back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Firma de servicii

 


 
 
9am_2439

1 mesaj
Membru din: 13/08/2013
Postat pe: 12 Noiembrie 2013, ora 14:48

Vreau sa imi deschid un site de tip magazin online cu produse cosmetice ale unei marci cunoscute frantuzesti. Sunt produse originale si nu stiu exact ce taxe aexista. Imi poate recomanda cineva o firma care ma poate ajuta cu design web si hosting? Stie cineva daca trebuie sa am aceeasi firma pentru hosting si pentru inregistrare domeniu? Preturi modeste pentru design, daca stiti astfel de firme sau persoane fizice care se pricep...mi-ar fi de mare ajutor!! :) Multumesc!!

Raporteaza abuz de limbaj
him_gwts

3 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 21 Noiembrie 2013, ora 10:19

Pentru cumparare domeniu daca vrei .com poti lua de la GoDaddy doar ca are valabilitate un an, ai diverse oferte pe site, daca vrei domeniu .ro atunci poti cauta pe Google si lua de oriunde(din cate tin eu minte domeniul .ro este pe viata), pentru hosting iti recomand Sc Top Level Hosting (www.tlh.ro) costa cam 70 lei pe 6 luni, trebuie sa intri sa vezi exact. Pentru web design te-as ajuta eu pentru ca am facut mai demult un site simplu, dar ca magazin on-line e destul de complicat si nu cred ca ma descurc, deci nu stiu pe cine sa iti recomand

Raporteaza abuz de limbaj
maris_p

11 mesaje
Membru din: 19/03/2013
Postat pe: 11 Aprilie 2014, ora 15:21

Multumesc mult pentru raspuns, cautasem destul de mult pentru a gasi pe cineva calitativ. AM luat legatura cu cateva firme si am comparat preturi si calitate. Am intreabt si cunoscuti si mi-au spus altceva despre sugestia ta :) Multumesc oricum. Eu am apelat deja la Claus Web.ro. Am aici o oferta, www.clausweb.ro/gazduire-web.php, am ales sa colaborez cu ei pentru ca au cam ce vroiam eu Nu stiam ca se ocupa si de design, au o oferta completa din cate am vazut si nah, am zis ca si domeniul .ro fiind pe viata ma va ajuta mult. AM prea multe pe cap si ma usureaza mult sa merg intr-un singur loc sa platesc, plus ca m-a incurajat sa colaborez cu ei faptul ca au fost foarte prompti la partea de asistenta, nu dupa mult ce i-a ales, si s-a dovedit ca afost din cauza site-ului si nu a lor.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

15 mesaje
Membru din: 17/04/2014
Postat pe: 17 Aprilie 2014, ora 20:34

Castiga bani din fata calculatorului www.vivasms.ro/h/81768a1ce8 Nu trebuie sa platiti nimic,castigurile sunt sigure.Nu v-as incuraja daca n-as sti ca este 100% real,la randul meu am avut dezamagiri legate de alte site-uri care promoveaza castiguri pe internet si care s-au dovedit in cele din urma a fi ''imaginare''.Mult succes !

Raporteaza abuz de limbaj
9am_4252

2 mesaje
Membru din: 7/08/2014
Postat pe: 7 August 2014, ora 17:26

Salut, pentru un magazin online stiu eu pe cineva care te poate ajuta, preturile nu sunt asa umflate ca la agentiile de web design in general. Daca te intereseaza, ai putea sa-mi lasi date de contact sa vorbim si de alte detalii

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului firma de servicii
Mergi la: