back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Vrea cineva un catelus?

 


 
 
luss006

2 mesaje
Membru din: 9/11/2011
Postat pe: 10 Noiembrie 2011, ora 00:10

Buna,

Stiu ca nu e topicul normal pe aici insa ma gandesc ca multi dintre voi sunteti iubitori de animale si poate aveti si conditiile necesare intretinerii unui catelus ( spatiu, timp, resurse financiare etc. ). Prin urmare, ar fi pacat sa nu le ofer o sansa piticilor mei carora le caut urgent un camin si stapani.
Am 6 catelusi metis ( nu sunt de rasa dar sunt extrem de frumosi si dragalasi ) pe care ii dau spre adoptie. Fratiorii au fost in numar de 7, pe unul l-am dat spre adoptie acum 2 zile. Continui operatiunea pentru restul. Catelusii au 6 saptamani, sunt absolut superbi ( 3 fetite si 3 baietei ), foarte vioi, jucausi si atasati de stapan. Puii sunt clinic sanatosi, deparazitati, vaccinati ( primul vaccin ) si nu sunt pretentiosi la mancare. Fiecare are carnet de sanatate.
Imagini cu piticii gasiti la : https://picasaweb.google.com/112846365093690425199/Cei7Pitici .
Puii se afla in Bucuresti, insa pot asigura transportul in localitatile apropiate ( chiar pana la Ploiesti ). Important este sa aiba un camin dupa sufletul lor.
In caz ca exista doritori, ma puteti contacta la : luss006@yahoo.com, 0728.364.894, 0723.866.996.

Lucia

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Vrea cineva un catelus?
Mergi la: