Info
x
Cat timp sa astept sa ma prezinte amicilor
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 31 Martie 2011, ora 19:20
De la: ingerashcolorat, la data 2011-03-31 19:07:34De la: nonameman13, la data 2011-03-30 21:44:24De la: ingerashcolorat, la data 2011-03-30 21:41:15mda, ft bun subiect de discutie...varsta:-P. poate si.a trecut la bascalie.., iar daca chiar are 34 de anishori inseamna k e imatura, mai ceva k un barbat :-)). pff greu se maturizeaza barbatii astia. buey iar Goku ??? :)) ce aveti cu bietul baiat ?? ce-o mai facut si acum ??
Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
ser 4151 mesaje Membru din: 1/03/2011 |
Postat pe: 16 Aprilie 2011, ora 19:03
De la: Goku, la data 2011-03-31 19:20:36De la: ingerashcolorat, la data 2011-03-31 19:07:34De la: nonameman13, la data 2011-03-30 21:44:24De la: ingerashcolorat, la data 2011-03-30 21:41:15mda, ft bun subiect de discutie...varsta:-P. poate si.a trecut la bascalie.., iar daca chiar are 34 de anishori inseamna k e imatura, mai ceva k un barbat :-)). pff greu se maturizeaza barbatii astia. ...respiri!
Raporteaza abuz de limbaj
nimeni nu se poate numi om mare,daca si-a pierdut sufletul de copil!
|
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 16 Aprilie 2011, ora 19:06
De la: ser, la data 2011-04-16 19:03:12De la: Goku, la data 2011-03-31 19:20:36[quote ai facut si Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
ser 4151 mesaje Membru din: 1/03/2011 |
Postat pe: 16 Aprilie 2011, ora 19:08
De la: Goku, la data 2011-04-16 19:06:27De la: ser, la data 2011-04-16 19:03:12De la: Goku, la data 2011-03-31 19:20:36[quote ai facut si Raporteaza abuz de limbaj
nimeni nu se poate numi om mare,daca si-a pierdut sufletul de copil!
|
|
Fosta membra 9am.ro 1701 mesaje Membru din: 17/02/2011 |
Postat pe: 16 Aprilie 2011, ora 19:22
Gata, ati mai facut praf o mare iubire?
Raporteaza abuz de limbaj
Am gusturi simple. M� mul�umesc cu ce-i mai bun. Oscar Wilde
|
|
ser 4151 mesaje Membru din: 1/03/2011 |
Postat pe: 16 Aprilie 2011, ora 19:55
De la: Emm_, la data 2011-04-16 19:22:34Gata, ati mai facut praf o mare iubire? soarta!
Raporteaza abuz de limbaj
nimeni nu se poate numi om mare,daca si-a pierdut sufletul de copil!
|
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 20 Aprilie 2011, ora 10:29
De la: ser, la data 2011-04-16 19:55:56De la: Emm_, la data 2011-04-16 19:22:34Gata, ati mai facut praf o mare iubire? la asta ne pricepem
Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
Cornelia_leia 329 mesaje Membru din: 25/11/2008 Oras: Brasov |
Postat pe: 3 Mai 2011, ora 02:59
Nu te supara , dar am o nelamurire, nu te-ai hotarat inca? il vrei pe el sau pe amicii lui?.........
Raporteaza abuz de limbaj |
|
|
|
|
nonameman13 618 mesaje Membru din: 15/03/2011 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 3 Mai 2011, ora 03:06
De la: Cornelia_leia, la data 2011-05-03 02:59:45Nu te supara , dar am o nelamurire, nu te-ai hotarat inca? il vrei pe el sau pe amicii lui?......... Preferabil toata gasca... la pachet
Raporteaza abuz de limbaj
"Traieste-ti viata" a devenit cel mai nou viciu...
|
|
Cornelia_leia 329 mesaje Membru din: 25/11/2008 Oras: Brasov |
Postat pe: 3 Mai 2011, ora 03:15
din nefericire pentru bietul baiat , cam asta se intelege..
Raporteaza abuz de limbaj |
|
9am148684 78 mesaje Membru din: 8/12/2009 |
Postat pe: 3 Mai 2011, ora 10:06
De la: Goku, la data 2011-04-20 10:29:45De la: ser, la data 2011-04-16 19:55:56De la: Emm_, la data 2011-04-16 19:22:34Gata, ati mai facut praf o mare iubire? si ce bine va pricepeti
Raporteaza abuz de limbaj
impletesc aburi
|
|
ingerashcolorat 534 mesaje Membru din: 6/05/2008 Oras: ALTA LOCALITATE |
Postat pe: 3 Mai 2011, ora 20:56
De la: nonameman13, la data 2011-05-03 03:06:16De la: Cornelia_leia, la data 2011-05-03 02:59:45Nu te supara , dar am o nelamurire, nu te-ai hotarat inca? il vrei pe el sau pe amicii lui?......... no comment
Raporteaza abuz de limbaj
asds
|
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 6 Mai 2011, ora 19:40
De la: horance89, la data 2011-05-03 10:06:10De la: Goku, la data 2011-04-20 10:29:45[quote name='ser' Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|

:)) ce aveti cu bietul baiat ?? ce-o mai facut si acum ??