back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Psd ,ultima reduta a criminalilor comunisti.

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 >> Sari la pagina:
 
ursu_livia

281 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Lugoj

Postat pe: 29 Septembrie 2018, ora 15:50

9am_17655=mahala.Nu sunt clona nimanui, iar daca vrei sa scrii ceva fa-o la tema data. Deocamdata acest huligan #rezist/iohannis are comenatrii insultatoare , vulgare. grobiene.Tu esti asemnei acestui huligan zis ”fosta membra 9am?


9am_17655

329 mesaje
Membru din: 28/09/2016
Postat pe: 3 Octombrie 2018, ora 16:38

De la: ursu_livia, la data 2018-09-29 15:50:049am_17655=mahala.Nu sunt clona nimanui, iar daca vrei sa scrii ceva fa-o la tema data. Deocamdata acest huligan #rezist/iohannis are comenatrii insultatoare , vulgare. grobiene.Tu esti asemnei acestui huligan zis ”fosta membra 9am?


Latrinisto , "temele " tale nu pot fi considerate subiecte de discutie ,sunt laturi din noaptea mintii tale , ce sa discuti pe asemenea subiecte , ticaloaso ? Sa-ti trimit niste medicamente ptr deraiati mintali ?/>
Hai siktir cu temele tale , rapanoaso !

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 4 Octombrie 2018, ora 15:12

cind te-apuca iti ridici poalele-n cap ca tigancile , madam si ti se vede rusinica ....nu, nu aia de imbujoreaza obrajii sfiosi ci, ailalta...fizica !
dar, cu fiecare postare demonstrezi ca esti o Doamna !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 19 Februarie 2019, ora 11:55

De la: ursu_livia, la data 2018-09-26 19:24:44Acest ins este consumator de droguri asemeni tuturor huliganilor #rezist de aceea nu stie ce scrie ,nici d ecate ori scrie toate idioteniile ordonate de Iohannis si complicii lui.
Ori esti proasta , ori ticaloasa daca inca mai poti crede intr-un partid aniti romanesc, corupt si vandut Rusiei. Dar ma intreb...cine esti ? Din statistici rezulta ca Romania este sabotata din interior de peste 600000 de agenti KGB la care daca mai adaugam prostii si ticalosii, ajungem la cele 3200000 voturi date PSD. Sictir !

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 22 Februarie 2019, ora 16:13


Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 25 Februarie 2019, ora 15:39

Am crezut ca ai mai evoluat dar m.am inselat. Prostia se mai ameliorează odata cu varsta, ticalosia, niciodata.
Nici nu stiu de ce imi mai omor timpul cu ,,stapana sitelui" Incercam sa inteleg psihologia ticalosului. Ramai sanatoasa si proasta pana la adanci batraneti. Nu uita, blindaj la sarcofag....

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 8 Mai 2019, ora 12:19

Alegerile de pe 26 mai sunt primele alegeri de când Dragnea și PSD au preluat puterea în România. După 2 ani de abuzuri și proteste, după 2 ani în care România a fost condusă de o gașcă de hoți, acum avem pentru prima dată șansa să acționăm acolo unde contează cu adevărat, la vot. Acolo nu mai pot să ne lovească, nu mai pot să ne ignore, acolo noi avem puterea.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 8 Mai 2019, ora 12:25

Alegerile de pe 26 mai sunt primele alegeri de când Dragnea și PSD au preluat puterea în România. După 2 ani de abuzuri și proteste, după 2 ani în care România a fost condusă de o gașcă de hoți, acum avem pentru prima dată șansa să acționăm acolo unde contează cu adevărat, la vot. Acolo nu mai pot să ne lovească, nu mai pot să ne ignore, acolo noi avem puterea.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 8 Mai 2019, ora 12:37

Fostul ministru al Fondurilor Europene Cristian Ghinea a acuzat, vineri, PSD-ului condus de Liviu Dragnea de trădare naţională, după o serie de mişcări în favoarea ruşilor.

"Trădarea se conturează. Au crescut masiv importurile de la Gazprom. Au blocat investiţiile din Marea Neagră. Acum sabotează conducta europeană. PSD = trădare. O informaţie care ajunsese la mine şi acum se confirmă. E grav. La presiunile ministrului Economiei, Nicolae Bădălău, termenele de finalizare ale proiectului gazoductului BRUA, care ameninţă supremaţia Gazprom în regiune, au fost amânate, deocamdată, cu un an. Ticăloşia este maximă deoarece decizia nu a fost anunţată public", a scris Ghinea pe Facebook.

În acest context, liderul USR a somat Guvernul României să clarifice situaţia.

"După blocarea proiectelor de la Marea Neagră este a doua mişcare a Guvernului PSD-ALDE pentru a consolida poziţia energetică a ruşilor în regiune. România riscă să piardă 175 milioane euro, finanţare nerambursabilă de la Uniunea Europeană. Missiya vypolnena, Gospodin Bădălău!", a precizat Ghinea.


Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 8 Mai 2019, ora 14:40

daca e asa e foarte GRAV si ma-ntreb :
SRI.ul NU stie ?
dar presedintele a fost Informat ?
da' Parlamentul ?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 8 Mai 2019, ora 16:29

De la: gabigabi2, la data 2019-05-08 14:40:04daca e asa e foarte GRAV si ma-ntreb :
SRI.ul NU stie ?
dar presedintele a fost Informat ?
da' Parlamentul ?
Faptele psd vorbesc de la sine. Cat despre institutiile care ar trebui sa reactioneze.....ei bine ..sunt impanate cu indivizi vanduti altor interese. Ai impresia ca USLA Ceaisista care se ocupa cu indentificarea agentilor kgb...a fost decimata de dragul nostru? In Romania comunista activau peste 300000 agenti kgb....care au fost inregimentati in posturi si functii de conducere de tov Iliescu.... PSDeste cuibusorul tradatorilor filorusi, romani ticalosi precum Dinescu, Gusa, Melescanu, Grebla... ,,alta intrebare", Ghita Sebi, Voiculescu, Miki Spaga, nea Vacaroiu, Serban Nicolae....si lista poate continua.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 9 Mai 2019, ora 15:28

baaaa .... o tii langa cu cei 300000mii de spioni....du-te de te culca, ametitule, ca n-ai logica nici cit o gaina si bati cimpii ca un nebun, in loc sa raspunzi la o intrebare clara si logica ! haide, mars, ca m-ai enervat, pimpule !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 9 Mai 2019, ora 19:16

De la: gabigabi2, la data 2019-05-09 15:28:26baaaa .... o tii langa cu cei 300000mii de spioni....du-te de te culca, ametitule, ca n-ai logica nici cit o gaina si bati cimpii ca un nebun, in loc sa raspunzi la o intrebare clara si logica ! haide, mars, ca m-ai enervat, pimpule !
Pai ti.am rasuns hahalero......institutiile statului sunt pline ochi cu acesti indivizi. Tu ce crezi? Iliescu, agent kgb dovedit ...cand a venit la putere a numit ministru apararii alt agent dovedit,Militaru.....a chemat armata rusa asa cum au procedat si in 47...
Ce crezi tu ca afacut nenorocitul in 10 ani de presedentie....mai ales pana in 96? Dar ce sa faci....iti aperi neamul tradator de tara....doar faci parte dintre nostalgici.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 10 Mai 2019, ora 13:15

PSD nu mai reuseste sa.si strangă prostii . Au fos nevoiti sa inchirieze peste 700 autocare si sa aduca asistati si din judetele sudice. Din estimari au reusit sa stranga cu arcanul maxim 20000 de prosti, ticalosi si hoti.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 10 Mai 2019, ora 16:22

ba timpitule, au trecut mai bine de 20 ani din ' 96 si pina acum si multi au iesit la pensie sau chiar au dat coltul, capiatule ! si, intre timp, a inceput Era Basescului, cu alti securisti....din aia buni, nu ca ceilalti si uite asa ne-am trezit intr-un Stat Mafiot, in care astia NU au treaba nici cu Stinga , nici cu Dreapta....pe ei ii intereseaza BANUL si PUTEREA si-l vor sprijini pe cel ce le faciliteaza acest lucru da' chiar nu te duce capul ala deloc , desi eu sunt o baba si tu un barbat in floarea virstei ?!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 13 Mai 2019, ora 11:43

De la: gabigabi2, la data 2019-05-10 16:22:43ba timpitule, au trecut mai bine de 20 ani din ' 96 si pina acum si multi au iesit la pensie sau chiar au dat coltul, capiatule ! si, intre timp, a inceput Era Basescului, cu alti securisti....din aia buni, nu ca ceilalti si uite asa ne-am trezit intr-un Stat Mafiot, in care astia NU au treaba nici cu Stinga , nici cu Dreapta....pe ei ii intereseaza BANUL si PUTEREA si-l vor sprijini pe cel ce le faciliteaza acest lucru da' chiar nu te duce capul ala deloc , desi eu sunt o baba si tu un barbat in floarea virstei ?!
Ticalosii tot ticalosi raman. Astia nu ies la pensie ...lasa in urma lor conserve . Astia au viata ipotecata Moscovei.....copii le iau locul...banul castigat prin tradare are mirosul ademenitor iar urmasii le continua munca. Tu ai impresia ca Moscova a renuntat la Romania incepamd cu dec 89? Nici poveste, atunci au preluat conducerea tarii.
FSN, PDSR si acum PSD dar si alte cartite sunt acum reprezentantii intereselor Moscovei . Chiar si tu prin optiunea politica pe care o ai ....ajuti Moscova sa distruga Romania........

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

489 mesaje
Membru din: 1/08/2018
Postat pe: 13 Mai 2019, ora 12:16

ce altceva mai are de facut lumpenlarinista stalilista miasmata exceptand propaganda in slujba oligarhiei rosii pesediste si subminarea intereselor nationale romanesti din cadrul U.E.!?

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 13 Mai 2019, ora 15:45

@270 ai uitat sa spui de USR , caci Acolo sunt urmasii securistilor iesiti la pensie !
si, da, Hakoane, daca " interesul " Romaniei , promovat de catre cei ca tine, este Globalizarea si neantenizarea ei , atunci : Da, ma opun !....de altfel, casca ochii bine si ai sa vezi cum prolifereaza-n statele UE, exact aceasta opozitie, caci popoarele vor sa-si pastreze nestirnita nationalitatea, cutumele si traditiile clasice !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

489 mesaje
Membru din: 1/08/2018
Postat pe: 13 Mai 2019, ora 16:42

De unde sa stie o inculta, semianalfabeta agramata, ce fel de globalizare sustin, lumpen latrinisto stalinista esuata mintal!?

O habarnista stulta fudula, de calbrul tau, nici n-ar trebui sa pronunte termenul respectiv inainte de a se informa, documenta sau studia un asemenea process multicauzal asa cum este: GLOBALIZAREA.
SALTUL DE LA O PLANETA A STATELOR SI NATIUNILOR catre o CIVILIZATIE PLANETARA se va produce indifferent daca iti convine sau nu ,daca se opune sau nu, o stulta fudula cu o mentalitate retrograda ca tine.

pregateste-ti coparseul si lasa-ne ca si asa ai facut umbra PAMANTULUI degeaba.

HAI, MERMELESTE-TI INEPTIILE SI, ingurgiteaza-ti doza antisevraj pe care o cersesti si ti-o servesc zilnic!




Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 14 Mai 2019, ora 08:25

De la: gabigabi2, la data 2019-05-13 15:45:20@270 ai uitat sa spui de USR , caci Acolo sunt urmasii securistilor iesiti la pensie !
si, da, Hakoane, daca " interesul " Romaniei , promovat de catre cei ca tine, este Globalizarea si neantenizarea ei , atunci : Da, ma opun !....de altfel, casca ochii bine si ai sa vezi cum prolifereaza-n statele UE, exact aceasta opozitie, caci popoarele vor sa-si pastreze nestirnita nationalitatea, cutumele si traditiile clasice !
In concluzie...usr urmasii secu iar psd care a dovedit ca are in componenta agenti kgb , activisti pcr si toata floarea securist.comunista este ok? Bun asa.
Traditie....pai daca furtul este o traditie romaneasca atunci trebuie sa renuntam...

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 14 Mai 2019, ora 15:41

De la: 9am_20270, la data 2019-05-14 08:25:49
De la: gabigabi2, la data 2019-05-13 15:45:20@270 ai uitat sa spui de USR , caci Acolo sunt urmasii securistilor iesiti la pensie !
si, da, Hakoane, daca " interesul " Romaniei , promovat de catre cei ca tine, este Globalizarea si neantenizarea ei , atunci : Da, ma opun !....de altfel, casca ochii bine si ai sa vezi cum prolifereaza-n statele UE, exact aceasta opozitie, caci popoarele vor sa-si pastreze nestirnita nationalitatea, cutumele si traditiile clasice !
In concluzie...usr urmasii secu iar psd care a dovedit ca are in componenta agenti kgb , activisti pcr si toata floarea securist.comunista este ok? Bun asa.
Traditie....pai daca furtul este o traditie romaneasca atunci trebuie sa renuntam...


a DOVEDIT ? Cine a dovedit ca exista agenti kgb in PSD?
baaaaa, ati innebunit de tot, absurdule , de spui asemenea ineptii ?!
eu mi-as dori ca voi, toti astia care apareti si pe la Tv si spuneti asemenea lucruri sa fiti OBLIGATI sa si Dovediti ceea ce sustineti si daca nu puteti : ceva timp petrecut la "racoare " chiar v-ar racori mintile incinse !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 15 Mai 2019, ora 10:04

Sunt dovezi clare, orientarea PSD nu mai poate fii ascunsa, tradatorii Romaniei . Tu crezi ca ILICI ILIESCU nu este dovada cea mai graitoare? Pe cine a pus ministrul apararii....Militaru, agent kgb, Brucan, Barladeanu, etc. Astia dupa 89 au imbibat structurile statului cu oamenii Moscovei iar acum urmasii incearca sa devieze traiectoria occidentala a tarii. Totul este vizibil si sunt ajutati de catre scursurile Romaniei , nostalgicii epocii de aur , asistatii si fostii, actualii informatori.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 15 Mai 2019, ora 15:12

hai, gata, ajunge cu nevricalele ca nu esti muiere....sau esti ? tre' ca ai o lipsa de potasiu, de calciu , ceva sau esti N.F ? ia si tu un sedatif seara la culcare, ca te-au innebunit de tot astia cu propaganda lor desucheata si-n care crezi 100% ca un copil cu retard...ti-am mai spus ca tineretul securist nu ma tine de vreo Doctrina, singurul lor crez- ca si al tau, de altfel - fiind BANII care n-au miros !
.hai, calmeaza-te, ca uite :
don pres. va declara pe 20 Mai - taman cind, in duminica orbului , a fost FURATA REVOLUTIA cu votul - va declara - zic : Anul Revolutiei....e buna gluma si fain ales momentul ptr. a-l comemora !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 15 Mai 2019, ora 16:13

De la: gabigabi2, la data 2019-05-15 15:12:24hai, gata, ajunge cu nevricalele ca nu esti muiere....sau esti ? tre' ca ai o lipsa de potasiu, de calciu , ceva sau esti N.F ? ia si tu un sedatif seara la culcare, ca te-au innebunit de tot astia cu propaganda lor desucheata si-n care crezi 100% ca un copil cu retard...ti-am mai spus ca tineretul securist nu ma tine de vreo Doctrina, singurul lor crez- ca si al tau, de altfel - fiind BANII care n-au miros !
.hai, calmeaza-te, ca uite :
don pres. va declara pe 20 Mai - taman cind, in duminica orbului , a fost FURATA REVOLUTIA cu votul - va declara - zic : Anul Revolutiei....e buna gluma si fain ales momentul ptr. a-l comemora !
Copii scursurilor comuniste nu stiu decat sa fure...iar singirul imperiu unde furtul este politica de stat este Rusia....intr.o democratie autentica..toti dau faliment si ei stiu cat de idioti sunt...lor le priesc doar afacerile cu statul. Concluzia...vor trage la rusi ca musca la kkkkakat.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 16 Mai 2019, ora 10:56

MULTUMIM DIN INIMA PSD...CARE DISTRUGE SISTEMATIC STATUL ROMAN.
cardasia cu UDMR da roade.
Cel mai mare drapel românesc, arborat la Miercurea Ciuc în 2015, a fost dat jos de autorități. Drapelul, care măsura șapte metri lungime și patru lățime, era arborat în fața sediului Inspectoratului Județean de Poliție.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 16 Mai 2019, ora 15:20

De la: 9am_20270, la data 2019-05-15 16:13:34
De la: gabigabi2, la data 2019-05-15 15:12:24hai, gata, ajunge cu nevricalele ca nu esti muiere....sau esti ? tre' ca ai o lipsa de potasiu, de calciu , ceva sau esti N.F ? ia si tu un sedatif seara la culcare, ca te-au innebunit de tot astia cu propaganda lor desucheata si-n care crezi 100% ca un copil cu retard...ti-am mai spus ca tineretul securist nu ma tine de vreo Doctrina, singurul lor crez- ca si al tau, de altfel - fiind BANII care n-au miros !
.hai, calmeaza-te, ca uite :
don pres. va declara pe 20 Mai - taman cind, in duminica orbului , a fost FURATA REVOLUTIA cu votul - va declara - zic : Anul Revolutiei....e buna gluma si fain ales momentul ptr. a-l comemora !
Copii scursurilor comuniste nu stiu decat sa fure...iar singirul imperiu unde furtul este politica de stat este Rusia....intr.o democratie autentica..toti dau faliment si ei stiu cat de idioti sunt...lor le priesc doar afacerile cu statul. Concluzia...vor trage la rusi ca musca la kkkkakat.

bre, ce faci ? tu esti atent la ce-ti spun eu sau n-ai inteles ce-am spus ? la 20 Mai s-a FURAT REVOLUTIA cu votul , asta am spus !
in rest, hai sa fim seriosi cu Furtul ! ...el .este prezent in toate tarile lumii asteia si fusera Scandaluri si cu bancile engleze , germane sau franceze, slava domnului ....asa ca las-o p'asta , ca Nu Rusia detine Monopolul hotiei !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 17 Mai 2019, ora 11:21

De la: gabigabi2, la data 2019-05-16 15:20:54
De la: 9am_20270, la data 2019-05-15 16:13:34
De la: gabigabi2, la data 2019-05-15 15:12:24hai, gata, ajunge cu nevricalele ca nu esti muiere....sau esti ? tre' ca ai o lipsa de potasiu, de calciu , ceva sau esti N.F ? ia si tu un sedatif seara la culcare, ca te-au innebunit de tot astia cu propaganda lor desucheata si-n care crezi 100% ca un copil cu retard...ti-am mai spus ca tineretul securist nu ma tine de vreo Doctrina, singurul lor crez- ca si al tau, de altfel - fiind BANII care n-au miros !
.hai, calmeaza-te, ca uite :
don pres. va declara pe 20 Mai - taman cind, in duminica orbului , a fost FURATA REVOLUTIA cu votul - va declara - zic : Anul Revolutiei....e buna gluma si fain ales momentul ptr. a-l comemora !
Copii scursurilor comuniste nu stiu decat sa fure...iar singirul imperiu unde furtul este politica de stat este Rusia....intr.o democratie autentica..toti dau faliment si ei stiu cat de idioti sunt...lor le priesc doar afacerile cu statul. Concluzia...vor trage la rusi ca musca la kkkkakat.

bre, ce faci ? tu esti atent la ce-ti spun eu sau n-ai inteles ce-am spus ? la 20 Mai s-a FURAT REVOLUTIA cu votul , asta am spus !
in rest, hai sa fim seriosi cu Furtul ! ...el .este prezent in toate tarile lumii asteia si fusera Scandaluri si cu bancile engleze , germane sau franceze, slava domnului ....asa ca las-o p'asta , ca Nu Rusia detine Monopolul hotiei !
Cine a furat revolutia? Nu cumva partidul pe care il votezi? Deci esti partasa la crima cu premeditare.
Furt este peste tot...dar au justitie adevarata si cei prinsi la furat nu scapa cu suspendare fara a da inapoi bunurile furate.Acolo cine este prins....a belit , belengherul, face puscarie si returneaza bunurile furate. Judecatorii, procurorii, politistii corupti daca pun botul si sunt prinsi....pierd chiar si dreptul la pensie. Acolo este justitie. Mai mult, acolo justitia functioneaza in sprijinul cetateanului onest nu ca la noi in favoarea criminalilor, interlopilor, violatorilor si coruptilor. Baga la cap, esti partasa la crima, furt, devalizare.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 17 Mai 2019, ora 14:47

nu-i asa ca esti prost ca noaptea si ilogic cit cuprinde ?
baaaa, DACA ii votam mai spuneam ca-n 20 mai s-a furat revolutia ? hai, gindeste-te , ce naiba ai in capul ala care se crede destept nevoie mare ? ma enervezi cu atita prostie ....cauta in arhiva acestui forum si ai sa gasesti o groaza de discutii pe tema Furtului Revolutiei si a mineriadei din 13- 15 iunie care a pus capacul pe ea, inabusind-o !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 18 Mai 2019, ora 09:34

De la: gabigabi2, la data 2019-05-17 14:47:09nu-i asa ca esti prost ca noaptea si ilogic cit cuprinde ?
baaaa, DACA ii votam mai spuneam ca-n 20 mai s-a furat revolutia ? hai, gindeste-te , ce naiba ai in capul ala care se crede destept nevoie mare ? ma enervezi cu atita prostie ....cauta in arhiva acestui forum si ai sa gasesti o groaza de discutii pe tema Furtului Revolutiei si a mineriadei din 13- 15 iunie care a pus capacul pe ea, inabusind-o !
Ma faci prost? Pai cu cine votezi? PSD nu este partidul criminalilor din dec 89? Esti senila, ticaloasa,,criminala prin asociere, hoata, proasta...la un loc si mai ales tupeista imputită.😡

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 18 Mai 2019, ora 15:08

Nu eu te-am facut prost, asa-i naturelul tau inascut ! eu doar constat cit de des dai cu oistea-n gard !
si-ti mai spun o data :
NU am votat cu PSD .ul , ci tot cu Dreapta Democratica, la fel ca alte milioane de romani, dar la CE NE-A FOLOSIT ?!
iar azi m-am uitat la don pres. cum juca-n picioare CONSTITUTIA spunindu-si Textul- mereu acelasi- in cadrul mitingului electoral al PNL.ului , secondat de marele urmas al Bratienilor : dl. Blaga ! curat murdar, coane Fanica !

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului PSD ,ultima reduta a criminalilor comunisti.
Mergi la: