back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Inchirieri masini cu sofer

 


 
 
9am_2096

1 mesaj
Membru din: 23/05/2013
Postat pe: 23 Mai 2013, ora 22:22

Bucharest High Class Limo Services va pune la dispozitie o gama variata de servicii la cel mai inalt nivel.

Compania noastra este specializata in servicii de protocol si are ca domeniu de activitate inchirierea de masini cu sofer pentru orice tip de ocazie. Inchiriem limousine mercedes E klass pentru nunti, botezuri, aniversari diverse ceremonii la cel mai mic pret de pe piata. Flota noastra este compusa din limuzine mercedes face lift cu dotari avantgarde de exceptie

Personal atent selectionat, permanent instruit cu certificare "British Chauffeurs Guild", prima autoritate mondiala in initierea soferilor personali si profesionisti

Oferim servicii de inchirierea autoturisme cu sofer, efectuam si organizam transferurile de aeroport.

Compania a implementat serviciul de inchiriere soferi personali, temporari sau permanenti cu autoturismul Dumneavoastra sau cu limuzinele Mercedes din dotarea flotei noastre auto.

Bucharest High Class Limo Services va sta la dispozitie 24 h din 24 reusind sa satisfaca chiar si clientii cei mai pretentiosi.

Nu va ramane decat sa ne contactati imediat, iar noi va vom demonstra promptitudine si seriozitate.

www.rentmercedes.ro

Persoana de contact: Sorin Toma
Telefon: 0723.389.328

Oferim: transport vip, servicii protocol, inchiriere limuzine Mercedes cu sofer, inchiriere soferi profesionisti, inchiriere limuzine pentru nunti, transfer aeroport, tur de oras, tururi montane.


Raporteaza abuz de limbaj
9am_20322

5 mesaje
Membru din: 24/06/2019
Postat pe: 26 Iunie 2019, ora 10:58

Buna,


Iti recomand o firma mica dar super de incredere : www.inchirieri-auto.co

Am inchiriat de la ei Masina, si cand am ramas fara sofer am sonat la firma si mi-au rezolvat problema pentru ca mi-au trimis un sofer in tara (eram precata in Iasi) . Deci am fost super impresionata ca a venit soferul dupa mine si a condus restul drumului la Bucuresti.


Multumesc !

Raporteaza abuz de limbaj
Stefanita

1 mesaj
Membru din: 23/05/2013
Postat pe: 19 Aprilie 2024, ora 11:04

Iti recomand VLS Rent Cars pentru inchirieri auto 8+1 in Bucuresti si Romania. Au inchiriere rapida, autovehicule de calitate si preturi corecte.

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Inchirieri masini cu sofer
Mergi la: