back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ce sa fac?

 


 
Pagini: << 1 2 3 >> Sari la pagina:
 
evelin_f

603 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 10 Ianuarie 2009, ora 15:02

dap ma simt mai bine mai ales ca i-am auzit vocea atat de linistitoare ...ca o melodie romantica pentru urechile mele

Raporteaza abuz de limbaj
zumzetalbastru

147 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Ianuarie 2009, ora 18:32

am citit cateva sfaturi idioate rau, si nu ma pot abtine sa nu comentez ... am incercat dar sunt slab de inger ...

Cum dreaq sa nu insiste ???? din cate am inteles nu era nimic clar, si se pare ca nici acum nu este ... ca avea tel inchis, wtf, poate i s-a descarcat bateria, si a uitat de el ... cum dreaq sa lasi o tipa sa sune ea ... se vede clar ca nu prea ati f..t in ultima perioada ...

Sfatul meu, dupa sesiunea asta, sun-o si spunei ... "mai fetito, eu vreau sa ma intalnesc cu tine, spune-mi cand ai timp, nu ma intereseaza daca peste o saptamana, dar vreau sa te vad ..." si ea o sa-ti spuna o anumita zi, sau poate sa iti spuna clar ca nu vrea sa se intalneasca cu tine ... macar atunci stii ce ai de facut ...

iar daca te intalnesti cu ea, incearca sa o faci sa isi doreasca si a 2-a intalnire ... u stii mai bine cum, nu de alta dar am inteles ca o cunosti ... si baga si niste apropouri nevinovate, ceva de genul, "sincer revelionul asta m-am simtit foarte bine, doar prin simplu fapt ca ai fost acolo", si nu refuza sa fi amicul ei, poate intr-adevar nu e pregatita pentru o relatie inca, dar daca devii un prieten bun al ei, ai prim plan ... good luck ...

gabi parca a spus ceva de genul ca ai interpretat gresit gesturile ei, sincer si eu cred ca te-ai grabit cu concluziile, dar asta nu inseamna nu merita sa incerci ... daca cumva te refuza clar, macar castig-o ca prietena ...

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 10 Ianuarie 2009, ora 20:34

zii sa sp si sa moara dac nu se fte cu tn

Raporteaza abuz de limbaj
evelin_f

603 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 12 Ianuarie 2009, ora 12:19

dasca... nu pot sa ii zic asa ceva chiar daca uneori mai gandesc si eu ca tine daca nu vrea sa iesim macar o sa vorbim ca doi prieteni buni pe net nu pot sa stric asa ceva e mult mai valoriasa prietenia decat orice partida de sex

Raporteaza abuz de limbaj
ciocoiudorin

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 14 Ianuarie 2009, ora 20:21

pt Nick:imi pare rau sa-ti spun dar se pare ca tu ai fost testat si ai picat testul,asta e,e doar parerea mea,multa bafta mai departe

Raporteaza abuz de limbaj
gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 14 Ianuarie 2009, ora 21:10


gabi parca a spus ceva de genul ca ai interpretat gresit gesturile ei, sincer si eu cred ca te-ai grabit cu concluziile, dar asta nu inseamna nu merita sa incerci ... daca cumva te refuza clar, macar castig-o ca prietena ... [/quote]



eu am spus poate , si sa stii ca se mai intampla sa te intelegi f bine cu un baiat dar sa nu te atraga fizic deloc , sigur ca trebuie sa incerce , eu ziceam sa ia in considerare si alte posibilitati , nu stiu in materie de asa ceva eu cred ca tb sa fii f precaut daca vrei sa iesi invingator , dar mai ales sa nu fii perdant din nici un punct de vedere

Raporteaza abuz de limbaj
Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
evelin_f

603 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 15 Ianuarie 2009, ora 13:51

teste, teste si iar teste alceva nu stiti sa faceti ca sa incercati un baiat nu stiu ce sa zic poate ca nu e atrasa fizic de mine, sau poate ca nu i-au placut prietenii mei e si asta o varianta

Raporteaza abuz de limbaj
fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 15 Ianuarie 2009, ora 13:54

De la: nick_titi, la data 2009-01-15 13:51:07teste, teste si iar teste alceva nu stiti sa faceti ca sa incercati un baiat nu stiu ce sa zic poate ca nu e atrasa fizic de mine, sau poate ca nu i-au placut prietenii mei e si asta o varianta


eu nu cred in teste. cred in lucruri care se intampla si in lucruri care nu se intampla. ai zis ca preferi o prietenie cu ea decat sa nu mai vb deloc... atunci?

Raporteaza abuz de limbaj
evelin_f

603 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 15 Ianuarie 2009, ora 14:06

stiu ca pana acum am sunat-o sa iesim in oras si stiu ca nu a avut timp ca si eu sunt uneori stresat de sesiune dar cand am invitat-o in oras nu i-am zis ca vreau sa iesim ca prieteni dar nici ca amici o sa mai vorbim la telefon pe tema asta o s-o mai sun zilele astea sa vad cum sta cu invatatul poate o sa incepem iar sa ne cunoastem si ca doi oameni care pretindem ca nu suntem nebuni ajungem la un numitor comun depinde de ea la care din urmatoarele etape se va oprii

Raporteaza abuz de limbaj
fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 17 Ianuarie 2009, ora 22:05

De la: nick_titi, la data 2009-01-15 14:06:48stiu ca pana acum am sunat-o sa iesim in oras si stiu ca nu a avut timp ca si eu sunt uneori stresat de sesiune dar cand am invitat-o in oras nu i-am zis ca vreau sa iesim ca prieteni dar nici ca amici o sa mai vorbim la telefon pe tema asta o s-o mai sun zilele astea sa vad cum sta cu invatatul poate o sa incepem iar sa ne cunoastem si ca doi oameni care pretindem ca nu suntem nebuni ajungem la un numitor comun depinde de ea la care din urmatoarele etape se va oprii


stii, nick ma gandeam, poate fata asta de care zici tu s-a intalnit cu tine...pur si simplu, fara vreun gand anume... nu cred ca ea incearca sa te faca sa simti ceva, in afara de prietenie. poate ca nu stie cum sa-ti spuna asta direct, in fata... sa nu-ti raneasca sentimentele
ori asta, ori e o maaaare nenorocita!

kiss u, my friend!

Raporteaza abuz de limbaj
evelin_f

603 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 18 Ianuarie 2009, ora 15:13

nu se insela cel care a spus ca in tine sta ascuns un psiholog.... am inteles din ultimele telefoane ca a fost ceva de moment poate nu a vrut sa fie singura in acea seara sau poate a vrut sa se razbune pe cineva si eu am fost cel mai aproape ...de ranit sentimente nu ar fi prima data si nici nu as fi singurul care o pateste....oricum este femeie , de ce ar fi diferita de celelalte?... iar eu barbat de ce as fi mai special decat altii?...cat despre faptul ca ar fi(si aici te citez pe tine pentru ca nu e genul meu sa fac astfel de remarci)"nenorocita" ,nu e adevarat pentru ca nu m-ar fi lasat un simt al meu care imi spune cu ce sa ma "joc" si cu ce nu....cred ca totusi nu a fost momentul potrivit ca sa ne intalnim, ca trebuie sa isi faca mai intai ordine in ganduri si viata ca e putina dezordine

Raporteaza abuz de limbaj
nadi

42 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 18 Ianuarie 2009, ora 15:59

cel putin acum stii o treaba,nu?daca tot stateai langa telefon inca o luna si asteptai sa sune ea cum era?

Raporteaza abuz de limbaj
jtazjmen

651 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 18 Ianuarie 2009, ora 23:41

De la: nadi, la data 2009-01-09 18:09:12
De la: nick_titi, la data 2009-01-09 17:52:52nadi... nu cred ca are o parere inca despre mine ca barbat....ca gandire cred ca ma cunoaste mai bine, nu cred ca ma crede afemeiat, dimpotriva datorita zodiei nu are o impresie prea buna despre mine

gabi...e posibil sa ai dreptate poate a vazut in mine un prieten si atat si totusi poate ca nu e momentul acum dupa despartirea ei

inca nu ai reusit sa dai de ea, sa vorbiti?
ps:ce zodie esti? berbec? [/quote


nadi.. ai ceva impotriva berbecilor???? noi suntem creme de la creme

Raporteaza abuz de limbaj
fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 19 Ianuarie 2009, ora 09:57

De la: nick_titi, la data 2009-01-18 15:13:50nu se insela cel care a spus ca in tine sta ascuns un psiholog.... am inteles din ultimele telefoane ca a fost ceva de moment poate nu a vrut sa fie singura in acea seara sau poate a vrut sa se razbune pe cineva si eu am fost cel mai aproape ...de ranit sentimente nu ar fi prima data si nici nu as fi singurul care o pateste....oricum este femeie , de ce ar fi diferita de celelalte?... iar eu barbat de ce as fi mai special decat altii?...cat despre faptul ca ar fi(si aici te citez pe tine pentru ca nu e genul meu sa fac astfel de remarci)"nenorocita" ,nu e adevarat pentru ca nu m-ar fi lasat un simt al meu care imi spune cu ce sa ma "joc" si cu ce nu....cred ca totusi nu a fost momentul potrivit ca sa ne intalnim, ca trebuie sa isi faca mai intai ordine in ganduri si viata ca e putina dezordine


cred ca intr-adevar nu a vrut sa fie singura in acel moment, nu cred ca a vrut sa se razbune pe nimeni, care ar fi fost...obiectul, scopul, poate daca ai fi vazut-o ca a vb cu cineva la tel cat a fost cu tine acolo si ar fi dat semne de...frustrare sau mai stiu eu ce in general, femeile cand nu se simt bine undeva..se vede pe fatza lor ca ar dori sa fie in alta parte. plus de asta tu ai zis ca ea ti-a dat un mesaj si ca tu ai sunat-o, si ai invitat-o cand ea ti-a zis ca nu are planuri pentru seara respectiva... ai dreptate cand zici ca este o femeie, si ca nu are de ce sa fie diferita de celelalte. si eu sunt de parere ca la anumite chestii toate femeile sunt la fel... sunt pur si simplu situatii in care reactioneaza la fel indiferent de inteligenta, grad de cultura, sensibilitate sau persoanele implicate.
cred ca nu a fost momentul pentru voi. uneori circumstantele fac totul. dar mai exista si "avantajul de a fi libera" si anume ca nu trebuie sa dea nimeni explicatii, doar din prietenie poate
don't beat yourself for it!!!
ea a pierdut, nu tu.

Raporteaza abuz de limbaj
gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 19 Ianuarie 2009, ora 11:06

De la: lawyer, la data 2009-01-18 23:41:31
De la: nadi, la data 2009-01-09 18:09:12
De la: nick_titi, la data 2009-01-09 17:52:52nadi... nu cred ca are o parere inca despre mine ca barbat....ca gandire cred ca ma cunoaste mai bine, nu cred ca ma crede afemeiat, dimpotriva datorita zodiei nu are o impresie prea buna despre mine

gabi...e posibil sa ai dreptate poate a vazut in mine un prieten si atat si totusi poate ca nu e momentul acum dupa despartirea ei

inca nu ai reusit sa dai de ea, sa vorbiti?
ps:ce zodie esti? berbec? [/quote


nadi.. ai ceva impotriva berbecilor???? noi suntem creme de la creme



parca ai fi berlioz , pisoiul

Raporteaza abuz de limbaj
Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
evelin_f

603 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 19 Ianuarie 2009, ora 12:43

De la: angel_demon10, la data 2009-01-19 09:57:35
De la: nick_titi, la data 2009-01-18 15:13:50nu se insela cel care a spus ca in tine sta ascuns un psiholog.... am inteles din ultimele telefoane ca a fost ceva de moment poate nu a vrut sa fie singura in acea seara sau poate a vrut sa se razbune pe cineva si eu am fost cel mai aproape ...de ranit sentimente nu ar fi prima data si nici nu as fi singurul care o pateste....oricum este femeie , de ce ar fi diferita de celelalte?... iar eu barbat de ce as fi mai special decat altii?...cat despre faptul ca ar fi(si aici te citez pe tine pentru ca nu e genul meu sa fac astfel de remarci)"nenorocita" ,nu e adevarat pentru ca nu m-ar fi lasat un simt al meu care imi spune cu ce sa ma "joc" si cu ce nu....cred ca totusi nu a fost momentul potrivit ca sa ne intalnim, ca trebuie sa isi faca mai intai ordine in ganduri si viata ca e putina dezordine


cred ca intr-adevar nu a vrut sa fie singura in acel moment, nu cred ca a vrut sa se razbune pe nimeni, care ar fi fost...obiectul, scopul, poate daca ai fi vazut-o ca a vb cu cineva la tel cat a fost cu tine acolo si ar fi dat semne de...frustrare sau mai stiu eu ce in general, femeile cand nu se simt bine undeva..se vede pe fatza lor ca ar dori sa fie in alta parte. plus de asta tu ai zis ca ea ti-a dat un mesaj si ca tu ai sunat-o, si ai invitat-o cand ea ti-a zis ca nu are planuri pentru seara respectiva... ai dreptate cand zici ca este o femeie, si ca nu are de ce sa fie diferita de celelalte. si eu sunt de parere ca la anumite chestii toate femeile sunt la fel... sunt pur si simplu situatii in care reactioneaza la fel indiferent de inteligenta, grad de cultura, sensibilitate sau persoanele implicate.
cred ca nu a fost momentul pentru voi. uneori circumstantele fac totul. dar mai exista si "avantajul de a fi libera" si anume ca nu trebuie sa dea nimeni explicatii, doar din prietenie poate
don't beat yourself for it!!!
ea a pierdut, nu tu.


adica tu crezi ca nu sa simtit bine...eu as fi jurat ca s-a simtit bine, m-i sa parut ca s-a integrat perfect in grup desii nu cunostea pe nimeni aproape nici pe mine, a inceput sa danseze sa isi unduiasca corpul sa ma vrajeasca ....iar de pierdut nu am pierdut nimic pentru ca nu am avut nimic as fi avut de castigat sau de suferit mai mult era un risc pe care suntem dispusi sa il asumam la inceputul oricarei relatii....sau poate am pierdut amandoi nu numai ea

Raporteaza abuz de limbaj
fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 19 Ianuarie 2009, ora 13:53

Sincer si eu sunt convinsa 100% ca s-a simtit bine
Poate vroia sa faca ceva mai nebunesc, sau sa nu-i mai pese de nimeni si nimic, de-asta o fi plecat... asha

Ce sa zic... bad timing

Raporteaza abuz de limbaj
evelin_f

603 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 19 Ianuarie 2009, ora 14:02

De la: angel_demon10, la data 2009-01-19 13:53:51Sincer si eu sunt convinsa 100% ca s-a simtit bine
Poate vroia sa faca ceva mai nebunesc, sau sa nu-i mai pese de nimeni si nimic, de-asta o fi plecat... asha

Ce sa zic... bad timing


pai stai ca nu inteleg ori s-a simtit bine ori vroia sa faca ceva mai nebunesc si de ce esti 100% sigura?

Raporteaza abuz de limbaj
fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 19 Ianuarie 2009, ora 14:06

De la: nick_titi, la data 2009-01-19 14:02:18
De la: angel_demon10, la data 2009-01-19 13:53:51Sincer si eu sunt convinsa 100% ca s-a simtit bine
Poate vroia sa faca ceva mai nebunesc, sau sa nu-i mai pese de nimeni si nimic, de-asta o fi plecat... asha

Ce sa zic... bad timing


pai stai ca nu inteleg ori s-a simtit bine ori vroia sa faca ceva mai nebunesc si de ce esti 100% sigura?


ziceam nebunesc... cand a plecat fara sa-ti spuna de ce sau...ceva concret... zic ca sunt convinsa ca s-a simtit bine pentru ca nu cred sa fi facut tu ceva gresit sau aiurea ca sa nu se simta bine. cred ca ai fost un gentleman pana la capat.
asa simt eu.

Raporteaza abuz de limbaj
evelin_f

603 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 19 Ianuarie 2009, ora 14:23

poate ma insel ... tocmai faptul ca a venit si plecat mai repede decat a venit m-a atras la ea dar si zambetul cu care a plecat se vedea ca s-a simtit bine ....dar parerea mea e ca a fost un pic "perversa"

Raporteaza abuz de limbaj
fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 19 Ianuarie 2009, ora 15:55

De la: nick_titi, la data 2009-01-19 14:23:31poate ma insel ... tocmai faptul ca a venit si plecat mai repede decat a venit m-a atras la ea dar si zambetul cu care a plecat se vedea ca s-a simtit bine ....dar parerea mea e ca a fost un pic "perversa"


cum asa? explica!

Raporteaza abuz de limbaj
evelin_f

603 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 19 Ianuarie 2009, ora 16:25

pai stii tu mai bine ca mine doar ascunzi un mic psiholog prin buzunar pe undeva....aceasta psihologie inversa se aplica la barbati ca si la femei, chiar au fost o mica idee in cateva sfaturi pe care le-am primit pe acest forum "arata-i ca ai vrea sa stii mai multe despre el apoi ignora-l" sau "de ce alergi mai mult dupa ceva/cineva se face mai dulce" si cum la unii barbati/baieti(cum vrei sa imi zici) nu le place "prada" usoara a simtit "perversa" ca sunt unul dintre ei si.....

Raporteaza abuz de limbaj
ice_cream

46 mesaje
Membru din: 7/12/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 19 Ianuarie 2009, ora 18:55

De la: nick_titi, la data 2009-01-09 18:38:08 asa e ar trebuii sa fiu mai curajos dar se mai intampla sa iti pierzi curajul in asemenea situatii

PS: despre barbatul varsator :

--video.ele.ro/module.php?module=content_detaliu&id_content=30000530

aici e posibil sa se teama de prima varianta

--video.ele.ro/module.php?module=content_detaliu&id_content=30000637

iar aici de tot ce se spune


PSS sunt un varsator atipic





Si eu sunt in zodia Varsator si pot spune ca anumite particularitati ale zodiei se aplica ambelor sexe,si anume:
1.tandrete
2.inteligenta
3.umor
4.originalitate
5.dificil de descris, fiindca poarta cu sine o ntreaga lume de paradoxuri si de contradictii
6.curios
7.ii plac experientele
8.iubeste noul
9.incapatant
10.Simtul prieteniei deosebit de dezvoltat,gata oricnd sa-ti sara n ajutor la nevoie, fiind capabil chiar de sacrificiu pentru prietenii sai.
11.Poate iubi adnc, dar n-o va arata prea des si, n nici un caz, n-o va arata prin acele mici gesturi obisnuite care fac relatiile sentimentale att de placute, cu toate ca e n stare sa-si dea si viata pentru aleasa sa. Pur si simplu nu detine cheia subtilitatilor relationale.
12.si cel mai important: INDEPENDENT.


Acum comentariu:
1.Fata nu ar trebui sa refuze pur si simplu o posibila relatie cu tine doar din cauza zodiei,mi se pare imatur (de multe ori persoanele sunt diferite de caracteristicile date fiecarei zodie)

2.Chiar daca tine prea mult cont de zodie,ar trebui sa puna accent pe partile frumoase,cum sunt umorul,inteligenta,spiritul practic,tandretea,faptul ca stie cum sa fie un adevarat prieten si ca poate iubi sincer desi nu-i sta in fire sa marturiseasca f des asta sau prefera sa o demonstreze decat sa o spuna.

3.Poate ii este teama de independenta specifica zodiei,o persoana,indiferent de sex,varsta sau zodie poate fi fidela si in acelasi timp independenta si implicata in relatie.
Asta e si cazul varsatorilor,cel putin ma cunosc pe mine ca sa pot sa-mi dau cu parerea si pot sa spun ca desi am momente in care ma simt constransa din cauza unei relatii,in sensul ca uneori simt nevoia de libertate,nu am inselat niciodata si sper sa nu-mi pierd vreodata capul si s-o fac,nu cred ca m-ar lasa constiinta,dar sa nu intru in alte subiecte,cert e ca nu cred ca zodia Varsatorului ar trebui sa-i dea de gandit asa de mult,mai degraba ar trebui sa se gandeasca daca va intelegeti bine,asta e cel mai important.

Ar mai fi multe de spus,dar ma opresc aici,daca fata te refuza de mai multe ori inseamna ca nu e interesata si cel mai bine ar fi sa renunti,sunt sigura ca "sirene" mai exista,insa pana atunci iti urez multa bafta!


Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 24 Ianuarie 2009, ora 02:55

De la: nick_titi, la data 2009-01-07 10:13:10"am o dilema...am petrecut 2 ore(a trebuit sa plece) frumoase alaturi de fata care nu ma asteptam (dar o doream alaturi de mine)de revelion... am simtit o apropiere intre noi in acea noapte(imbratisarea de la final a a spus cate ceva despre asta) dar apropierea a disparut a doua zi ...am vorbit la telefon si mi-a zis ca nu poate da iasa in oras ziua respectiva sa ne auzim urmatoarea zi dar avea telefonul inchis....i-am lasat un mass dar nu mi-a raspuns si nu am mai insistat....cu ce am gresit? unde e problema? nu i-a placut zodia mea?


PS: nu aveam numarul ei, ea m-a sunat si m-a intrebat ce fac in seara respectiva si nu puteam sa nu o invit "





cam asa ceva am auzit din gura unui prieten cum sa il ajut?









nu intelegi ca doar s`a folosit de tine? cel mai probabil te`a tinut in brate ptr k nu avea alta optiune, timp in care gandul ei a fost intotdeauna la altcineva. a doua zi si`a revenit din mahmureala/depresie si a preferat sa uite intamplarea jenanta din seara anterioara.
acum apeleaza la inteligenta ta limitata si spera k poate o sa te prinzi si u intr`un final k n`a fost decat vorba decat de conjunctura neplacuta. acum te`ai prins? nu ti`a raspuns la telefon si nici n`o sa`ti raspuns, iar u esti mult prea....bleg sa intelegi.

Raporteaza abuz de limbaj
b_voichita

313 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 24 Ianuarie 2009, ora 05:00

(n-o sa fiu marlan)

@nick_titi:

nu-l asculta pe moderator, prin diversele lui voci, cred ca are ceva cu varsatorii.

vanatoarea e cea mai buna solutie: dezinteres total compensat de un interes brusc la un moment dat pe tema comunicarii(preferabil incepand cu messenger). daca merge asa, e perfect pentru tine. oricum, sunt absolut convins ca ai simtit tu ceva. varsatorii sunt buni la detectarea intensitatii. doar ca varsatorii mai au si tendinta de a comfunda omu rau cu omu bun. de-aia par naivi. de-aia poate ai parut tu naiv in fata ei. si poate de-aia a fugeat. daca e cum cred eu, o sa uite repede si chiar are o problema cu sesiunea. de-aia pauza inca o saptamana si cu fix doua saptamani inainte de terminarea sesiunii ei(ca nu cre cai la arhitectura): comunicare agresiva pe toate caile. abea dupa aia intalnire.

btw, ce zodie e ea?

Raporteaza abuz de limbaj
b_voichita

313 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 24 Ianuarie 2009, ora 05:13

@cine se simte: ioane, aici e sri. aflam, furam si nenorocim tot. (ask cretu alias raducu) deci mai creativ te rog ca te spun lu anca. (nu te-am dat de gol, deci a fost destul de misto faza)

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 24 Ianuarie 2009, ora 09:42

nick un sfat: nemuritorii,au picat testul regelui nostru(300)
le-am testat numele,garda personala a regilor asiatici,,,cam asa si u...ea te testeaza,vrea sa vada daca ai ce calit cauta ea,damn girls,u tre sa fii f aproape de ea,ca un fel de garda personala,si stii u ca fem se ft numai cu cei puternici,asa a fost asa va fi,,pt ca in subconstientul lor ele toate vor copii si vor sa fie cat mai bune genele,pt ca acei copii ai lor sa fie cat mai puternici..deci: spartanule ,esti gata? lupta,arata-i fetei ca ai ambitie,ignor-o putin si da-i din cand in cand =un semn sa stie ca te mai gand la ea(dc se poate un semn amuzant..sms sau ceva funny)..si sa stii spartanii nu se predau niciodata,nu se retrag..inving sau mor atat...tine minte spartanule..vei castiga...lupta

Raporteaza abuz de limbaj
b_voichita

313 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 24 Ianuarie 2009, ora 13:57

De la: dasca777, la data 2009-01-24 09:42:42pt ca in subconstientul lor ele toate vor copii




AMIN!

Raporteaza abuz de limbaj
evelin_f

603 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 24 Ianuarie 2009, ora 16:17

xanax.... ea e scorpion ii mai dau un semn din cand in cand ca ma gandesc la ea dar se pare ca trece neobservat me messenger nu o gasesc niciodata de fapt cred ca m-a pus pe invizibil(bravo ei fata desteapta)

dasca....www.trilulilu.ro/andy_cata/fbb54c1a32fc53


Raporteaza abuz de limbaj
b_voichita

313 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 24 Ianuarie 2009, ora 18:35

aoleo scorpion? stop, ca eo-s cu zodiile

in principiu te-a constiderat naiv deci un trofeu in cabina cu trofee.ai 5 sanse:

1. incerci sa te combini cu japca. o chemi la un suc si incerci s-o pupi pe baza de sex-appeal. sanse de reusita: 1%. nu merge cu sex-appealu la scorpioni. au sex appeal cat pentru toate celelalte 11 zodii la un loc.

2. n-o bagi in seama deloc. astepti sa vina la ea la tine. sanse de reusita: 0,002% (0,002% inseamna ca aveti un prieten comun foarte influent ei care-ti face lobby din greu) scorpionu e posesiv, vrea atentie si dedicare.

3. sa fi scenarist si regizor la intalnire. sanse de reusita: 0,00004%. scorpionii urasc scenariile in care se simt folositi si se prin repede cand ii paste ceva ce nu le convine. cazu de 0,00004% functioneaza doar in cazu in care ascendent in gemeni si scenariu e genial, un pic p.ervers si interactiv.

4. comunici cu ea intensiv pe toate caile, incepand cu messengeru, continuand cu telefonul, abea apoi intalnire. ii faci propuneri directe incet dar sigur, ii dai idei. ea o sa-ti raspunda. cand iti raspunde, ataca iar si iar cu propunerile directe pana se simte langa tine. scorpionilor le place sexul. dupa aia o sa vina singura la tine. sanse de reusita:5%. cel mai probabil o sa te vada ca un trofeu in vitrina cu mii de trofee. nu le pasa asa tare de pretendenti.

5. dezvolti treptat o comunicare. incepi sa-i dai atentie prin intrebari de tipul "ce mai faci?". comunicarea o faci progresiv. nu ataci niciodata. te pui in defensiva publicitara. adica iti faci reclama prin idei si prin povestiri simple pline de substanta. apoi astepti. pana s-o suni iar astepti. si astepti. in garda intotdeauna. si vorbesti impersonal, adica daca-i bagi o povestioara de natura sexuala, nu e legata de voi doi, ci de un univers paralel ceva. o sa stie ea cand sa vina la tine. cand vine la tine prima oara, stai drept si rezista. o sa vina si-a doua oara. iar stai drept si o refuzi, sobru. scorpionilor le place sobrietatea. abea a treia oara cand vine, incepi sa cedezi. e un joc. altfel n-ai cum sa castigi scorpioni. sanse de reusita: 30%-40%. nu garantez nimic.

incheiere: eee. angel_d, stiu si eo ceva sau am dat-o pe langa?

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului ce sa fac?
Mergi la: