back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Greu, dar nu imposibil?...

 


 
Pagini: << 1 2 3 Sari la pagina:
 
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 00:03

De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21
De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci

eu nu sunt insurat



si????


si ghici

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1085 mesaje
Membru din: 16/01/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 00:08

De la: monaco, la data 2011-06-08 23:59:32
De la: thessunsetter, la data 2011-06-07 17:20:40
De la: monaco, la data 2011-06-07 16:32:20
Mdea.."iubitule..,iubitule.."
SI nunta ??????


Mi-am comandat naibii rokie dejaba ???




...Pai mai trebuie o tona de chestii pe langa rochita ta. ..mai bine ti-ai face griji pt nas.. pt ca aici nu o sa fie vorba de botez.. giuliano a iesit din schema?


Draga fina...
nu stiu pe unde a plecat nanashu asta...
Da' caut altu' nu-i bai

poftim???????

Raporteaza abuz de limbaj
frec ridichea...
Fosta membra 9am.ro

1085 mesaje
Membru din: 16/01/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 00:09

De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34
De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21
De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci

eu nu sunt insurat



si????


si ghici

si pe tine vrei sa te cunun?
Hai, treceti in flanc cate doi

Raporteaza abuz de limbaj
frec ridichea...
monaco

1609 mesaje
Membru din: 13/03/2008
Oras: Constanta

Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 00:12


Acu ce-i zic..?


Oooo..,Giuly... aici erai... ?


Raporteaza abuz de limbaj
"necompletat..,necompletat..,fara comentarii pe forum ..." Daca se simte ..cineva....: atunci, de ce vrei prieteni aici? Dupa avatar?? Cred ca glumesti... TRADUCERE : NU colectionarilor de avatare !
Fosta membra 9am.ro

1085 mesaje
Membru din: 16/01/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 00:20

De la: monaco, la data 2011-06-09 00:12:50
Acu ce-i zic..?


Oooo..,Giuly... aici erai... ?


aici, acolo... vad ca se insoara ca vip urile, in doua locuri

Raporteaza abuz de limbaj
frec ridichea...
monaco

1609 mesaje
Membru din: 13/03/2008
Oras: Constanta

Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 00:23



Adi ka trebe sa-mi iau doo rochii... ,nu ?

Raporteaza abuz de limbaj
"necompletat..,necompletat..,fara comentarii pe forum ..." Daca se simte ..cineva....: atunci, de ce vrei prieteni aici? Dupa avatar?? Cred ca glumesti... TRADUCERE : NU colectionarilor de avatare !
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 00:23

De la: giuliano, la data 2011-06-09 00:09:46
De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34
De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21
De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci

eu nu sunt insurat



si????


si ghici

si pe tine vrei sa te cunun?
Hai, treceti in flanc cate doi


pe mine?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1085 mesaje
Membru din: 16/01/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 00:28

De la: monaco, la data 2011-06-09 00:23:06

Adi ka trebe sa-mi iau doo rochii... ,nu ?

ia-le de pe sfoara si calca-le

Raporteaza abuz de limbaj
frec ridichea...
Fosta membra 9am.ro

1085 mesaje
Membru din: 16/01/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 00:29

De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:23:51
De la: giuliano, la data 2011-06-09 00:09:46
De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34
De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21
De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci

eu nu sunt insurat



si????


si ghici

si pe tine vrei sa te cunun?
Hai, treceti in flanc cate doi


pe mine?

incercam sa ghicesc, dar nu-i bai, ramai asa!

Raporteaza abuz de limbaj
frec ridichea...
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 00:31

De la: giuliano, la data 2011-06-09 00:29:27
De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:23:51
De la: giuliano, la data 2011-06-09 00:09:46
De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34
De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21
De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci

eu nu sunt insurat



si????


si ghici

si pe tine vrei sa te cunun?
Hai, treceti in flanc cate doi


pe mine?

incercam sa ghicesc, dar nu-i bai, ramai asa!


asa o sa si raman

Raporteaza abuz de limbaj
ingerashcolorat

534 mesaje
Membru din: 6/05/2008
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 22:47

De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34
De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21
De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci

eu nu sunt insurat



si????


si ghici


esti fecior???

Raporteaza abuz de limbaj
asds
ingerashcolorat

534 mesaje
Membru din: 6/05/2008
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 22:48

De la: giuliano, la data 2011-06-09 00:09:46
De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34
De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21
De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci

eu nu sunt insurat



si????


si ghici

si pe tine vrei sa te cunun?
Hai, treceti in flanc cate doi


prefer sa curat ridichea

Raporteaza abuz de limbaj
asds
ingerashcolorat

534 mesaje
Membru din: 6/05/2008
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 22:49

De la: monaco, la data 2011-06-09 00:23:06

Adi ka trebe sa-mi iau doo rochii... ,nu ?


poti sa ramai cu aceas rochie la ambele cununii

Raporteaza abuz de limbaj
asds
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 22:55

De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-09 22:47:29
De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34
De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21
De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci

eu nu sunt insurat



si????


si ghici


esti fecior???


daaaa!!!

Raporteaza abuz de limbaj
ingerashcolorat

534 mesaje
Membru din: 6/05/2008
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 23:02

De la: rothmans, la data 2011-06-09 22:55:22
De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-09 22:47:29
De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34
De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21
De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci

eu nu sunt insurat



si????


si ghici


esti fecior???


daaaa!!!



Raporteaza abuz de limbaj
asds
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 23:05

De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-09 23:02:12
De la: rothmans, la data 2011-06-09 22:55:22
De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-09 22:47:29
De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34
De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21
De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci

eu nu sunt insurat



si????


si ghici


esti fecior???


daaaa!!!




pe cand testul?

Raporteaza abuz de limbaj
thessunsetter

11 mesaje
Membru din: 28/05/2011
Postat pe: 10 Iunie 2011, ora 16:00

De la: giuliano, la data 2011-06-09 00:09:46
De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34
De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21
De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci

eu nu sunt insurat



si????


si ghici

si pe tine vrei sa te cunun?
Hai, treceti in flanc cate doi


Iti dai tu seama mai Giuliano?!
O sa fi "the godfather" al acestui forum....nasul nasu` de pe Yuppy.

Raporteaza abuz de limbaj
monaco

1609 mesaje
Membru din: 13/03/2008
Oras: Constanta

Postat pe: 10 Iunie 2011, ora 21:24

Mdea...va fi

undeva ..candva

cand va veti hotara

Raporteaza abuz de limbaj
"necompletat..,necompletat..,fara comentarii pe forum ..." Daca se simte ..cineva....: atunci, de ce vrei prieteni aici? Dupa avatar?? Cred ca glumesti... TRADUCERE : NU colectionarilor de avatare !
Fosta membra 9am.ro

489 mesaje
Membru din: 4/05/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 10 Iunie 2011, ora 21:31

sa-mi caut si eu un fluturoi

Raporteaza abuz de limbaj
ingerashcolorat

534 mesaje
Membru din: 6/05/2008
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 10 Iunie 2011, ora 22:41

De la: rothmans, la data 2011-06-09 23:05:51
De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-09 23:02:12
De la: rothmans, la data 2011-06-09 22:55:22
De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-09 22:47:29
De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34
De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21
De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci

eu nu sunt insurat



si????


si ghici


esti fecior???


daaaa!!!




pe cand testul?





"testu de sarcina" ???

Raporteaza abuz de limbaj
asds
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 10 Iunie 2011, ora 22:44

De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-10 22:41:51
De la: rothmans, la data 2011-06-09 23:05:51
De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-09 23:02:12
De la: rothmans, la data 2011-06-09 22:55:22
De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-09 22:47:29
De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34
De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21
De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci

eu nu sunt insurat



si????


si ghici


esti fecior???


daaaa!!!




pe cand testul?





"testu de sarcina" ???



indiferent!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
9am148684

78 mesaje
Membru din: 8/12/2009
Postat pe: 11 Iunie 2011, ora 22:28

De la: monaco, la data 2011-06-10 21:24:15Mdea...va fi

undeva ..candva

cand va veti hotara



aaaa
nu mai...hotararea e luata deja
mai sunt doar cateva mici detalii de pus la punct....

Raporteaza abuz de limbaj
impletesc aburi
monaco

1609 mesaje
Membru din: 13/03/2008
Oras: Constanta

Postat pe: 12 Iunie 2011, ora 15:19


Bine mai finule, cum zici...

Raporteaza abuz de limbaj
"necompletat..,necompletat..,fara comentarii pe forum ..." Daca se simte ..cineva....: atunci, de ce vrei prieteni aici? Dupa avatar?? Cred ca glumesti... TRADUCERE : NU colectionarilor de avatare !
Pagini: << 1 2 3 Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Greu, dar nu imposibil?...
Mergi la: