back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Extraterestri

 


 
 
Astronautul_C_01_pentru_spatiul_nostru

7 mesaje
Membru din: 8/09/2011
Postat pe: 8 Septembrie 2011, ora 21:48

Deci,eu eram is spatiu (din truna vad o forma rotunda si a vrut sa intre nu stiam ce sa fac imi iera imi batea inima tot mai incet si dupaia nu sa mai auzit nimic vine OZN-UL vine in fata si sa vaut putin fata era gri si a disparut auzinduse beep-pooom si gata a disparut)deci toti care ati cititi lucrul asta aveti grija raportatimi............

Raporteaza abuz de limbaj
Astronautul_C_01_pentru_spatiul_nostru

7 mesaje
Membru din: 8/09/2011
Postat pe: 8 Septembrie 2011, ora 21:51

De la: Astronautul_C_01_pentru_spatiul_nostru, la data 2011-09-08 21:48:05Deci,eu eram is spatiu (din truna vad o forma rotunda si a vrut sa intre nu stiam ce sa fac imi iera imi batea inima tot mai incet si dupaia nu sa mai auzit nimic vine OZN-UL vine in fata si sa vazut putin fata era gri si a disparut auzinduse beep-pooom si gata a disparut)deci toti care ati cititi lucrul asta aveti grija raportatimi............

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

23741 mesaje
Membru din: 25/04/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Septembrie 2011, ora 21:54

De la: Astronautul_C_01_pentru_spatiul_nostru, la data 2011-09-08 21:48:05Deci,eu eram is spatiu (din truna vad o forma rotunda si a vrut sa intre nu stiam ce sa fac imi iera imi batea inima tot mai incet si dupaia nu sa mai auzit nimic vine OZN-UL vine in fata si sa vaut putin fata era gri si a disparut auzinduse beep-pooom si gata a disparut)deci toti care ati cititi lucrul asta aveti grija raportatimi............


Ce faceai tu in spatiu?
erai in timpul liber sau detasat?
de pe ce planeta esti?
Iti raportam despre navele terestre sau extraterestre...sau tot ce misca?
Nasa a trimis in spatiu un mesaj pe intelesul oricarei persoane rationale. Fara gramatica deci.

Raporteaza abuz de limbaj
Nu te teme ca ai prea mult bun simt
| Varianta pentru tiparire a topicului extraterestri
Mergi la: