back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ajutorr

 


 
 
yuppy_176138

1 mesaj
Membru din: 26/01/2015
Postat pe: 26 Ianuarie 2015, ora 21:36

Vreau sa ma despart de el. Va rog sa ma ajutati. Sunt cu un baiat de un an jumate ,la inceput totul era perfect dar acum este un cosmar. Eu sunt minora iar el major,diferenta de varsta este de doar 2 ani. Pai sa incep. mi-e frica ca sa spun asa. Ma ameninta si mereu reuseste sa ma faca sa ma intorc la el. De cateva luni el da in mine si ma injura foarte rau,si cand zic foarte rau adica in cel mai urat si josnic mod.:( ba chiar acum cateva zile mi-a zis ca mai are inca vreo 3 si ca m-a tinut doar pentru....intelegeti voi.mereu am incercat sa il evit,sa nu ii mai raspund la telefon dar ma cauta mereu si se roaga de mine sa ne impacam, ca ma iubeste,ca a gresit si ca se schimba. Recunosc ca si eu m-am obisnuit cu el si mi-e greu sa ma despart de el da sunt lafel de constienta ca este cel mai bine pentru mine. Am uitat sa precizez dar sunt minora si el major,diferenta este de doar 2 ani. Se intelege foarte bine cu parintii mei si ei mereu ma cred pe mine vinovata pentru tate certurile mele cu el.ptr ca nu am curajul sa spun nimanui ce imi face si prin ce trec. Va rog ajutati-ma pt ca nu stiu ce sa mai fac. El este o fire foarte geloasa si razbunatoare..pentru orice greseala a mea el se razbuna prin orice mod,cand e nervos imi doreste tot ce e mai rau. Au fost zile in care am plans in tacere, au fost momente cand l am rugat sa inceteze,sa nu mai injure,sa nu ma mai loveasca,dar cand e orbit de furie nu mai gandeste. Eu tin la el da langa o astfel de persoana nu pot sa mai stau. Va rog ajutati ma. Multumesc anticipat.

Raporteaza abuz de limbaj
Cocolino_yuppy

17 mesaje
Membru din: 30/09/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 29 Ianuarie 2015, ora 10:14

Pai tu te poti ajuta singura,noi nu avem cum...parerea mea este sa te desparti de el daca continua asa,daca nu te desparti inseamna ca iti place sa fi batuta etc,bafta!!

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy_175992

3 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Postat pe: 29 Ianuarie 2015, ora 14:25

mai spune cuiva despre prob ta..ma gandesc ca daca mai ai pe cnv langa tine care te poate ajuta vei putea sa te desparti de el..am trecut si eu prin asa cv..si am plecat in italia la munca..doar asa am scapat de el

Raporteaza abuz de limbaj
A-Mirela

142 mesaje
Membru din: 28/11/2014
Postat pe: 9 Februarie 2015, ora 14:56

Odata ce a dat in tine va continua si asa va fi mereu! Daca nu esti multumita de relatie trebuie sa il lasi ! Viitorul nu este foarte colorat in situatia ta daca vei ramane cu el.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

2008 mesaje
Membru din: 31/10/2010
Oras: Alexandria

Postat pe: 23 Mai 2015, ora 00:41

Un cosmar este relatia ta.Trezeste-te,pana nu este prea tarziu!

Raporteaza abuz de limbaj
?
A-Mirela

142 mesaje
Membru din: 28/11/2014
Postat pe: 4 Iunie 2015, ora 14:31

Daca el poate prin orice metoda sa se razbune si sa te faca sa suferi tu trebuie sa faci tot posibilul sa-l lasi. Incearca sa vorbesti cu parintii tai cu siguranta te vor intelege. Daca nu singura trebuie sa iei decizia si sa-i zici direct acest lucru.

Raporteaza abuz de limbaj
A-Mirela

142 mesaje
Membru din: 28/11/2014
Postat pe: 7 Iulie 2015, ora 17:08

Cu siguranta trebuie sa renunti la astfel de barbati pentru ca viata ta sa nu fie un chin pentru tine si viitorilor copii. :) trebuie sa fi curajoasa !

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Ajutorr
Mergi la: