back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


The shawshank redemption - tata lor?

 


 
 
lau_ghiran

7 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 24 Ianuarie 2009, ora 14:59

Nu mi mai amintesc de câte ori am vãzut filmul ãsta și de ce l-am vãzut de atâtea ori, dar îmi amintesc cã de fiecare datã când mã uit la el e la fel ca prima datã. Sânt mai nou pe forumul acesta și am vãzut cã se discutã și despre filme (nu prea mult dar e bine) și aș vrea sã știu pãrerile celor care au vãzut filmul sau auzit despre el. Eu cred cã este câte o lecție pentru fiecare în acest film

Raporteaza abuz de limbaj
b_voichita

313 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 27 Ianuarie 2009, ora 06:41

nu. e dragut dar nu sa te iei cu mainile de monitor si sa te uiti ca prostu in gol 30 de minute. cel mai bun film pe care bunu dumnezeu m-a facut sa-l vad se cheama Amore Perros (Love is a b.itch=dragostea e o plaja) si e inspiratia regizorului Babel care ulterior s-a prostit.

Raporteaza abuz de limbaj
gabi_ixs

1 mesaj
Membru din: 3/02/2009
Postat pe: 3 Februarie 2009, ora 16:06

incearca sa mai vezi si alte filme cu Morgan Freeman.
e foarte tare The shawshank redemption si toti cei care lau vazut spun asta.toate filmele cu Morgan Freeman sunt misto.Vezi The Bucket List ;)

Raporteaza abuz de limbaj
calculitza

201 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 26 August 2010, ora 11:13

De la: lau_ghiran, la data 2009-01-24 14:59:24Nu mi mai amintesc de câte ori am vãzut filmul ãsta și de ce l-am vãzut de atâtea ori, dar îmi amintesc cã de fiecare datã când mã uit la el e la fel ca prima datã. Sânt mai nou pe forumul acesta și am vãzut cã se discutã și despre filme (nu prea mult dar e bine) și aș vrea sã știu pãrerile celor care au vãzut filmul sau auzit despre el. Eu cred cã este câte o lecție pentru fiecare în acest film



Unul dintre cele mai bune filmeeee

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1405 mesaje
Membru din: 3/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 26 Septembrie 2010, ora 23:48

De la: lau_ghiran, la data 2009-01-24 14:59:24Nu mi mai amintesc de câte ori am vãzut filmul ãsta și de ce l-am vãzut de atâtea ori, dar îmi amintesc cã de fiecare datã când mã uit la el e la fel ca prima datã. Sânt mai nou pe forumul acesta și am vãzut cã se discutã și despre filme (nu prea mult dar e bine) și aș vrea sã știu pãrerile celor care au vãzut filmul sau auzit despre el. Eu cred cã este câte o lecție pentru fiecare în acest film



Este singurul film in care mi-a placut cum a jucat Tim Robbins.

Raporteaza abuz de limbaj
Most people will die without really knowing who they really are...
| Varianta pentru tiparire a topicului The Shawshank Redemption - Tata lor?
Mergi la: