back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Cat timp sa astept sa ma prezinte amicilor

 


 
Pagini: << 1 2 3 Sari la pagina:
 
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 31 Martie 2011, ora 19:20

De la: ingerashcolorat, la data 2011-03-31 19:07:34
De la: nonameman13, la data 2011-03-30 21:44:24
De la: ingerashcolorat, la data 2011-03-30 21:41:15mda, ft bun subiect de discutie...varsta:-P. poate si.a trecut la bascalie.., iar daca chiar are 34 de anishori inseamna k e imatura, mai ceva k un barbat :-)). pff greu se maturizeaza barbatii astia.


Goku e de vina


da:-P


buey iar Goku ??? :)) ce aveti cu bietul baiat ?? ce-o mai facut si acum ??

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
ser

4151 mesaje
Membru din: 1/03/2011
Postat pe: 16 Aprilie 2011, ora 19:03

De la: Goku, la data 2011-03-31 19:20:36
De la: ingerashcolorat, la data 2011-03-31 19:07:34
De la: nonameman13, la data 2011-03-30 21:44:24
De la: ingerashcolorat, la data 2011-03-30 21:41:15mda, ft bun subiect de discutie...varsta:-P. poate si.a trecut la bascalie.., iar daca chiar are 34 de anishori inseamna k e imatura, mai ceva k un barbat :-)). pff greu se maturizeaza barbatii astia.


Goku e de vina


da:-P


buey iar Goku ??? :)) ce aveti cu bietul baiat ?? ce-o mai facut si acum ??


...respiri!

Raporteaza abuz de limbaj
nimeni nu se poate numi om mare,daca si-a pierdut sufletul de copil!
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 16 Aprilie 2011, ora 19:06

De la: ser, la data 2011-04-16 19:03:12
De la: Goku, la data 2011-03-31 19:20:36[quote ai facut si
...respiri!


Buey animal =))) din astea imi faci tu mie ??? ai uitat mana care te-a crescut ??

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
ser

4151 mesaje
Membru din: 1/03/2011
Postat pe: 16 Aprilie 2011, ora 19:08

De la: Goku, la data 2011-04-16 19:06:27
De la: ser, la data 2011-04-16 19:03:12
De la: Goku, la data 2011-03-31 19:20:36[quote ai facut si
...respiri!


Buey animal =))) din astea imi faci tu mie ??? ai uitat mana care te-a crescut ??


mda...m-am intors sa ti-o rup!

Raporteaza abuz de limbaj
nimeni nu se poate numi om mare,daca si-a pierdut sufletul de copil!
Fosta membra 9am.ro

1701 mesaje
Membru din: 17/02/2011
Postat pe: 16 Aprilie 2011, ora 19:22

Gata, ati mai facut praf o mare iubire?

Raporteaza abuz de limbaj
Am gusturi simple. M� mul�umesc cu ce-i mai bun. Oscar Wilde
ser

4151 mesaje
Membru din: 1/03/2011
Postat pe: 16 Aprilie 2011, ora 19:55

De la: Emm_, la data 2011-04-16 19:22:34Gata, ati mai facut praf o mare iubire?


soarta!

Raporteaza abuz de limbaj
nimeni nu se poate numi om mare,daca si-a pierdut sufletul de copil!
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 20 Aprilie 2011, ora 10:29

De la: ser, la data 2011-04-16 19:55:56
De la: Emm_, la data 2011-04-16 19:22:34Gata, ati mai facut praf o mare iubire?


soarta!


la asta ne pricepem

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
Cornelia_leia

329 mesaje
Membru din: 25/11/2008
Oras: Brasov

Postat pe: 3 Mai 2011, ora 02:59

Nu te supara , dar am o nelamurire, nu te-ai hotarat inca? il vrei pe el sau pe amicii lui?.........

Raporteaza abuz de limbaj
nonameman13

618 mesaje
Membru din: 15/03/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 3 Mai 2011, ora 03:06

De la: Cornelia_leia, la data 2011-05-03 02:59:45Nu te supara , dar am o nelamurire, nu te-ai hotarat inca? il vrei pe el sau pe amicii lui?.........


Preferabil toata gasca... la pachet

Raporteaza abuz de limbaj
"Traieste-ti viata" a devenit cel mai nou viciu...
Cornelia_leia

329 mesaje
Membru din: 25/11/2008
Oras: Brasov

Postat pe: 3 Mai 2011, ora 03:15

din nefericire pentru bietul baiat , cam asta se intelege..

Raporteaza abuz de limbaj
9am148684

78 mesaje
Membru din: 8/12/2009
Postat pe: 3 Mai 2011, ora 10:06

De la: Goku, la data 2011-04-20 10:29:45
De la: ser, la data 2011-04-16 19:55:56
De la: Emm_, la data 2011-04-16 19:22:34Gata, ati mai facut praf o mare iubire?


soarta!


la asta ne pricepem



si ce bine va pricepeti

Raporteaza abuz de limbaj
impletesc aburi
ingerashcolorat

534 mesaje
Membru din: 6/05/2008
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 3 Mai 2011, ora 20:56

De la: nonameman13, la data 2011-05-03 03:06:16
De la: Cornelia_leia, la data 2011-05-03 02:59:45Nu te supara , dar am o nelamurire, nu te-ai hotarat inca? il vrei pe el sau pe amicii lui?.........


Preferabil toata gasca... la pachet

no comment

Raporteaza abuz de limbaj
asds
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 6 Mai 2011, ora 19:40

De la: horance89, la data 2011-05-03 10:06:10
De la: Goku, la data 2011-04-20 10:29:45[quote name='ser'


si ce bine va pricepeti


ms man :D

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
Pagini: << 1 2 3 Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului cat timp sa astept sa ma prezinte amicilor
Mergi la: