back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Panoul cu relee

 


 
 
9am_1952

1 mesaj
Membru din: 21/04/2013
Postat pe: 21 Aprilie 2013, ora 14:10

salut, am cumparat recent un wv golf 4 variant 1.6 16v. am cateva probleme la el care ma deranjeaza; prima ar fi ca nu mi merg proiectoarele si nici clima, am intrebat si eu de problema cu proietoarele mai multi electricieni. mi au spus sa ma uit la tabloul de sigurante.... toate sigurantele bune... eu m am gandit, odata ce ele se aprind in bord cred ca are o problema cu un releu... iar clima aceeasi problema am reinoit freonul si degeaba ma gandesc tot la un releu pentru ca nu cupleaza fulia la compresor... Problema cu releele ... UNDE SUNT ELE AMPLASATE???? pe grila cu sigurante nu exista nici unul. Iar o alta problema o am la relanti , atunci cand masina sta in relanti, relantiul nu este unul constant osileaza rau. iar in mers daca nu schimb peste 2500rotatii, in timp mi se aprind 2 becuri unul EPC si altul .. .. un triunghi cu o sageata care l inonjoara iar dupa ce se aprind aeste becuri in mers cade dintr o data motorul chiar si peste 100 km/h la relantii si nu se mai accelereaza ... va multumesc! sper ca am fost cat de cat explicit

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului panoul cu relee
Mergi la: