back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Buna..ma poate ajuta cineva..am o problema cu partenerul..

 


 
Pagini: << 1 2 Sari la pagina:
 
yuppy_174873

1 mesaj
Membru din: 3/07/2013
Postat pe: 3 Iulie 2013, ora 12:25

imi pare ceva normal. si mie spre exemplu, desi sunt casatorit imi place sa ma masturbez. ba chiar deseori ma masturbez in fata sotiei si o rog sa faca la fel. poate fi f excitant. sau cand suntem departe unul de altul o facem pe mess. Si ei i se pare ok asta. Masturbarea in doi, cu partenerul, e foarte faina. Nu vad nicio problema in asta.

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Buna..ma poate ajuta cineva..am o problema cu partenerul..
Mergi la: