back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ce idei ai cand esti fumat?

 


 
Pagini: << 1 2 Sari la pagina:
 
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 24 August 2009, ora 11:08

De la: areku, la data 2009-08-24 11:04:23
eu vreau sa bat din palme si toate dorintele mele sa se indeplineasca :))


Eu mi-as dori doar sa gandesc si sa mi se indeplineasca dorintele...ce pacat insa ca doar f rar mi s-a intamplat acest lucru...

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
XavY

3163 mesaje
Membru din: 17/03/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 24 August 2009, ora 11:10


Buna dimineata, copii!
Faceti-mi loc langa voi... [/quote]
tre sa ma trezesc repede...trebuie sa curat gratarul..fac ordine....cumparaturi...ca mai apoi sa continue distractia din weekend .. ...weekendu asta am cam dominat la table....se pare ca inca nu mi am iesit prea rau din mana...
hai daria langa mine...te fac o tabla(ma antrenez cu tine ca sa joc cu sotu tau bine ).... [/quote]

Areku....weekendul acesta am fost un rasfatat.Am mers la terase,la piscina,in club...si totul din cauza uni mic joc nevinovat de table care s-a transformat intr-un adevarat campionat,cu pariuri si chiar consumatii in club si alte locuri.Pot spune ca inca mai pot Asa ca pana la Daria sau sotul ei..va trebui sa treci de mine!

Raporteaza abuz de limbaj
Can`t get enought of you...
john_doe_yuppy

16 mesaje
Membru din: 10/08/2009
Oras: Constanta

Postat pe: 24 August 2009, ora 11:40

....sa inteleg ca nimeni nu e interesat de subiectul asta?...dar totusi nu trebuia sa mi stricati topicul cu discutiile voastre despre cafele si gratare....

Raporteaza abuz de limbaj
XavY

3163 mesaje
Membru din: 17/03/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 24 August 2009, ora 12:07

De la: john_doe, la data 2009-08-24 11:40:33....sa inteleg ca nimeni nu e interesat de subiectul asta?...dar totusi nu trebuia sa mi stricati topicul cu discutiile voastre despre cafele si gratare....


Te spun lu`mami!
Calm man...nu l-am distrus,am facut o mica paranteza la tot forumul,nu neaparat topicul acesta.Ne cunoastem,ne intelegem si mai simtim nevoia cateodata de un schimb de vorbe.E ceva normal,ar trebui sa incerci si tu...te va face cateodata sa-ti aduci aminte ca esti om.

Raporteaza abuz de limbaj
Can`t get enought of you...
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 24 August 2009, ora 13:13

De la: john_doe, la data 2009-08-24 11:40:33....sa inteleg ca nimeni nu e interesat de subiectul asta?...dar totusi nu trebuia sa mi stricati topicul cu discutiile voastre despre cafele si gratare....


N-am citit deloc din ce ai scris in primul mesaj. Ca nu am inteles ce tot vrei acolo? Idei de un roman sau ce? Fantezii? Playground or what? Lamureste-te si apoi vino cu ceva concret, nu iluzii a-fuma-toare

Raporteaza abuz de limbaj
john_doe_yuppy

16 mesaje
Membru din: 10/08/2009
Oras: Constanta

Postat pe: 26 August 2009, ora 08:16

ideea era sa scrieti ceva la care v-ati gandit cand erati fumati...daca ati fumat...sau sa scrieti ceva ce ati vazut cand erati fumati..pentru ca atunci vezi lucrurile dintr-o alta perspectiva...si cam atat vroiam..nu sa mi spuneti daca e bine sau nu sa fumezi..ce sa fumezi si alte nebunii..deci..pot sa fiu mai clar de atat?...cat despre faptul ca va cunoasteti si ca mai vorbiti..cred ca mai sunt si alte modalitati de a face asta..in fine...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 26 August 2009, ora 08:22

De la: john_doe, la data 2009-08-26 08:16:53ideea era sa scrieti ceva la care v-ati gandit cand erati fumati...daca ati fumat...sau sa scrieti ceva ce ati vazut cand erati fumati..pentru ca atunci vezi lucrurile dintr-o alta perspectiva...si cam atat vroiam..nu sa mi spuneti daca e bine sau nu sa fumezi..ce sa fumezi si alte nebunii..deci..pot sa fiu mai clar de atat?...cat despre faptul ca va cunoasteti si ca mai vorbiti..cred ca mai sunt si alte modalitati de a face asta..in fine...


Nu trebuie sa te zbarlesti-aricesti, cum vrei sa zici, pt ca tu ai fost clar in exprimare, doar ca putini vor fi cei care vor recunoaste daca sau ca au fumat ceva permis sau nu, si sa mai si spuna din trairile lor de "atunci"! Mai bine intra si tu in acest carusel care este forumul yuppy, si incearca sa te simti cat mai bine in prezenta celor de aici!

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
mary_valy77

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Turnu Magurele

Postat pe: 18 Iunie 2014, ora 02:00

frate eu am "mufat si etc si legale si iarba totul depinde de mentalitate, depinde si de ce stare ai in mom in care intri in contact cu asemenea situatii si bineinteles si de persoanele cu, care interactionezi in asemenea momente. daca vreti sa mai fumati, mufati, consumati... cautati un mediu cat mai placut sau linistitor unde veti trece de faza incipienta a diavolului ce salasluieste in strafundul moralitatii voastre si pe urma puteti iesii catre un mediu un pic mai incitant sa va dezlantuiti imaginatia proaspat reincarcata.



In final, imi cer scuze de fatul ca am scris atat de mult dar tocmai am mufat un calculator si mi-e lene sa mai oun sau sa corectez cate ceva.

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului ce idei ai cand esti fumat?
Mergi la: