back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Gripa porcina...true or false?

 


 
Pagini: << 1 2 Sari la pagina:
 
dan_dumitru_sotto

42 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 12 Iulie 2009, ora 18:40

Si de ce te miri?!Oameni buni,aveti cunostiinta cate cazuri s-au inregistrat in China?Atunci cand am fost eu,adica,acum vreo' luna de zile,chinezii erau foarte precauti,vis-a-vis de problema aceasta,adica:nu puteai sa cobori din avion,fara ca ei sa te termo-scaneze,sa afle ce termperatura ai,daca esti sau nu suspect de gripa,de orice natura ar fi ea..Una peste alta,e clar ca cineva a scos pe "piata" aceasta gripa,cu tot tacamul,cu "promovare"media,ca si cum ar fi scos pe piata un nou model de BMW!!Shit happens' mates,va trebui sa ne obisnuim cu astfel de situatii,daca nu stam tot timpul concentrati la manele,telenovele,stiri de la ora 5,etc....Toate cele bune,tuturor!

Raporteaza abuz de limbaj
aty90

2 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 12 Iulie 2009, ora 19:30

de ce se cheama gripa porcina...?
simplu trebuiau sa dee vine pe cineva si cum porci de imbolnavesc destul de des uite si "oaia neagra" pe cine sa dea vina
tratamentu
o sa apara in curand niste medicamente miraculoase...:d... la niste preturi maricele
cat despre extinsul lor...lasa frate sa se extinda cu cat mai extins cu atat mai multi bani:d...
cat ii de letal...?
poi sa vedem fiind considerat o GRIPA nui cancer sau cine stie ce sa te omoare..
un organism sanatos poate sa treaga de gripa nuh? si cine stie daca acele cifre spuse de ei is adevarate si acele persoane poate nici nu au murit de gripa porcina.
tratament iei o cutie de aspirina...:d... te bagi in pat transpiri si iti trece...faci dus cu apa rece...bla bla
leacurile astea babesti...te scapa si te pi*i pe tehnologia asta..

Raporteaza abuz de limbaj
carmencarasava

8 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 13 Iulie 2009, ora 00:59

Al naibii de adevarat graiesti.Eu cred a doua varianta ,cu lasatul gripei sub forma de experiment pe o arie cat mai larga.Cand ii va satisface rezultatul,se vor opri si nu se va mai vorbi de ea,la fel ca si cu gripa aviara.

Raporteaza abuz de limbaj
adi_tornado2004

46 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 14 Iulie 2009, ora 02:48

De la: underline, la data 2009-07-12 15:43:10cum sa faci multi bani? pai daca am zici ca exista un virus si trage in noi si omoara de sparge la un moment dat lumea incepe sa se intrebe cares mortii ca defapt nu sunt, asa ca mai bna aparut un virus are si fapte dupa el atatea persoane si cate or mai fi,economia se duce la vale deci ia ganditi?? am scos virusul are mortalitate si dupa vreo cateva luni poc, niste savanti de origine americana franceza , bla bla bla care de fapt ei fac parte tot din america dar conteaza ca unu e nascut in franta dar locuieste de o viata in amerik .....sa descoperit leacul se face o graoza de tam tam tam , amerik are de mancat de la toata lumea , toti ne salvam si economia se stabilizeaza......


Mi-a placut cum ai judecat

Raporteaza abuz de limbaj
adi_tornado2004

46 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 14 Iulie 2009, ora 04:05

...oricum, pana la urma cred ca ii putem acuza pe americani de abuz in serviciu si de tulburarea linistii publice mondiale!

Degeaba mestecati voi guma ca virusul isi are radacinile in China...pan' la urma daca i se pune pata lui Obama pe ...albanezi de exemplu, arunca in aer doua cladiri d'ale lor si dupa aia dau vina pe cine stie ce hot de buzunare albanez si incep sa sara bombele
Raman la parerea ca "WTC", "H1N1", "criza mondiala" sunt planuri strategice bine puse la punct de catre americani (mai exact de catre masoni care conduc lumea)

Se lucreazã consecvent la îndobitocirea omenirii! Priviti la sclavii care ne conduc tara! Ei se numesc politicieni. I-am ales ca sa ne reprezinte interesele si ei s-au vîndut altora.

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Gripa porcina...true or false?
Mergi la: