back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Amy whinehouse nu mai canta la bucuresti

 


 
 
Letitia_Parvan

21 mesaje
Membru din: 9/02/2011
Oras: Braila

Postat pe: 22 Iunie 2011, ora 12:44

Am fost atat de inspirata cand am decis sa nu ma grabesc sa-mi cumpar bilet la concertul Amy Whinehouse!

Cred ca am avut un soi de premonitie legata de acest lucru.
Banuiesc ca mai toti am vazut care a fost presatatia "vedetei" la Belgrad. Mi-a fost rusine de rusinea ei. Atat de penibil, atat de trist, atat de... TZEAPA!

Din pacate cei 20,000 de sarbi care si-au luat bilete la concert si-au luat tzeapa! Nici banii nu o sa mai vina inapoi si nici concertul nu l-au putut asculta.

Pentru cei care nu au vazut inca clipurile cu Amy Winehouse beata pe scena la Blegrad, dati un search pe Youtube: Amy Winehouse Belgrad si o sa intelegeti de ce mai bine stati acasa.

Oricum, una peste cealalta, managerul ei a decis sa anuleze turneul artistei, inclusiv ultimul concert care trebuia sa fie la Bucuresti. A fost o decizie fireasca, dar cam intarziata din punctul meu de vedere...

Asadar, Amy Winehouse concert ANULAT!

Raporteaza abuz de limbaj
ser

4151 mesaje
Membru din: 1/03/2011
Postat pe: 26 Iunie 2011, ora 16:54

De la: Letitia_Parvan, la data 2011-06-22 12:44:00Am fost atat de inspirata cand am decis sa nu ma grabesc sa-mi cumpar bilet la concertul Amy Whinehouse!

Cred ca am avut un soi de premonitie legata de acest lucru.
Banuiesc ca mai toti am vazut care a fost presatatia "vedetei" la Belgrad. Mi-a fost rusine de rusinea ei. Atat de penibil, atat de trist, atat de... TZEAPA!

Din pacate cei 20,000 de sarbi care si-au luat bilete la concert si-au luat tzeapa! Nici banii nu o sa mai vina inapoi si nici concertul nu l-au putut asculta.

Pentru cei care nu au vazut inca clipurile cu Amy Winehouse beata pe scena la Blegrad, dati un search pe Youtube: Amy Winehouse Belgrad si o sa intelegeti de ce mai bine stati acasa.

Oricum, una peste cealalta, managerul ei a decis sa anuleze turneul artistei, inclusiv ultimul concert care trebuia sa fie la Bucuresti. A fost o decizie fireasca, dar cam intarziata din punctul meu de vedere...

Asadar, Amy Winehouse concert ANULAT!




asa nelinistit eram ca va canta la buda_pesta incat n-aveam somn ca se apropie data concertului... iti foarte multumesc ca mi-ai redat linistea-n viata!

Raporteaza abuz de limbaj
nimeni nu se poate numi om mare,daca si-a pierdut sufletul de copil!
Fosta membra 9am.ro

1085 mesaje
Membru din: 16/01/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 27 Iulie 2011, ora 22:16

acum nu mai canta deloc

Raporteaza abuz de limbaj
frec ridichea...
| Varianta pentru tiparire a topicului AMY WHINEHOUSE nu mai canta la Bucuresti
Mergi la: