back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


O firma de produse de decoratiuni interiore!

 


 
 
9am_845

1 mesaj
Membru din: 3/10/2012
Postat pe: 3 Octombrie 2012, ora 23:52

Buna seara tuturor!

M-am mutat de curand intr-o casa noua pe care am cumparat-o "la rosu" si, bineinteles, a trebuit sa umblam noi dupa toate cele. Am ajuns acum la momentul in care avem nevoie de niste corpuri de iluminat, in special spoturi pentur bucatarie, hol, sufragerie. Imi puteti, va rog, recomanda o firma serioasa si cu produse de calitate (de la clasicele firme de pe piata de acum am tot cumparat si, sincer va spun, nu am fost deloc multumita, e mai mult recalama de ele).
Va multumesc mult anticipat! O seara excelenta!

Raporteaza abuz de limbaj
greta

12 mesaje
Membru din: 5/01/2011
Postat pe: 8 Ianuarie 2013, ora 12:52

Poti intra pe site-urile targurilor de imobiliare, de obicei au liste cu expozanti, iar printre ei se numara si firme (serioase) de decoratiuni interioare

Raporteaza abuz de limbaj
9am_1953

1 mesaj
Membru din: 21/04/2013
Postat pe: 21 Aprilie 2013, ora 19:19

Pt obiecte sanitare iti recomand e-obiectesanitare.ro

M-au ajutat sa aleg niste chestii f bune

Raporteaza abuz de limbaj
9am_592

9 mesaje
Membru din: 10/07/2012
Oras: Braila

Postat pe: 6 August 2013, ora 12:21

Eu mi-am luat salteaua, pernele, pilota, asternuturile, cuvertura, in sfarsit, accesoriile pentru dormitor de la www.expert-saltele.ro Mi-a convenit pentru ca am platit un singur transport si nevasta-mea nu m-a tarat prin tot felul de locatii. Le-am ales impreuna, am dat comanda si gata.

Raporteaza abuz de limbaj
9am_2634

1 mesaj
Membru din: 18/09/2013
Postat pe: 18 Septembrie 2013, ora 11:25

Salutare :)

Va recomand cu mare incredere si magazinul www.comstal.ro. Noi de la ei ne-am cumparat toate obiectele sanitare pentru baie si bucatarie si asta in urma cu o luna, cand ne-am mutat la casa noua. Livrarea s-a facut foarte repede si, pentru ca suntem clienti fideli, am primit si un discount considerabil. Ii recomand cu incredere!

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 7 Decembrie 2013, ora 02:50

Decoratiuni interioare sint de toate tipurile de calitati.
daca vrei mai ieftine iei din angrouri.
Daca vrei ceva de calitate maxima, iei din expozitii cu vinzare, deschise unele permanent.
Sau de la firme consacrate, in malluri.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
| Varianta pentru tiparire a topicului O firma de produse de decoratiuni interiore!
Mergi la: