.
M.am stins in lacrimi si durere, cu gandul la ei.
Insa demnitatea inca traieste in mine si imi zice ca orice.as primii in schimb, sa nu.mi tradez neamul.
Cum sa votati PSD,partidul unui comunist care a omorat mii de romani in goana dupa putere?
Chiar nu aveti pic de demnitate romanilor? " FLORIN CALINESCU

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 7 Mai 2019, ora 15:35

Am pierdut tot ce iubeam mai tare in viata asta, mi.au murit pe rand copii, nevasta, parintii.
M.am stins in lacrimi si durere, cu gandul la ei.
Insa demnitatea inca traieste in mine si imi zice ca orice.as primii in schimb, sa nu.mi tradez neamul.
Cum sa votati PSD,partidul unui comunist care a omorat mii de romani in goana dupa putere?
Chiar nu aveti pic de demnitate romanilor? " FLORIN CALINESCU

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Chestionar- Dezvoltarea regionala si nivelul de trai
Mergi la: