back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Prietena mea nu ma mai vrea

 


 
 
Andrei_Alexx_1

1 mesaj
Membru din: 16/04/2015
Postat pe: 16 Aprilie 2015, ora 01:08

Buna seara.Povestea noastra a inceput in luna noiembrie,anul 2013(1 an si aproape 5 luni ).Eu am 19 ani iar ea are 17.Totul a fost frumos ,clipe frumoase ,perioade in care simteam ca e totul pentru mine,dar si certuri tipice unei relatii in care credeam ca totul s-a prabusit.Am intampinat o problema,in ultima vreme ne certam tot mai des(in special ea ) ,pentru orice mica greseala si iar ne impacam.Odata imi spune ca sunt totul pentru ea,altadata imi spune ca vrea sa ne despartim.De-a lungul relatiei nu s-a intamplat sa nu vorbim mai mult de 3-4 zile.Marea mea problema am intampinat-o azi.De dimineata mi-a spus ca ar fi mai bine sa ne despartim si tot felul de chestii.Am mai vorbit iar mai spre seara a spus ca iese cu niste prietene si ar vrea sa ne vedem.Dupa asta nu mi-a mai raspuns la telefon,M-am intalnit accidental cu ea si de abia am schimbat doua vorbe.Cand am ajuns acasa mi-a spus ca nu ma mai vrea ,ca nu ma mai place si vrea sa ne despartim,dupa care m-a blocat peste tot (facebook,whatsapp...).Intrebarea mea este :Ce sa fac ? O iubesc foarte mult si nu as vrea sa o pierd...

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Prietena mea nu ma mai vrea
Mergi la: