back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


O iubesc!!!!

 


 
 
Edward_Claudiu

1 mesaj
Membru din: 5/08/2015
Postat pe: 5 August 2015, ora 02:34

Buna ziua...am 21 de ani si am intrat in depresie din cauza iubitei mele cu care am fost 1 an si 8 luni impreuna ,pana acum cateva zile cand ea sa hotarat ca nu mai are rost sa continuam relatia deoarece pleaca la facultate la Brasov ea fiind din Buzau si eu la o distanta de buzau de 30 km...iar dupa facultate vrea sa plece in America cu bursa...si i-am explicat ca vin cu ea la Brasov iar dupa plecam amandoi i-am zis ca fac orice pentru ea ca o iubesc...nu a inteles iar apoi eu m-am panicat si suparat de la durere si am jignit-o...iar apoi mi-a spus ca sunt un nemernic si ca nu vrea sa mai auda de mine niciodata si am dezamagit-o(ea a trecut si prin stres din cauza examenelor)......ca nici prieteni nu vrea sa fim...iar acum zice la prieteni ca ....sunt un animal si ca am si inselat-o ceea e toatal neadevarat nu am inselat-o niciodata...pentru ca o iubesc foarte mult as traversa si galaxia pentru ea...apoi mi-am cerut sscuze si i-am explicat ca au fost spuse la nervi si durere....repet nu au fost jigniri exagerate ceva gen ( imi doresc sa mori singura) cel putin asa cred, nu am injurat-o niciodata... nu nimic i-am mai trimis mesaje dar nu imi raspunde iar eu de 3 saptamani nu pot dormi si manca o iubesc enom imi e dor deja de ea....ce spuneti sa o mai caut sau sa ii las timp imi e frica ca daca o las ma va uita.... va rog mult .....

Raporteaza abuz de limbaj
Bogas_bogas

3 mesaje
Membru din: 6/11/2017
Postat pe: 27 Noiembrie 2017, ora 15:17

Eu cred ca e bipolara... de ce ai vrea sa fii cu o astfel de persoana?

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului O iubesc!!!!
Mergi la: