back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Sexul inter-rasial..

 


 
 
nerciel

10 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 16 Decembrie 2008, ora 04:02

la acest subiect sunt convins ca majoritatea va veti gandi la culoare, dar aici vreau sa includ tot ceea ce inseamna international..

as fi curios sa vad daca sunt oameni pe`aici care au incercat nebunia asiatica, nord sau sud`americana, africana, oceanica, europeana. eu unul ma tem ca desfasor un fetis pt a incerca sexul feminin din afara tarii, credeti ca ne dezvolta experientele sexuale in "limbi straine" mai tare decat cele in limba nativa?

am sa dau cateva exemple ale unor experiente (cateva au fost chiar socante) care mi`au largit cu siguranta orizonturile sexuale:

- chinezoaica m`a uimit cu sunete lungi si profunde, fara sa exagerez puteam spune ca isi da duhul cand era fericita. e ciudat. risti sa te sperie ochii, lipsa de celulita si de bust, parul pubian care e f rar si fin
-slovaca m`a intrebat la sfarsit cum ma cheama, desi mai apucasem sa intram in discutie cateva zile inainte
-frantzuzoaica lenesa (feminism fff dezvoltat)
-latin americana...recomandat ! (corp,traire,limba americano-spaniola e mereu frumoasa,muncitoare,respect etc)
-unguroaica harnica
-suedeza era ff frumoasa si poate de asta nici nu m`am simtit in largul meu..pt latinul din mine cel putin a fost prea multa raceala

desi stiu ca un individ nu poate defini o unitate nationala, as vrea sa vad si pareri feminine, in felul acesta am cunoaste macar aproximativ anumite asteptari..

pupici

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1414 mesaje
Membru din: 5/12/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 16 Decembrie 2008, ora 05:22


Hmmm.....frumos daca ai spus adevarul despre experientele tale pot sa zic ca te invidiez putin (putin mai mult )
Hai sa dau si eu un exemplu mai educativ putin :
Vara asta era sa experimentez si eu "una" din afara tarii dar spre ghinionul meu (ba da ce ghinion) diferenta cultural-sociala a fost asa mare ca nu am avut cum! mama ei de treaba ahhh.... .
Probabil ca multi ati fost in excursii prin alte tari dar cati ati stat acolo o perioada mai mare in jur de 1-2 luni macar ?!
Eu am stat vreo 2 luni in Grecia (vacanta) si am ramas uimit , e total diferit sistemul (in bine zic eu) fata de al nostru. Cand vine vorba de relatii si dezmat situatia este cam asa :
Americanii sunt dezinhibati isi afiseaza relatiile si gesturile in public fara nici un fel de retinere.
Romanii si ei sunt undeva 3/4 ca americanii.
Ei grecii sunt 1/4 daca nu chiar mai putin, apoi incearca ceva daca poti ?!
Peste tot pe unde am umblat (si am umblat nu gluma) 1 cuplu iubaret nu am vazut si la malul marii cand vedeam 1 ma trezeam ca vorbesc in engleza mda...
Am incercat eu sa "misc" in stanga in dreapta si dupa 2 luni de zile singurul rezultat 1 DAMN KISS macar stiu ca era grecoaica autentica semana cu Nicole Scherzinger (lucky me )
Ce pot sa zic nu va recomand grecoaicele (very hard to obtain) si cea mai practica solutie este sa incerci bordelul de fiecare data cand te duci in deplasare (eu 1 nu am apelat la asaceva pana acum).
Desi as vrea sa incerc fetele de pe alte meleaguri nu cred ca e necesar.

Raporteaza abuz de limbaj
Neclaritati, dubii, relatii interumane, lipsa de comunicare, zbucium interior. Same shit everyday...
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 16 Decembrie 2008, ora 10:23

nu cred ca nerciel a testat personal in baza experientelor de mai sus pe care le'a spus...
dar interesant ca un alt punct de vedere...
nu am incercat, nu am fost curioasa si nici nu am avut tangente..
dar nu as refuza o astfel de traire...
never say never! right?

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 16 Decembrie 2008, ora 16:40

sunt doar curioasa, unguroaica facea placinte bune????

eu iti spun doar din experienta unei colege de facultate, care e intr'o relatie cu un negru, de vreun juma de an, ceva de genul, intr'un moment cand nu vroiau decat sa se limiteze la atractia fizica, a devenit mai mult pe parcurs.
si din cele spuse de ea, nu se compara cu altul, si mai ales roman.
o fi "datorita" marimii membrului, si a pasiunii exorbitanta...


de rusoaice nu stie nimeni?
tot din auzite.. cica stiu cum sa satisfaca barbatii. si anume ca placerea lui vine pe primul loc! am auzit-o si eu de prin fanteziile unor prieteni..... hehehe...
oare sa fie asta unica satisfactie a unui barbat??
placerea lui prima!?


Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 16 Decembrie 2008, ora 17:46

De la: Greenie, la data 2008-12-16 16:40:06sunt doar curioasa, unguroaica facea placinte bune????

eu iti spun doar din experienta unei colege de facultate, care e intr'o relatie cu un negru, de vreun juma de an, ceva de genul, intr'un moment cand nu vroiau decat sa se limiteze la atractia fizica, a devenit mai mult pe parcurs.
si din cele spuse de ea, nu se compara cu altul, si mai ales roman.
o fi "datorita" marimii membrului, si a pasiunii exorbitanta...


de rusoaice nu stie nimeni?
tot din auzite.. cica stiu cum sa satisfaca barbatii. si anume ca placerea lui vine pe primul loc! am auzit-o si eu de prin fanteziile unor prieteni..... hehehe...
oare sa fie asta unica satisfactie a unui barbat??
placerea lui prima!?







sex interrasial...unu alb cu o pwla de negru,care sta in tokyo si fte caini care sunt bisexuali...destul de inter-rasial?:P

Raporteaza abuz de limbaj
NuStiuNimic

226 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Galati

Postat pe: 17 Decembrie 2008, ora 17:50

asa..sa incep cu inceputu...sexul este limba comuna a tuturor...roman..african...neamtz....englez....indiferent de culoare sau nationalitate.....sa nu avetzi impresia ca cei diferitzi de voi prin culoare sau nationalitate au alt modalitate d a face sex....la fel ca shi noi se cupleaza...shi-o trag...sau nu...depinde de vrajeala....pardon sarm...:))....ca au poate alta mentalitate in ceea c priveste "the dirty things to do in bed" aici e cu totul alta treaba....shi sincer la capitolul asta stam foarte prost....ma refer la romani....sincer mie mi-a placut sa fiu cuplat cu o poloneza...o ucrainianca...o rusaoica...shi o columbianca...;)...nu ma plang deloc d romance....doar ca unele ar mai avea d invatzat....:P..

Raporteaza abuz de limbaj
NuStiuNimic

226 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Galati

Postat pe: 17 Decembrie 2008, ora 17:55

De la: nerciel, la data 2008-12-16 04:02:26la acest subiect sunt convins ca majoritatea va veti gandi la culoare, dar aici vreau sa includ tot ceea ce inseamna international..

as fi curios sa vad daca sunt oameni pe`aici care au incercat nebunia asiatica, nord sau sud`americana, africana, oceanica, europeana. eu unul ma tem ca desfasor un fetis pt a incerca sexul feminin din afara tarii, credeti ca ne dezvolta experientele sexuale in "limbi straine" mai tare decat cele in limba nativa?

am sa dau cateva exemple ale unor experiente (cateva au fost chiar socante) care mi`au largit cu siguranta orizonturile sexuale:

- chinezoaica m`a uimit cu sunete lungi si profunde, fara sa exagerez puteam spune ca isi da duhul cand era fericita. e ciudat. risti sa te sperie ochii, lipsa de celulita si de bust, parul pubian care e f rar si fin
-slovaca m`a intrebat la sfarsit cum ma cheama, desi mai apucasem sa intram in discutie cateva zile inainte
-frantzuzoaica lenesa (feminism fff dezvoltat)
-latin americana...recomandat ! (corp,traire,limba americano-spaniola e mereu frumoasa,muncitoare,respect etc)
-unguroaica harnica
-suedeza era ff frumoasa si poate de asta nici nu m`am simtit in largul meu..pt latinul din mine cel putin a fost prea multa raceala

desi stiu ca un individ nu poate defini o unitate nationala, as vrea sa vad si pareri feminine, in felul acesta am cunoaste macar aproximativ anumite asteptari..

pupici


asiatica nu am incercat....cu toate ca e p lista mea....shi nici o negresa dintr-aia cum vezi doar in clipuri....shi am avut sansa...dar nu mereu reusim...:-"....insa trebuie sa incerci o rusoaica shi nu ma refer la frumusetzea lor...ci la felul in care s comporta in pat....:D

Raporteaza abuz de limbaj
NuStiuNimic

226 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Galati

Postat pe: 17 Decembrie 2008, ora 18:01

De la: dasca777, la data 2008-12-16 17:46:15
De la: Greenie, la data 2008-12-16 16:40:06sunt doar curioasa, unguroaica facea placinte bune????

eu iti spun doar din experienta unei colege de facultate, care e intr'o relatie cu un negru, de vreun juma de an, ceva de genul, intr'un moment cand nu vroiau decat sa se limiteze la atractia fizica, a devenit mai mult pe parcurs.
si din cele spuse de ea, nu se compara cu altul, si mai ales roman.
o fi "datorita" marimii membrului, si a pasiunii exorbitanta...


de rusoaice nu stie nimeni?
tot din auzite.. cica stiu cum sa satisfaca barbatii. si anume ca placerea lui vine pe primul loc! am auzit-o si eu de prin fanteziile unor prieteni..... hehehe...
oare sa fie asta unica satisfactie a unui barbat??
placerea lui prima!?







sex interrasial...unu alb cu o pwla de negru,care sta in tokyo si fte caini care sunt bisexuali...destul de inter-rasial?:P



ca bn zici u...stai linistit ca rusoaica nu s lasa pana nu o faci shi p ea happy...;)

Raporteaza abuz de limbaj
NuStiuNimic

226 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Galati

Postat pe: 17 Decembrie 2008, ora 18:03

De la: DMark, la data 2008-12-16 05:22:03
Hmmm.....frumos daca ai spus adevarul despre experientele tale pot sa zic ca te invidiez putin (putin mai mult )
Hai sa dau si eu un exemplu mai educativ putin :
Vara asta era sa experimentez si eu "una" din afara tarii dar spre ghinionul meu (ba da ce ghinion) diferenta cultural-sociala a fost asa mare ca nu am avut cum! mama ei de treaba ahhh.... .
Probabil ca multi ati fost in excursii prin alte tari dar cati ati stat acolo o perioada mai mare in jur de 1-2 luni macar ?!
Eu am stat vreo 2 luni in Grecia (vacanta) si am ramas uimit , e total diferit sistemul (in bine zic eu) fata de al nostru. Cand vine vorba de relatii si dezmat situatia este cam asa :
Americanii sunt dezinhibati isi afiseaza relatiile si gesturile in public fara nici un fel de retinere.
Romanii si ei sunt undeva 3/4 ca americanii.
Ei grecii sunt 1/4 daca nu chiar mai putin, apoi incearca ceva daca poti ?!
Peste tot pe unde am umblat (si am umblat nu gluma) 1 cuplu iubaret nu am vazut si la malul marii cand vedeam 1 ma trezeam ca vorbesc in engleza mda...
Am incercat eu sa "misc" in stanga in dreapta si dupa 2 luni de zile singurul rezultat 1 DAMN KISS macar stiu ca era grecoaica autentica semana cu Nicole Scherzinger (lucky me )
Ce pot sa zic nu va recomand grecoaicele (very hard to obtain) si cea mai practica solutie este sa incerci bordelul de fiecare data cand te duci in deplasare (eu 1 nu am apelat la asaceva pana acum).
Desi as vrea sa incerc fetele de pe alte meleaguri nu cred ca e necesar.



doua luni spui u ca ai stat in grecia...shi nimic nimic....catzi ani ai....???

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 18 Decembrie 2008, ora 16:07

De la: DORIN20, la data 2008-12-17 17:50:34asa..sa incep cu inceputu...sexul este limba comuna a tuturor...roman..african...neamtz....englez....indiferent de culoare sau nationalitate.....sa nu avetzi impresia ca cei diferitzi de voi prin culoare sau nationalitate au alt modalitate d a face sex....la fel ca shi noi se cupleaza...shi-o trag...sau nu...depinde de vrajeala....pardon sarm...:))....ca au poate alta mentalitate in ceea c priveste "the dirty things to do in bed" aici e cu totul alta treaba....shi sincer la capitolul asta stam foarte prost....ma refer la romani....sincer mie mi-a placut sa fiu cuplat cu o poloneza...o ucrainianca...o rusaoica...shi o columbianca...;)...nu ma plang deloc d romance....doar ca unele ar mai avea d invatzat....:P..


tu esti BRICI, asa'i???


Raporteaza abuz de limbaj
NuStiuNimic

226 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Galati

Postat pe: 20 Decembrie 2008, ora 12:02

De la: Greenie, la data 2008-12-18 16:07:05
De la: DORIN20, la data 2008-12-17 17:50:34asa..sa incep cu inceputu...sexul este limba comuna a tuturor...roman..african...neamtz....englez....indiferent de culoare sau nationalitate.....sa nu avetzi impresia ca cei diferitzi de voi prin culoare sau nationalitate au alt modalitate d a face sex....la fel ca shi noi se cupleaza...shi-o trag...sau nu...depinde de vrajeala....pardon sarm...:))....ca au poate alta mentalitate in ceea c priveste "the dirty things to do in bed" aici e cu totul alta treaba....shi sincer la capitolul asta stam foarte prost....ma refer la romani....sincer mie mi-a placut sa fiu cuplat cu o poloneza...o ucrainianca...o rusaoica...shi o columbianca...;)...nu ma plang deloc d romance....doar ca unele ar mai avea d invatzat....:P..


tu esti BRICI, asa'i???



nununu....sunt roman....:>..:D

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1414 mesaje
Membru din: 5/12/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 20 Decembrie 2008, ora 16:22

@DORIN20
21 de ani dar vezi tu cum sta treaba...
Prima oara in afara tzarii am incercat si eu sa vad cu ochii mei de ce la "altii" e mai bine ca la "noi".
Si cum e o tzara asa frumoasa mai tot timpul am fost in deplasare am incercat aproape tot ce se putea.
Asa, la faza cu 2 luni mai exact ar fi vreo 2-3 saptamani cat am vorbit cu fata respectiva cat despre cum sta treaba cu fetele acolo nu e cum crezi tu.
Eu nu sunt nici fiul lui Tziriac nici Brad Pitt sa lesine fetele cand ma vad.
Am vorbit cu o fata normala si inteligenta (parerea mea) daca vroiam neaparat sa mi-o pun cautam o pitipoanca si gata.
Aici se pun tot felul de probleme leagate de limba, de conceptii, de educatie s.a.m.d.
Nenea o relatie normala in ROMANIA cat iti trebuie sa ajungi in pat (repet una normala adica nu vreo pitipoanca) macar 1-2 saptamani si tu ai impresia ca o fata inteligenta se culca cu 1 strain asa 1 cu 2 sa-mi faca vreun cadou de plecare virginitatea ei sau ce ?! (nu stiu de ce dar fetele de acolo mi-au lasat impresia ca nu "se ard" ca ale noastre de pe la 14-15 ani).
Oricum nu mai are rost sa scriu in continuare ca e cam OFF TOPIC....

P.S. @nerciel proasta inspiratie cu subiectul asta, se reiese prea mult "lauda de sine nu miroase a bine" in cazul barbatilor si daca ar fi vreo tipa care zice ca a incercat mai mutle feluri de "mezeluri" probabil ati cataloga-o drept bitch.

Raporteaza abuz de limbaj
Neclaritati, dubii, relatii interumane, lipsa de comunicare, zbucium interior. Same shit everyday...
NuStiuNimic

226 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Galati

Postat pe: 22 Decembrie 2008, ora 02:41

De la: DMark, la data 2008-12-20 16:22:41@DORIN20

21 de ani dar vezi tu cum sta treaba...

Prima oara in afara tzarii am incercat si eu sa vad cu ochii mei de ce la "altii" e mai bine ca la "noi".

Si cum e o tzara asa frumoasa mai tot timpul am fost in deplasare am incercat aproape tot ce se putea.

Asa, la faza cu 2 luni mai exact ar fi vreo 2-3 saptamani cat am vorbit cu fata respectiva cat despre cum sta treaba cu fetele acolo nu e cum crezi tu.

Eu nu sunt nici fiul lui Tziriac nici Brad Pitt sa lesine fetele cand ma vad.

Am vorbit cu o fata normala si inteligenta (parerea mea) daca vroiam neaparat sa mi-o pun cautam o pitipoanca si gata.

Aici se pun tot felul de probleme leagate de limba, de conceptii, de educatie s.a.m.d.

Nenea o relatie normala in ROMANIA cat iti trebuie sa ajungi in pat (repet una normala adica nu vreo pitipoanca) macar 1-2 saptamani si tu ai impresia ca o fata inteligenta se culca cu 1 strain asa 1 cu 2 sa-mi faca vreun cadou de plecare virginitatea ei sau ce ?! (nu stiu de ce dar fetele de acolo mi-au lasat impresia ca nu "se ard" ca ale noastre de pe la 14-15 ani).

Oricum nu mai are rost sa scriu in continuare ca e cam OFF TOPIC....



P.S. @nerciel proasta inspiratie cu subiectul asta, se reiese prea mult "lauda de sine nu miroase a bine" in cazul barbatilor si daca ar fi vreo tipa care zice ca a incercat mai mutle feluri de "mezeluri" probabil ati cataloga-o drept bitch.




asculta-ma potzin....pana la urma u ai fost acolo sa t distrezi....sau sa-ti faci o relatie...ca eu nu intzeleg....banuiesc ca stii c inseamna "aventuri"....:-??...oricum aveai d gand sa t intorci in tzara...ai impresia ca ai fi ramas cu ea...:-/....crede-ma nu degeaba e vb aia.."ochii care nu s vad se uita"....bine, acuma am intzeles ca nu ejti vreun "player"...dar oricum itzi garantez eu ca strainii sunt mai deschisi p plan sexual decat noi romanii..;)...vb din perspectiva proprie....shi app, mai sunt fete normale?!?!?!....ca al dreaq eu nu dau d ele..;).....shi sa-ti mai spun o chestie....faza cu fetele care incearca mai multe tipuri de salamuri....eu chiar l apreciez...ptr ca stiu sa-si traiasca viatza....shi al dreaq daca n-ar fi ele multzi dintre noi tot virgini am fi ramas...;)...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1414 mesaje
Membru din: 5/12/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 22 Decembrie 2008, ora 08:45

De la: NuStiuNimic, la data 2008-12-22 02:41:57
De la: DMark, la data 2008-12-20 16:22:41@DORIN20
21 de ani dar vezi tu cum sta treaba...
Prima oara in afara tzarii am incercat si eu sa vad cu ochii mei de ce la "altii" e mai bine ca la "noi".
Si cum e o tzara asa frumoasa mai tot timpul am fost in deplasare am incercat aproape tot ce se putea.
Asa, la faza cu 2 luni mai exact ar fi vreo 2-3 saptamani cat am vorbit cu fata respectiva cat despre cum sta treaba cu fetele acolo nu e cum crezi tu.
Eu nu sunt nici fiul lui Tziriac nici Brad Pitt sa lesine fetele cand ma vad.
Am vorbit cu o fata normala si inteligenta (parerea mea) daca vroiam neaparat sa mi-o pun cautam o pitipoanca si gata.
Aici se pun tot felul de probleme leagate de limba, de conceptii, de educatie s.a.m.d.
Nenea o relatie normala in ROMANIA cat iti trebuie sa ajungi in pat (repet una normala adica nu vreo pitipoanca) macar 1-2 saptamani si tu ai impresia ca o fata inteligenta se culca cu 1 strain asa 1 cu 2 sa-mi faca vreun cadou de plecare virginitatea ei sau ce ?! (nu stiu de ce dar fetele de acolo mi-au lasat impresia ca nu "se ard" ca ale noastre de pe la 14-15 ani).
Oricum nu mai are rost sa scriu in continuare ca e cam OFF TOPIC....

P.S. @nerciel proasta inspiratie cu subiectul asta, se reiese prea mult "lauda de sine nu miroase a bine" in cazul barbatilor si daca ar fi vreo tipa care zice ca a incercat mai mutle feluri de "mezeluri" probabil ati cataloga-o drept bitch.


asculta-ma potzin....pana la urma u ai fost acolo sa t distrezi....sau sa-ti faci o relatie...ca eu nu intzeleg....banuiesc ca stii c inseamna "aventuri"....:-??...oricum aveai d gand sa t intorci in tzara...ai impresia ca ai fi ramas cu ea...:-/....crede-ma nu degeaba e vb aia.."ochii care nu s vad se uita"....bine, acuma am intzeles ca nu ejti vreun "player"...dar oricum itzi garantez eu ca strainii sunt mai deschisi p plan sexual decat noi romanii..;)...vb din perspectiva proprie....shi app, mai sunt fete normale?!?!?!....ca al dreaq eu nu dau d ele..;).....shi sa-ti mai spun o chestie....faza cu fetele care incearca mai multe tipuri de salamuri....eu chiar l apreciez...ptr ca stiu sa-si traiasca viatza....shi al dreaq daca n-ar fi ele multzi dintre noi tot virgini am fi ramas...;)...

Sa zicem ca sexul nu era prima mea prioritate acolo.
Nu toti strainii sunt open-minded cand vine vorba de sex mai ales grecii, asta am observat-o din prima.
In rest ai numai dreptate.
By the way vara urmatoare iar ma duc si de data asta nu mai sunt asa nou pe acolo asa ca ......

Raporteaza abuz de limbaj
Neclaritati, dubii, relatii interumane, lipsa de comunicare, zbucium interior. Same shit everyday...
id_florentin

431 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Botosani

Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 17:55

Poate i-mi explica si mie cineva cum e sexul inter-rasial?
Eu nu ma pot gandi decat la sexul cu un castravete
Cred ca oamenii sunt oameni, iar voi suntetzi interesatzi mai mult de noutatzi. Suntetzi curiosi mai mult de educatzia primita de altzii, de felul cum s-au adaptat la conditziile unde traiesc. Mediul in care traiesti te modeleaza si in ceia ce priveste ritualuri sexuale (eu sunt tare curios cum fac sex eschimosii, ma indoiesc ca fac sex la curu gol mai ales cand sunt inconjuratzi de zapada, pana si casele sunt de zapada "acele igluuri daca am scris corect"). Educatzia e foarte importanta as fi tare bucuros sa intalnesc o gheisa mai ales cand stiu ca ele sunt crescute si educate pentru a deveni doamne de companie.
Nu cred ca asta se numeste sex inter-rasial si artrebui sa renuntzatzi la ideia de rasa pentru a nu fi consideratzi rasisti

Raporteaza abuz de limbaj
riimaruca

18 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 17:57

As vrea sa stiu ce s-a intamplat cu poza mea din concursul cu camera video, pentru ca a disparut, nu mai e nicaieri in concurs .Era pe locul 1 in top 20, si linkul era acesta www.yuppy.ro/comunitate/concurs/view_item/9116.html
si m-am chinuit mult pana acum sa strang toate punctele :(. Chiar vreau sa stiu ! raspundeti-mi , va rog, cei care stiti :( sunt tare suparata :( Deci nu pot sa inteleg de ce a disparut asa ...offf :(

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului sexul inter-rasial..
Mergi la: