Info
x
Greu, dar nu imposibil?...
|
rothmans_yuppy 7870 mesaje Membru din: 1/05/2010 Oras: Baia Mare |
Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 00:03
De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci si ghici
Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 1085 mesaje Membru din: 16/01/2011 Oras: ALTA LOCALITATE |
Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 00:08
De la: monaco, la data 2011-06-08 23:59:32De la: thessunsetter, la data 2011-06-07 17:20:40De la: monaco, la data 2011-06-07 16:32:20 poftim???????
Raporteaza abuz de limbaj
frec ridichea...
|
|
Fosta membra 9am.ro 1085 mesaje Membru din: 16/01/2011 Oras: ALTA LOCALITATE |
Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 00:09
De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci si pe tine vrei sa te cunun? Hai, treceti in flanc cate doi
Raporteaza abuz de limbaj
frec ridichea...
|
|
monaco 1609 mesaje Membru din: 13/03/2008 Oras: Constanta |
Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 00:12
Acu ce-i zic..? Oooo..,Giuly... aici erai... ?Raporteaza abuz de limbaj
"necompletat..,necompletat..,fara comentarii pe forum ..."
Daca se simte ..cineva....:
atunci, de ce vrei prieteni aici? Dupa avatar?? Cred ca glumesti...
TRADUCERE : NU colectionarilor de avatare !
|
|
Fosta membra 9am.ro 1085 mesaje Membru din: 16/01/2011 Oras: ALTA LOCALITATE |
Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 00:20
De la: monaco, la data 2011-06-09 00:12:50 aici, acolo... vad ca se insoara ca vip urile, in doua locuri
Raporteaza abuz de limbaj
frec ridichea...
|
|
monaco 1609 mesaje Membru din: 13/03/2008 Oras: Constanta |
Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 00:23
Adi ka trebe sa-mi iau doo rochii... ,nu ?
Raporteaza abuz de limbaj
"necompletat..,necompletat..,fara comentarii pe forum ..."
Daca se simte ..cineva....:
atunci, de ce vrei prieteni aici? Dupa avatar?? Cred ca glumesti...
TRADUCERE : NU colectionarilor de avatare !
|
|
rothmans_yuppy 7870 mesaje Membru din: 1/05/2010 Oras: Baia Mare |
Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 00:23
De la: giuliano, la data 2011-06-09 00:09:46De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci pe mine?
Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 1085 mesaje Membru din: 16/01/2011 Oras: ALTA LOCALITATE |
Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 00:28
De la: monaco, la data 2011-06-09 00:23:06 ia-le de pe sfoara si calca-le
Raporteaza abuz de limbaj
frec ridichea...
|
|
|
|
|
Fosta membra 9am.ro 1085 mesaje Membru din: 16/01/2011 Oras: ALTA LOCALITATE |
Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 00:29
De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:23:51De la: giuliano, la data 2011-06-09 00:09:46De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci incercam sa ghicesc, dar nu-i bai, ramai asa!
Raporteaza abuz de limbaj
frec ridichea...
|
|
rothmans_yuppy 7870 mesaje Membru din: 1/05/2010 Oras: Baia Mare |
Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 00:31
De la: giuliano, la data 2011-06-09 00:29:27De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:23:51De la: giuliano, la data 2011-06-09 00:09:46De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci asa o sa si raman
Raporteaza abuz de limbaj |
|
ingerashcolorat 534 mesaje Membru din: 6/05/2008 Oras: ALTA LOCALITATE |
Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 22:47
De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci esti fecior???
Raporteaza abuz de limbaj
asds
|
|
ingerashcolorat 534 mesaje Membru din: 6/05/2008 Oras: ALTA LOCALITATE |
Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 22:48
De la: giuliano, la data 2011-06-09 00:09:46De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci prefer sa curat ridichea
Raporteaza abuz de limbaj
asds
|
|
ingerashcolorat 534 mesaje Membru din: 6/05/2008 Oras: ALTA LOCALITATE |
Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 22:49
De la: monaco, la data 2011-06-09 00:23:06 poti sa ramai cu aceas rochie la ambele cununii
Raporteaza abuz de limbaj
asds
|
|
rothmans_yuppy 7870 mesaje Membru din: 1/05/2010 Oras: Baia Mare |
Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 22:55
De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-09 22:47:29De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci daaaa!!! Raporteaza abuz de limbaj |
|
ingerashcolorat 534 mesaje Membru din: 6/05/2008 Oras: ALTA LOCALITATE |
Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 23:02
De la: rothmans, la data 2011-06-09 22:55:22De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-09 22:47:29De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci
Raporteaza abuz de limbaj
asds
|
|
rothmans_yuppy 7870 mesaje Membru din: 1/05/2010 Oras: Baia Mare |
Postat pe: 9 Iunie 2011, ora 23:05
De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-09 23:02:12De la: rothmans, la data 2011-06-09 22:55:22De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-09 22:47:29De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci pe cand testul?
Raporteaza abuz de limbaj |
|
thessunsetter 11 mesaje Membru din: 28/05/2011 |
Postat pe: 10 Iunie 2011, ora 16:00
De la: giuliano, la data 2011-06-09 00:09:46De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci Iti dai tu seama mai Giuliano?! O sa fi "the godfather" al acestui forum....nasul nasu` de pe Yuppy.
Raporteaza abuz de limbaj |
|
monaco 1609 mesaje Membru din: 13/03/2008 Oras: Constanta |
Postat pe: 10 Iunie 2011, ora 21:24
Mdea...va fi
undeva ..candva cand va veti hotara
Raporteaza abuz de limbaj
"necompletat..,necompletat..,fara comentarii pe forum ..."
Daca se simte ..cineva....:
atunci, de ce vrei prieteni aici? Dupa avatar?? Cred ca glumesti...
TRADUCERE : NU colectionarilor de avatare !
|
|
Fosta membra 9am.ro 489 mesaje Membru din: 4/05/2011 Oras: ALTA LOCALITATE |
Postat pe: 10 Iunie 2011, ora 21:31
sa-mi caut si eu un fluturoi
Raporteaza abuz de limbaj |
|
ingerashcolorat 534 mesaje Membru din: 6/05/2008 Oras: ALTA LOCALITATE |
Postat pe: 10 Iunie 2011, ora 22:41
De la: rothmans, la data 2011-06-09 23:05:51De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-09 23:02:12De la: rothmans, la data 2011-06-09 22:55:22De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-09 22:47:29De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci "testu de sarcina" ???
Raporteaza abuz de limbaj
asds
|
|
rothmans_yuppy 7870 mesaje Membru din: 1/05/2010 Oras: Baia Mare |
Postat pe: 10 Iunie 2011, ora 22:44
De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-10 22:41:51De la: rothmans, la data 2011-06-09 23:05:51De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-09 23:02:12De la: rothmans, la data 2011-06-09 22:55:22De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-09 22:47:29De la: rothmans, la data 2011-06-09 00:03:34De la: ingerashcolorat, la data 2011-06-07 22:06:21De la: rothmans, la data 2011-04-08 00:43:16nu are rost sa te incurci cu barbati insurati. dar e treaba ta ce faci indiferent!!!! Raporteaza abuz de limbaj |
|
9am148684 78 mesaje Membru din: 8/12/2009 |
Postat pe: 11 Iunie 2011, ora 22:28
De la: monaco, la data 2011-06-10 21:24:15Mdea...va fi aaaa nu mai...hotararea e luata deja mai sunt doar cateva mici detalii de pus la punct.... Raporteaza abuz de limbaj
impletesc aburi
|
|
monaco 1609 mesaje Membru din: 13/03/2008 Oras: Constanta |
Postat pe: 12 Iunie 2011, ora 15:19
Bine mai finule, cum zici...
Raporteaza abuz de limbaj
"necompletat..,necompletat..,fara comentarii pe forum ..."
Daca se simte ..cineva....:
atunci, de ce vrei prieteni aici? Dupa avatar?? Cred ca glumesti...
TRADUCERE : NU colectionarilor de avatare !
|
|
|
|

giuliano a iesit din schema?
Oooo..,Giuly... aici erai...