Info
x
Buna..ma poate ajuta cineva..am o problema cu partenerul..
|
yuppy_174873 1 mesaj Membru din: 3/07/2013 |
Postat pe: 3 Iulie 2013, ora 12:25
imi pare ceva normal. si mie spre exemplu, desi sunt casatorit imi place sa ma masturbez. ba chiar deseori ma masturbez in fata sotiei si o rog sa faca la fel. poate fi f excitant. sau cand suntem departe unul de altul o facem pe mess. Si ei i se pare ok asta. Masturbarea in doi, cu partenerul, e foarte faina. Nu vad nicio problema in asta.
Raporteaza abuz de limbaj |
