back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Saxon vs yuppy vs blajinul piz:dii

 


 
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
 
Saxon1

850 mesaje
Membru din: 18/03/2014
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 4 August 2010, ora 23:21

Un user impotriva unei armate de smecheri.Am spus smecheri intentionat ca sa nu am probleme cu filtrul,cuvintul care se potriveste ca o manusa cu 2 degete(atita are o copita clasica) incepe cu l,continua cu a,apoi vin b si a,un g si 2 de i.Nu e rautate,eu nu sint rau,eu fac spume pur si simplu,ceea ce nu e chiar acelasi lucru.Ce mi-a placut la Yuppy de cind am intrat prima data?Sincer?Nimic.De la subiectele propuse pina la interfata site-ului.Nimic interesant,nimic nou,nimic amuzant.Nu inteleg nici ce urmaresc ei si nici care e profitul lor.Sau de unde vine el.Nici n-ar fi asa de interesanta chestia asta daca n-as fi observat niste zbateri neregulate ale lor,incepind cu adminii care se insinueaza printre forumisti,continuind cu lansarea pe banda rulanta de useri nonexistenti care de care mai glumet la cap si terminind cu mesajele subliminale pe care unii,doar unii retineti,le pot trimite oricui vor ei,indiferent daca primitorul vrea sa primeasca mesaje sau nu.Intr-un cuvint,socializare...cica!Am intrat nu ca sa mai postez povestioare,nu mai fac asta nici platit aici,am intrat ca sa spun ceva.Nu e treaba mea daca voi alegeti sa intrati pe un topic cu titlu de spital de boli nervoase deschis in general de fiinte blajine scapate direct din vid de la muzeul Antipa.Intrati dar nu va minunati asa de tare si mai ales nu va enervati.Nu aveti de ce.Si nu aveti mai ales de ce sa scrieti acolo.Va inteleg perfect dorinta de a citi ceva amuzant sau de a discuta cu cineva dar cit de mare sa fie dorinta aia incit sa va orbeasca si sa nu realizati simplul fapt ca sinteti efectiv manipulati...minati acolo unde vor smecherii care incep cu l si se termina cu doi de i?Ce dreaq...cind vreodata in pla mea desigur(ma rodea tare s-o mai scriu o data),un bosorog senil are acces la internet...intr-un sat...intr-o tara ca asta...in viata asta?Chiar asa de usor va lasati dusi de nas?Aratati-mi si mie un singur basinos din asta care stie ce e aia user,site,internet,nick,logare,forum,topic si mai ales in mortii lui de mos...UNDERLINE,ca nu vede nimeni ca are underline in nick? Toata lumea intra acolo unde deschide blajinul topic dupa topic si posteaza aiurea.Ca sinteti suparati sau nu e treaba voastra,dar nimeni nu se prinde ca ala de fapt e un maimutoi de 20-30 de ani care se joaca cu voi.Asta vrea,sa postati,sa va buluciti acolo si sa-l faceti pe mosneag in toate felurile iar apoi evident,cind mosneagul cade secerat,sa va ardeti intre voi.Punct ochit,punct lovit.Eu personal vad 2 variante...ori la Yuppy se face caterinca mare pe seama voastra,ceea ce ar demonstra nesimtirea caracteristica romanilor,ori pur si simplu sint niste pustani care se distraza la fel de tare imaginind fel de fel de situatii tragicomice in ideea de a va face pe voi sa cadeti in ridicol cind va bagati acolo unde vor ei cu sfaturi si alte alea.Sincer,8 din 10 topicuri deschise au acest rol.Agramati imaginari,useri inexistenti,intimplari de Triunghiul Bermudelor cu femei parasite,soti inselati,sotii panarame si mai ales tractoristi blajini cu ciunga in par care toti au darul de a revolta multimile,de a face ravagii printre taberele de forumisti cu nervii la pamint si de a ridica numarul postarilor peste cota de avarie admisa.Asta inseamna succes fratilor,un good job de toata frumusetea.Dimineata,cind manipulatorii de forumisti deschid laptopurile-sigur au laptopuri pentru ca trebuie sa fie mereu pe faza,oriunde si oricind ca sa va raspunda si sa va atite-au netarmuita mandrie pe fetele lor transpirate de efort creativ,cind vad zeci si sute de raspunsuri pe cele 15-20 de topicuri pseudo-tem:bele pe care le lanseaza simultan in mai multe domenii.Apoi isi beau cafelele satisfacuti,mai trece o zi iar multimea e la locul ei,cuminte,docila ca o oaie obosita de berbec,gata de o noua zi de activitate,un raspuns la data stelara(a se da un refresh cind se ajunge la 100.000 de postari),apoi se intra neaparat la timpenia aia de sfat al batrinilor unde nu se mai spune de mult parerea despre cineva ci se ureaza zile bune...zilnic,apoi se da o tura pe la mosneagul senil-blajin cu vadita tenta de hacker,se spune acolo rugaciunea zilei...doamne nu mai scapam de pro:sti,amin! iar in final se cauta mortis un topic dibaci unde se iau morti si raniti in gura si-n...pul@,ca sa mai creasca tensiunea ca prea era la pamint.Nu conteaza de unde incepe...se poate juca in 3 sau in grup.Clasic,fara fite si figuri,incep 2 apoi se intra treptat in mocirla,fara sa te bagi in fata ca nu esti pe vremea raposatului si prea impuscatului,nuuuuu frate,aici e democratie,lasi omul sa termine ce are de bagat,lasi si pe cei care digera mai greu sa termine de mestecat organele date cu precizie direct in omusoare,apoi ceri voie sa plasezi si tu o mu:ie scurta indiferent unde,o dai cu ricoseu eventual,daca n-ai pe cineva favorit, dupa care ti-o iei si tu in freza de la 3 odata si daca n-ai ajutoare cu gura cascata si maxilare bine lucrate ca sa preia din greutate,risti sa sa te asfixiezi sa moara mama.In acest interval altii se ingrasa de ris.Curge berea pe ei de atita ris.Sincer nu-i vad atit de pro:sti pe astia,chiar au un oarecare simt al umorului odata ce fac ca idi:otii inventati de ei sa para chiar reali.C-or fi admini,c-or fi doar colaboratori nu stiu,cert e ca-si fac bine treaba.Faza e ca n-au scrupule,nu mai conteaza aici nici virsta si nici sexul,toti sint luati de pro:sti in acelasi mod si cu aceeasi masura.Cenzura aia de care vorbesc ei nu se refera la cuvintele obscene care pot fi usor ocolite ci la textele userilor care deranjeaza.E ca intr-o firma unde se intra pe pile iar in final se indeparteaza exact cei care nu se supun aranjamentelor.Am scris asta mai mult pentru mine,am crezut ca e altceva aici si m-am inselat.Nu voiam sa creada cineva ca pun botul la vrajeli de astea ieftine.Voi faceti cum credeti.Deja stiu pe cineva care lucreaza undeva zice el...dar dupa numarul postarilor pe care le lanseaza intr-o singura zi e clar ca nu lucreaza absolut nimic altceva decit sa scrie pe Yuppy si devine plictisitor ca acel cineva sa intre peste tot,peste toti,oriunde,oricum si oricind ca sa lase un semn ca a fost acolo.Deja stiti despre cine vorbesc...Acum e sezonul banuielilor.Eu sint injurat de o timp:ita care are punctul G in plamini si ca atare e greu de satisfacut.Se pare ca e fan Colombo din moment ce a descoperit ea ca eu am 3 nick-uri din care unul o invita pe malul marii iar altul mai rebel din fire o injura de mama. Adevarul e unul singur,am decit un nick care injura cit 3 la un loc si de acolo se pare confuzia Iar eu nu invit useri cu profil de femeie si vocabular de barbat trotilat pe malul marii din principiu. Am vazut ca si altii se banuie intre ei ceea ce imi aduce aminte de o faza dragalasa de la revolutia piz:dii cind la Televiziune strigau niste ragusiti la noi sa facem un cerc viu care sa inconjoare cladirea cu scopul inteligent declarat de a o proteja...vezi doamne!Asemanarile dintre ce a fost atunci si ce e acum aici continua.Eram la fel de oi si atunci stati linistiti.Dupa ce facem gard viu in jurul cladirii,ne tineam de maini ca fratii desi nu ne cun osteam intre noi,vin iarasi niste ragusiti care zbiara la noi sa fim foarte atenti pe cine pla mea tinem de mina in stinga si-n dreapta ca e belea,s-au infiltrat teroristii printre noi!Eeeeeei,dragi yuppysti,n-aveti idee cu ce ura si frica in oase ne priveam noi unii pe altii...nu ne dadeam drumul la maini nici morti...de frica sa nu scoata aia cu basmaua pe cap vreo mitraliera din chiloti sau muncitorul in salopeta vreo grenada.Ne priveam in ochi si ne stringeam tare de tot de maini.Stiti voi vreo imobilizare in masa mai eficienta fara sa folosesti metrii intregi de sfoara? Va pup si va las,se supara blajinul pe mine ca-i stric combinatiile!Salut si voua astia de la Yuppy...tineti-o tot asa,dar cu 2 maini daca se poate!


Ma consider exact visul unei nopti de vara al oricarei femei care sta la bloc. Adica RAID, contro mosche e zanzare.
Fosta membra 9am.ro

7554 mesaje
Membru din: 24/12/2012
Postat pe: 4 August 2010, ora 23:23

te pupa mami !!!! stai sa citesc.... speram sa ma inveselesti... dar se pare ca mult asteptata reaparitie e de alta factura.... tristete si nod in gat

Raporteaza abuz de limbaj
miss_darine

1799 mesaje
Membru din: 26/03/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 August 2010, ora 23:25

si mie mi se inchid ochii de somn de ce n-ai postat si tu un pic mai devreme?

Raporteaza abuz de limbaj
BabyCriss

2181 mesaje
Membru din: 16/03/2010
Postat pe: 4 August 2010, ora 23:30

pfai..ca de obicei


Raporteaza abuz de limbaj
Daca ai vointa poti muta si muntii, daca ai creier ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza…
Fosta membra 9am.ro

884 mesaje
Membru din: 3/08/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 5 August 2010, ora 08:28

saxon!
am scris mult mai mult dar mi-a fost taiat...

Raporteaza abuz de limbaj
a lu superbu
Fosta membra 9am.ro

7554 mesaje
Membru din: 24/12/2012
Postat pe: 5 August 2010, ora 08:30

De la: superbu, la data 2010-08-05 08:28:37saxon!
am scris mult mai mult dar mi-a fost taiat...

mai scrie o data..

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

884 mesaje
Membru din: 3/08/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 5 August 2010, ora 08:36

De la: the_lu_da, la data 2010-08-05 08:30:50
De la: superbu, la data 2010-08-05 08:28:37saxon!
am scris mult mai mult dar mi-a fost taiat...

mai scrie o data..


neh carla imi e lene...
ideea era ca saxon are spirit de observatie si a remarcat corect ceea ce a remarcat. pe de alta parte si forumul isi atinge scopul pt care a fost facut. daca nu s-ar naste false razboiae, false teme de discutie care atrag userii ca pe niste muste, eh daca nu ar fi toate astea lumea ar realiza ca e criza ca au probleme ca traiesc in mizerie etc etc
asa ca apar aceste alternative virtuale...

Raporteaza abuz de limbaj
a lu superbu
Fosta membra 9am.ro

7554 mesaje
Membru din: 24/12/2012
Postat pe: 5 August 2010, ora 08:41

castigul vine din publicitate... daca se lauda cu multi useri, primesc cota mai mare ...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

884 mesaje
Membru din: 3/08/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 5 August 2010, ora 08:45

De la: the_lu_da, la data 2010-08-05 08:41:16castigul vine din publicitate... daca se lauda cu multi useri, primesc cota mai mare ...

mda mama stim asta nu cred ca mai exista cineva care sa nu stie acest lucru...

Raporteaza abuz de limbaj
a lu superbu
Fosta membra 9am.ro

382 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 5 August 2010, ora 09:35

De la: the_lu_da, la data 2010-08-04 23:23:12te pupa mami !!!! stai sa citesc.... speram sa ma inveselesti... dar se pare ca mult asteptata reaparitie e de alta factura.... tristete si nod in gat

"scurt" si la subiect:)

Raporteaza abuz de limbaj
dont worry be habppy! uuhuhuh
Fosta membra 9am.ro

382 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 5 August 2010, ora 09:36

De la: flofik, la data 2010-08-05 09:35:25
De la: the_lu_da, la data 2010-08-04 23:23:12te pupa mami !!!! stai sa citesc.... speram sa ma inveselesti... dar se pare ca mult asteptata reaparitie e de alta factura.... tristete si nod in gat


pt. Saxon era ..am gresit
"scurt" si la subiect:)

Raporteaza abuz de limbaj
dont worry be habppy! uuhuhuh
Oksana_

1552 mesaje
Membru din: 13/06/2010
Postat pe: 5 August 2010, ora 12:58

De la: Saxon, la data 2010-08-04 23:21:33
....Apoi isi beau cafelele satisfacuti,mai trece o zi iar multimea e la locul ei,cuminte,docila ca o oaie obosita de berbec,gata de o noua zi de activitate,un raspuns la data stelara(a se da un refresh cind se ajunge la 100.000 de postari),apoi se intra neaparat la timpenia aia de sfat al batrinilor unde nu se mai spune de mult parerea despre cineva ci se ureaza zile bune...zilnic,apoi se da o tura pe la mosneagul senil-blajin cu vadita tenta de hacker,se spune acolo rugaciunea zilei...doamne nu mai scapam de pro:sti,amin! iar in final se cauta mortis un topic dibaci unde se iau morti si raniti in gura si-n...pul@,ca sa mai creasca tensiunea ca prea era la pamint.Nu conteaza de unde incepe...se poate juca in 3 sau in grup.Clasic,fara fite si figuri,incep 2 apoi se intra treptat in mocirla,fara sa te bagi in fata ca nu esti pe vremea raposatului si prea impuscatului,nuuuuu frate,aici e democratie,lasi omul sa termine ce are de bagat,lasi si pe cei care digera mai greu sa termine de mestecat organele date cu precizie direct in omusoare,apoi ceri voie sa plasezi si tu o mu:ie scurta indiferent unde,o dai cu ricoseu eventual,daca n-ai pe cineva favorit, dupa care ti-o iei si tu in freza de la 3 odata si daca n-ai ajutoare cu gura cascata si maxilare bine lucrate ca sa preia din greutate,risti sa sa te asfixiezi sa moara mama.In acest interval altii se ingrasa de ris.


o fresca reusita a taramului 'young urban professionals'

si totusi lipseste ceva pe topicu asta . serios! sa fie cohorta da aplaudaci care la alte postari batea din palme mai ceva ca dupa o intubatie cu gaz ilariant ... :)

Raporteaza abuz de limbaj
Oksana_

1552 mesaje
Membru din: 13/06/2010
Postat pe: 5 August 2010, ora 13:07

De la: Saxon, la data 2010-08-04 23:21:33

...ceea ce imi aduce aminte de o faza dragalasa de la revolutia piz:dii cind la Televiziune strigau niste ragusiti la noi sa facem un cerc viu care sa inconjoare cladirea cu scopul inteligent declarat de a o proteja...vezi doamne!Asemanarile dintre ce a fost atunci si ce e acum aici continua.Eram la fel de oi si atunci stati linistiti.Dupa ce facem gard viu in jurul cladirii,ne tineam de maini ca fratii desi nu ne cun osteam intre noi,vin iarasi niste ragusiti care zbiara la noi sa fim foarte atenti pe cine pla mea tinem de mina in stinga si-n dreapta ca e belea,s-au infiltrat teroristii printre noi!Eeeeeei,dragi yuppysti,n-aveti idee cu ce ura si frica in oase ne priveam noi unii pe altii...nu ne dadeam drumul la maini nici morti...de frica sa nu scoata aia cu basmaua pe cap vreo mitraliera din chiloti sau muncitorul in salopeta vreo grenada.Ne priveam in ochi si ne stringeam tare de tot de maini.Stiti voi vreo imobilizare in masa mai eficienta fara sa folosesti metrii intregi de sfoara?



sarma ghimpata :)) dar e o investitie prea costisitoare daca merge si cu sfoara . parerea mea !


Raporteaza abuz de limbaj
Saxon1

850 mesaje
Membru din: 18/03/2014
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 5 August 2010, ora 14:15

mda...sa ma mir?

Raporteaza abuz de limbaj
Ma consider exact visul unei nopti de vara al oricarei femei care sta la bloc. Adica RAID, contro mosche e zanzare.
areku

7604 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 5 August 2010, ora 15:31

De la: Saxon, la data 2010-08-05 14:15:34mda...sa ma mir?
nu ai de ce...

Raporteaza abuz de limbaj
live your life so u have nothing to regret
ceasuri_rele

72 mesaje
Membru din: 12/07/2010
Postat pe: 5 August 2010, ora 22:07

Imi amintesc de un topic asemanator de mai demult... legat de un cimitir de capre sau asa ceva...
Tind sa-ti dau dreptate, Saxonule, insa numai pana la un punct. Si asta pt ca prin povestile-postari scrise ai intretinut in mod direct atmosfera pe care acum o blamezi. Qricum, parerea mea e ca le-ar sta mult mai bine pe un blog (daca ai ceva trafic poti sa vinzi si niscai spatiu publicitar si poate scade si numarul de vizitatoride pe Yuppy). Sabotaj si profit, 2 in 1

Raporteaza abuz de limbaj
"Pay the ticket, take the ride."
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 5 August 2010, ora 22:16

Ah ce era sa scap din cauza ca aseara imi faceam bagajul pt mare!!!

Oricum, inainte de a citi, Saxon, vino incoace!

Si acum sa citesc!

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 5 August 2010, ora 22:30

De la: ceasuri_rele, la data 2010-08-05 22:07:22 Imi amintesc de un topic asemanator de mai demult... legat de un cimitir de capre sau asa ceva...


"Cimitir de capre moarte"...asa se numea...iar cel care l-a deschis era un user extrem de inteligent!

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
Fosta membra 9am.ro

7554 mesaje
Membru din: 24/12/2012
Postat pe: 5 August 2010, ora 22:53

De la: daria_ta, la data 2010-08-05 22:16:40Ah ce era sa scap din cauza ca aseara imi faceam bagajul pt mare!!!

Oricum, inainte de a citi, Saxon, vino incoace!

Si acum sa citesc!

sa mai citesti.. "Cine sintem noi si cine sinteti voi" si ..."din ciclul Iubiri imposibile"...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 5 August 2010, ora 22:57

De la: the_lu_da, la data 2010-08-05 22:53:27
De la: daria_ta, la data 2010-08-05 22:16:40Ah ce era sa scap din cauza ca aseara imi faceam bagajul pt mare!!!

Oricum, inainte de a citi, Saxon, vino incoace!

Si acum sa citesc!

sa mai citesti unul.. "Iubiri imposibile"...


Unde este postat?

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
Fosta membra 9am.ro

630 mesaje
Membru din: 30/07/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 5 August 2010, ora 23:02

De la: ceasuri_rele, la data 2010-08-05 22:07:22 Imi amintesc de un topic asemanator de mai demult... legat de un cimitir de capre sau asa ceva...
Tind sa-ti dau dreptate, Saxonule, insa numai pana la un punct. Si asta pt ca prin povestile-postari scrise ai intretinut in mod direct atmosfera pe care acum o blamezi. Qricum, parerea mea e ca le-ar sta mult mai bine pe un blog (daca ai ceva trafic poti sa vinzi si niscai spatiu publicitar si poate scade si numarul de vizitatoride pe Yuppy). Sabotaj si profit, 2 in 1



...si unde mai pui ca daca e necesar si ma solicita o sa-l ajut si eu...NON-PROFIT

Raporteaza abuz de limbaj
De obicei pun deshtu cand ma iscalesc...CU RESPECT DARROM.
Fosta membra 9am.ro

7554 mesaje
Membru din: 24/12/2012
Postat pe: 5 August 2010, ora 23:08

De la: daria_ta, la data 2010-08-05 22:57:18
De la: the_lu_da, la data 2010-08-05 22:53:27
De la: daria_ta, la data 2010-08-05 22:16:40Ah ce era sa scap din cauza ca aseara imi faceam bagajul pt mare!!!

Oricum, inainte de a citi, Saxon, vino incoace!

Si acum sa citesc!

sa mai citesti unul.. "Iubiri imposibile"...


Unde este postat?

How to

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7554 mesaje
Membru din: 24/12/2012
Postat pe: 5 August 2010, ora 23:09

De la: darrom, la data 2010-08-05 23:02:46



...si unde mai pui ca daca e necesar si ma solicita o sa-l ajut si eu...NON-PROFIT[/quote]

ajuta-l cu un laptop... ( ramane intre noi...)

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

630 mesaje
Membru din: 30/07/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 5 August 2010, ora 23:23

De la: the_lu_da, la data 2010-08-05 23:09:31
De la: darrom, la data 2010-08-05 23:02:46



...si unde mai pui ca daca e necesar si ma solicita o sa-l ajut si eu...NON-PROFIT


ajuta-l cu un laptop... ( ramane intre noi...)[/quote]

si chiar cu mai mult daca e nevoie.......macar de am reusi prin asta sa schimbam mentalitatea la cel putin un roman

Raporteaza abuz de limbaj
De obicei pun deshtu cand ma iscalesc...CU RESPECT DARROM.
Fosta membra 9am.ro

7554 mesaje
Membru din: 24/12/2012
Postat pe: 6 August 2010, ora 00:18

De la: darrom, la data 2010-08-05 23:23:07
De la: the_lu_da, la data 2010-08-05 23:09:31
De la: darrom, la data 2010-08-05 23:02:46



...si unde mai pui ca daca e necesar si ma solicita o sa-l ajut si eu...NON-PROFIT


ajuta-l cu un laptop... ( ramane intre noi...)


si chiar cu mai mult daca e nevoie.......macar de am reusi prin asta sa schimbam mentalitatea la cel putin un roman[/quote]
ia legatura cu el...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1302 mesaje
Membru din: 1/01/2010
Postat pe: 6 August 2010, ora 12:02

De la: Oksana_, la data 2010-08-05 12:58:38
De la: Saxon, la data 2010-08-04 23:21:33
.


o fresca reusita a taramului 'young urban professionals'

si totusi lipseste ceva pe topicu asta . serios! sa fie cohorta da aplaudaci care la alte postari batea din palme mai ceva ca dupa o intubatie cu gaz ilariant ... :)



uite-ma!

aplaud talentul, nu ca sa ma aflu in treaba

Raporteaza abuz de limbaj
cine spune ce-i normalitatea?
Fosta membra 9am.ro

1302 mesaje
Membru din: 1/01/2010
Postat pe: 6 August 2010, ora 12:05

Saxon, cata dreptate ai. Dar din pacate, ma mai recunosc si eu printer oitele alea manipulate, care m-am inervat pe “blajini” si am scris aiurea pe topicuri fara rost.
Asta e, mai gresim si noi.


cine spune ce-i normalitatea?
Saxon1

850 mesaje
Membru din: 18/03/2014
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 6 August 2010, ora 12:06

De la: Ema_J, la data 2010-08-06 12:02:14
De la: Oksana_, la data 2010-08-05 12:58:38
De la: Saxon, la data 2010-08-04 23:21:33
.


o fresca reusita a taramului 'young urban professionals'

si totusi lipseste ceva pe topicu asta . serios! sa fie cohorta da aplaudaci care la alte postari batea din palme mai ceva ca dupa o intubatie cu gaz ilariant ... :)



uite-ma!

aplaud talentul, nu ca sa ma aflu in treaba

Emaaaaaaa

Raporteaza abuz de limbaj
Ma consider exact visul unei nopti de vara al oricarei femei care sta la bloc. Adica RAID, contro mosche e zanzare.
Fosta membra 9am.ro

7554 mesaje
Membru din: 24/12/2012
Postat pe: 6 August 2010, ora 12:11

De la: Saxon, la data 2010-08-06 12:06:30

Emaaaaaaa [/quote]
ehei...cat a plans Ema dupa tine... dar tot mie sa-mi multumeasca, ca i-am deschis ochii...

Raporteaza abuz de limbaj
areku

7604 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 6 August 2010, ora 20:16

apreciez la saxon inteligenta lui creativa si spiritul de observatie dezvoltat...+ curajul si lipsa de jena... nu te lasa invins de sistem

Raporteaza abuz de limbaj
live your life so u have nothing to regret
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Saxon vs Yuppy vs blajinul piz:dii
Mergi la: