back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Razboiul sfarsitului saptamanii s-a incheiat

 


 
 
kuhein

37 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 4 Aprilie 2010, ora 21:41

porcii astia cred ca pot sa faca ce vor cu ascultatorii...acum ma refer la porci de la producatori, realizatori, administratori, patroni si tot ce intra !!!

Daca nu reluati emisiunea va caut pe toti si va bat pana vomitati carabusi...
nu ma intereseaza ca nu va intelegeti cu vantu`, briza, musonul , adierea sau vantul divin a lu` Allah...
Nu ma intereseaza ce probleme aveti voie unii cu altzii , nu ma intereseaza daca trebuie sa va inchid pe toti intr-un container sau trebuie sa va mituiesc , nu imi pasa daca patronul , realizatorul , editorul sau directorul este pe ciclu anal sau daca i`a murit....pisica...
nu imi pasa daca trebuie sa umplu toate forumurile sau sa scriu petitzii...
nu imi pasa daca aveti cancer si vreti sa va retrageti in glorie ori daca ati omorat vre-o baba cu tractorul pe camp in timp ce platatzi zeama de varza ,
MIE IMI RELUATI EMISIUNEA in orice forma ar fi ea.
NU va permit sa va batetzi....... joc de mine si ma refer la statutul meu de ascultator....eu ce fac acum? Ha? ce mai ascult? ZU?Radio douashunu`? europa?
Va sparg, va calc cu avionu` ..va scuip pe strada cu semitze de la tigani...
Nu imi pasa ca : ce ala a dat primu` sau ala a spus ca nu stiu ce revista a lui s-a dus dracu la alta revista , daca voia sa se ia de ceva trebuia si probabil se lua pana acum de Fanta` si branza feta a lu` Trandafir, deci rezolvati-va problemele...
Nu ma facetzi sa ma inmultesc prin diviziune si sa ascult guerrilla ca atunci cand ma decid sa ma opresc - sa va scada audientza...
Nu ma facetzi sa`mi mai cresc inca o mana doar de dragul de a o taia si a va bate pe totzi de acolo cu ea in cap.
Gasiti o modalitate si reluati emisiunea ca nu e emisiunea voiastra.
E ca si cum ma apuc maine sa vand heroina si dupa 4 ani nu mai aduc din cauza unei scuze patetice gen : nu ma mai lasa politia sa vand.
!!! ma opresc ca nu vreau sa injur ca un tigan burtos ce vinde la taraba blugi..(rom scuze)
NU va urez paste fericit, ca e paste si eu imi astept emisunea...ghici...

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Razboiul Sfarsitului Saptamanii s-a incheiat
Mergi la: