back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


ce sa inteleg???

 


 
 
innajust

1 mesaj
Membru din: 27/06/2009
Postat pe: 27 Iunie 2009, ora 03:32


am cunoscut un tip cu 12 ani mai mare decat mine,am acceptat sa iesim impreuna dar nu sh ce sa cred ....deoarece uneori desi imi spune k ar vrea sa ne fie bine imi da impresia ca bate in retreagere de parca s-ar teme de ceva.a vorbit si cu mama si i-a povestit de noi ,i-a spus ca vrea sa incercam sa vedem dak putem fi impreuna dar atunci de ce imi da impresia ca se teme...nu sh ce sa inteleg...nu are obligatii si cunosc multe amanunte importante despre el pt k mia spus ca vrea sa fie sincer cu mine dar atunci de ce uneori pune mereu raul in fata??/

Raporteaza abuz de limbaj
nitacodrin

24 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 24 Iulie 2009, ora 10:56

buna, inainte de toate ce varstai ai? sincer sa fiu 12 ani diferenta intre voi e cam mare (parerea mea). gandeste-te cum o sa aratati peste cativa ani, e posibil sa zica lumea ca ai iesit cu tatal tau pe strada...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

106 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 9 Noiembrie 2009, ora 07:10

De la: nitacodrin, la data 2009-07-24 10:56:44buna, inainte de toate ce varstai ai? sincer sa fiu 12 ani diferenta intre voi e cam mare (parerea mea). gandeste-te cum o sa aratati peste cativa ani, e posibil sa zica lumea ca ai iesit cu tatal tau pe strada...

esti sub 12 ani diferenta cumva ...ceea ce spui tu e valabil dar la femei...la barbati nu se cunoaste asa de evident 10-15 ani.

Raporteaza abuz de limbaj
sallamallecum
| Varianta pentru tiparire a topicului ce sa inteleg???
Mergi la: