back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Help me cu un raspuns

 


 
 
g_anarky

11 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Campina

Postat pe: 12 Aprilie 2009, ora 22:35

in weekend, m-am intl cu prietena mea. toate bune si frumoase, ai mei plecati etc :D am dezbracat-o si mi-a facut un sex oral. dupa ce am terminat, ea a continuat sa-mi faca sex oral vreo 10-15 minute, dupa care am penetrat-o, fara prezervativ :-s neterminand actul sexual. acum mi-e cam teama de ce va urma. ar putea ramane insarcinata?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

267 mesaje
Membru din: 11/03/2009
Postat pe: 12 Aprilie 2009, ora 22:41

nu-i exclus !trebuie doar unu mic si al dracului!ne-ai povestit frumos,dar n-ai zis tot.Cand i-ai facut si tu oral cum a fost ?sa nu zici ca tu...nimc .

Raporteaza abuz de limbaj
Ce sa faci!La toti ni`greu!
g_anarky

11 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Campina

Postat pe: 12 Aprilie 2009, ora 22:52

n-am fost nici eu mai prejos :P recunosc. ce sanse ar fi sa ramana? :(

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 12 Aprilie 2009, ora 22:56

hehe... ce mandru esti...
dar nu inteleg o chestie.. sa ramana gravida ca ce? ca ti'a facut oral? fara penetrare nu vad... dar poate voi stiti mai bine cum merg lucrurile, eu nu stiu mare lucru ...


Raporteaza abuz de limbaj
g_anarky

11 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Campina

Postat pe: 12 Aprilie 2009, ora 23:00

dar am spus mai sus, am penetrat-o dupa. dar ma gandesc daca a continuat sa-mi faca sex oral dupa ce am terminat inca 10-15 min, care ar fi sansele sa ramana?

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 12 Aprilie 2009, ora 23:08

scuze, nu am citit bine... eram cu gandul la o mie de alte lucruri care de fapt, daca stau sa ma gandesc e doar un singur gand..(dar mai mare)...
pai, totul e posibil. si da, e posibil sa fi ramas. DAR, poate sa ia pastila de a doua zi pt orice eventualitate....

Raporteaza abuz de limbaj
g_anarky

11 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Campina

Postat pe: 12 Aprilie 2009, ora 23:12

probabilitatea asta e mare? sau e posibil, dar putin probabil?

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 12 Aprilie 2009, ora 23:28

a luat pastila? io zic sa o ia daca a fost recent (sub 12 ore)

Raporteaza abuz de limbaj
g_anarky

11 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Campina

Postat pe: 12 Aprilie 2009, ora 23:30

nu a luat pastila. actul sexual nu a fost terminat, iar ea a continuat cu sexul oral dupa ce eu am terminat...pentru orice eventualitate, ii spun sa ia pastila

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7130 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 12 Aprilie 2009, ora 23:39

chiar daca n-ai terminat "in ea" tot sansa sa ramana insarcinata.

Raporteaza abuz de limbaj
sdpoCVHBU IUBH M[BNWUGFN idn [tptbgb bg
e_militaru

533 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 13 Aprilie 2009, ora 00:23

vezi ca sunt 2 feluri de pastile de a 2-a zi. 1. Un set de 2 bucati, ia una cat mai repede dupa contact(poa sa fie si cateva ore) si aialalta la maxim 12 ore dupa prima. POSTINOR parca se numeste. Si mai e 2. Niste pastile, de mai multe feluri, nu retin numele lor acum, care se iau timp de 5 zile dupa contact, in fiecare zi.
Dar hai sa-ti mai spun ceva. Invata si tu si altii ca tine sa va spalati dupa ce terminati, adica sa o belitzi bine si sa dai dreacu cu sapun intim care nu ustura (si daca tot esti la apa zi-i si ei sa se spele cu degetul inauntru, fara sa zica ca ustura sau ca a citit ea ca distruge mucoasa, nu distruge nimic, eventual nasul tau), si dupa aia poti sa o bagi unde vrei tu, ca daca nu te speli poti sa o belesssti de facto dupa aia. Si inca ceva, invatati-va sa nu mai cautati raspunsuri pe un forum la niste straini, ca iti da vreun baiat de aici niste sfaturi smechere pe care le stie el, si mai pateste dreacu aia ceva, si o dati in alte alea. Pune mana pe telefon, sunati pe cineva in care aveti incredere, sunati-va parintii, desi cred ca va feriti de ei. Si pe viitor, si pentru tine si pentru altele ca ea, pishati-va dupa contact, cu jet cat mai puternic posibil, amandoi(nu unul pe celalalt ). Nu face minuni, dar mai micsoreaza sansele de crocodili. In cazuri ca asta, du-te la farmacie si te mai sfatuieste si farmacista daca te vede disperat. Sa-ti iei bani la tine ca sunt mai scumpe decat prezervativele( Prostia si domnia costa mult ) . Ai si tu grija pe viitor daca intr-adevar ai problema asta si stai linistit chiar daca ramane, nu e problema, daca a putut sa ti-o ssuga pana ti-ai dat drumu si dupa aia zgarci inca 15 minute, si dupa aia calarie, inseamna ca poate sa faca si un chiuretaj (avort) fara probleme.

Raporteaza abuz de limbaj
g_anarky

11 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Campina

Postat pe: 13 Aprilie 2009, ora 14:50

ce vreau sa stiu sunt sansele ca ea sa ramana dupa ce a continuat sa-mi faca sex oral ceva timp dupa ce eu am terminat...ma gandesc, dupa cum a recomandat harlequin, ca sexul oral sa fie un fel de spalare. mai mult, a fost o simpla penetrare, o singura data, fara jocul de dus-intors...uofff

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului HELP ME cu un raspuns
Mergi la: