back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ce-i doresti lui traian basescu de ziua lui?

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
 
jlnn_maria

1 mesaj
Membru din: 8/02/2009
Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 18:20

domnule presedinte, de ziua dumneavoastra va doresc din inima ca si odraslele dumneavoastra sa aiba aceeasi soarta ca si mine si majoritatea tinerilor din romania,anume zero viitor. Mai mult,sa fie nevoite,printesele Basescu, sa-si lase tara,sa lucreze campul sau la curatenie in casele strainilor,iar dumneata domnule Basescu sa ajungi sa traiesti din pensia ce le-ai oferit-o parintilor nostri!!!!!


Ic3

922 mesaje
Membru din: 29/06/2009
Oras: Constanta

Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 18:22

De la: jlnn_maria, la data 2010-11-04 18:20:36domnule presedinte, de ziua dumneavoastra va doresc din inima ca si odraslele dumneavoastra sa aiba aceeasi soarta ca si mine si majoritatea tinerilor din romania,anume zero viitor. Mai mult,sa fie nevoite,printesele Basescu, sa-si lase tara,sa lucreze campul sau la curatenie in casele strainilor,iar dumneata domnule Basescu sa ajungi sa traiesti din pensia ce le-ai oferit-o parintilor nostri!!!!!


Amin

Raporteaza abuz de limbaj
Somnul ratiunii naste monstrii.Bestii cu chipurii umane ce se hranesc cu neputinta acestei lumi ce se incapataneaza sa traiasca in ignoranta.
gik_capris

3 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 18:26

BASE când vb de UE se referã la Udrea Elena : am intrat în UE, relatia cu UE este bunã

Raporteaza abuz de limbaj
johnlascoiu

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Orastie

Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 18:28

"Sa traiesti bine"

Raporteaza abuz de limbaj
andreigheorghe270

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 18:30

Basescule sper sa faci lepra de ziua ta


mambo_daniel

7 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Botosani

Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 18:45

ITI DORESC SA AI TU PARTE,DE EXACT CE-AVEM SI NOI
DE TRISTETE ,DE NECAZURI,LIPSURI MULTE SI NEVOI
ITI DORESC SA AI IN VIATA,NUMAI CHINURI SI DURERE
SA FII ALUNGAT DIN LUME,SI SA PIERZI A TA PUTERE

TI-AI BATJOCORIT PAMANTUL,TARA,NEAMUL SI POPORUL
AI TRADAT CU NESIMTIRE,TINERII SI VIITORUL
IAR PUTEREA TA DRACEASCA,NEAGRA,SI NELEGIUITA
A DISTRUS IN INTREGIME,TARA ASTA CHINUITA


AI SPUS CA VA FI MAI BINE, CA NE VA FI MAI USOR
UNDE ESTE ACEL BINE,UNDE E ACEL USOR
UNDE ESTE BUNASTAREA,CE-AI PROMIS-O PENTRU NOI?
E IN VILELE LUXOASE CONSTRUITE PENTRU VOI


BLESTEMAT AI FOST DE OAMENI, BLESTEMAT DE DUMNEZEU
IAR DRUMUL CATRE LUMINA,PENTRU TINE-I TOT MAI GREU
IAR IN ZIUA JUDECATII,CAND SOCOTEALA VEI DA
MILIARDELE FURATE NU TE V-OR MAI AJUTA

NIMENI N-O SA TE MAI IERTE,NICI ACUM NICI ALTA DATA
C-AI VANDUT ACEASTA TARA,TOT BUCATA CU BUCATA
TOATA LUMEA TE URASTE SI URAT VEI FI MEREU
SI VEI DA TU SOCOTEALA IN FATA LUI DUMNEZEU

TE GANDESTI DOAR LA AVERE,LACOM.NESATUL,AVAR
CE SA FURI CA SA MAI CREASCA,CONTUL ALA CU DOLARI
IN TIMP CE POPORUL PLANGE,TARA GEME,SE SUGRUMA
ARD COPII DE VII IN CASE,TIE TI SE PARE GLUMA

NU VA E UN PIC RUSINE,NU AVETI UN PIC DE SIMT
TOATA VISTIERIA TARII,PENTRU VOI S-O CHELTUITI?
AU MUNCIT PARINTII NOSTRI,SA RIDICE-ACEASTA TARA
CREZAND CA LA BATRANETE,V-OR AVEA VIATA USOARA
INSA IN ACESTE VREMURI,V-OR MAI REPEDE SA MOARA

DAR ISTORIA SE SCRIE,BUNA ,REA ASA CUM ESTE
INSA LOCUL TAU INTR-INSA NICAIERI NU SE GASESTE
VEI PICA DE SUS DE-ACOLO MAI CURAND DECAT TU CREZI
SI ITI VEI PRIMI RASPLATA ,INZECITA O SA VEZI

IAR ACUM LA INCHEIRE,O URARE PENTRU TINE
CAND AI SA AJUNGI CA MINE, ([ SA TRAITI BINE)]




Raporteaza abuz de limbaj
timplaru_ina

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 18:46

Ii doresc domnului Basescu, sa traiasca cateva luni cu un salariu de maxim 1000 lei, din care sa trebuiasca sa-si plateasca rata la casa, toate darile de intretinere si sa mai si traiasca o luna. Sa vedem atunci daca o sa mai zica "sa traiti bine". Deci nu pot decat sa-i urez "Sa traiti dumneavoastra bine domnule Basescu, pentru ca pe noi ne-ati adus la sapa de lemn"

Raporteaza abuz de limbaj
migerbera

23 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 18:54

Ii doresc sa traiasca si copii dumnealui cum traiesc ai mei, chiar daca ai mei au mult mai multa carte (si mai adevarata decat ai sai) Sa-i fie si dumnealui copii someri si sa participe la interviuri reale , fara interventii si pile, la acele posturi vacante care exista acum pe piata muncii.
Sa fie tratat si domnia sa de acest sistem de sanatate care ne trateaza pe noi si sa -i fie afectata sanatatea in aceeasi masura in care ne este noua afectata deoarece nu ne putem permite sa ne cumparam medicamentele necesare Sa traiasca celeasi temeri pe care le traim noi atunci cand in cutia postala mai apare o factura.

Raporteaza abuz de limbaj
mi
migerbera

23 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 18:55

erata = copiii

Raporteaza abuz de limbaj
mi
migerbera

23 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 18:57

Ma alatur cu multa convingere acestor urari !

Raporteaza abuz de limbaj
mi
chirugeorge

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 19:07

Ce se poate dorii unui presedinte decat sanata si traditinalul "La multi ani" nu conteaza dc este bun sau rau ca presedinte .SI sa nu mai indatoreze tara ca sa plateasca pensii si salarii.Sa dea afara din politicieni ca si asa iau bani pt ca se cearta si citesc ziar sa scada cu 75% din salariile politicienilor.pt un om care a muncit 45 de ani ii da o pensie de 700 de lei iar pt un politician ca a citit presa timp de 4 ani cel putin 2000 ca a fost demnitar.UNDE ESTI TU TEPES DOAMNE


9am175269

13 mesaje
Membru din: 30/11/2009
Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 19:16



Nu-i doresc in nici un caz disparitia fizica, doar disparitia din viata politica...


Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

6780 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 19:29

De la: chirugeorge, la data 2010-11-04 19:07:38Ce se poate dorii unui presedinte decat sanata si traditinalul "La multi ani" nu conteaza dc este bun sau rau ca presedinte .


Draguta mioara,laie bucalaie,asa ii urai si lui Ceausescu?...Plangeai de emotia aniversarii sale ?

Acest "nu conteaza daca este bun sau rau ca presedinte", este pentru mine un simbol al maximei prostii mioritice .Ideea tampita (imi cer scuze dar puteti sa ma reclamati unde vreti) ca, "ce se poate dori unui presedinte decat sanatate si traditionalul "la multi ani", este dezgustatoare,cretina ,provenita dintr-o bezna a gandirii.Pentru dumneavoastra ,desi au trecut ceva ani de la vremea lui Ceasca ,nu s-a schimbat nimic.Daca este presedinte ,pai atunci nu conteaza ce face, hai sa-i cantam "la multi ani".Dezgustator! n occident aia trag "flegme" in ochii celor care nu le ofera un nivel de trai asa cum il doresc ei, si oricui are cea mai mica tendinta de a incalca niste drepturi ale lor .La noi se gasesc tampiti care sa filozofeze intr-un mod cretin si sa spuna ca... nici macar nu conteaza daca este bun sau rau .Trist!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

6780 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 19:38

De la: 9am175269, la data 2010-11-04 19:16:04

Nu-i doresc in nici un caz disparitia fizica, doar disparitia din viata politica...



Da ,si eu tot asta ii doresc de fapt....

Raporteaza abuz de limbaj
dupin51

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 19:38

La Multi Ani ! d-le presedinte.
Sa fiti sanatos ca sa va duceti mandatul pana la capat.
Zica cine-o vrea ce-o vrea, as vrea sa-i vad pe ei (barfitorii) ce-ar fi in stare sa faca in locul dv.
Eu va doresc doar bine atat dv. cat si familiei dv.
D.Pintilie - Iasi

Raporteaza abuz de limbaj
radu_girbea

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 19:41

Multa sanatate si pe plan politic...fie ca toate dorintele lui sa se indeplineasca.


La multi domnule Basescu.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7898 mesaje
Membru din: 20/05/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 19:41

www.youtube.com/watch?v=sTJ8AmoJr4A&feature=related
SI EU II DORESC IN NUMELE .........MEU LUI CRIN ACEST MES ............


… cã poþi numai sã reuºeºti, nu ai cum sã pierzi. Eºecul este imposibil; este o iluzie. Nimic nu este eºec. Nimic. Totul înainteazã in istoria umanitãþii precum se întâmplã ºi cu procesul ei evolutiv. Totul avanseazã de-a lungul cãlãtoriei tale.
Fosta membra 9am.ro

7898 mesaje
Membru din: 20/05/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 19:43

De la: Silver9AM, la data 2010-11-04 19:41:54www.youtube.com/watch?v=sTJ8AmoJr4A&feature=related
SI EU II DORESC IN NUMELE .........MEU LUI CRIN ACEST MES ............

VANIA OBSERV CA-TI PLAC MELODIILE DE PE YOUTUBE.......ASTA ITI PLACE ? E DEDICATIE PT TOTI LIBERALII !!!!!!!!!!!!!!!!!!


… cã poþi numai sã reuºeºti, nu ai cum sã pierzi. Eºecul este imposibil; este o iluzie. Nimic nu este eºec. Nimic. Totul înainteazã in istoria umanitãþii precum se întâmplã ºi cu procesul ei evolutiv. Totul avanseazã de-a lungul cãlãtoriei tale.
Fosta membra 9am.ro

6780 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 19:45

De la: dupin51, la data 2010-11-04 19:38:21La Multi Ani ! d-le presedinte.
Sa fiti sanatos ca sa va duceti mandatul pana la capat.
Zica cine-o vrea ce-o vrea, as vrea sa-i vad pe ei (barfitorii) ce-ar fi in stare sa faca in locul dv.
Eu va doresc doar bine atat dv. cat si familiei dv.
D.Pintilie - Iasi


Bai Pintilie din Iasi,da-i si locul de munca sa te promoveaze sefii portocalii la servici . .

PS:Cine dracu ar mai face tara zob asa cum "domnu' presedinte " a reusit ?N-ar egala nimeni performantele adoratului tau presedinte ...

Raporteaza abuz de limbaj
Dumone

10 mesaje
Membru din: 29/11/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 19:49

Multi...multi...ani ! tie si familiei tale ,urmasilor si urmasilor tai sa traiti asa cum traiesc 90% din popor !!!

P.S. Va las urarea cu valabilitate pentru fiecare aniversare.

Raporteaza abuz de limbaj
rex
yo3cnn

4 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 19:55

SPER CA BASESCU SA AIBE VIITORUL ASEMANATOR LUI CEAUSESCU .., SA AIBE NECAZURILE PE CARE UN POPOR INTREGl LE ARE IN FIECARE ZI.POPORUL SUFERA DATORITA LUI SI DERBEDEILOR CARE FAC CE FAC ACUM .SPER SA AIBE NUMAI NECAZURI SI NE INPLINIRI .SA TRAIASCA SI EL ,INPREUNA CU FAMILIA ASA CUM TRAIM NOI, POPULATIA ACUM.IN ULTIMII 20 DE ANI AM AVUT PARTE ,IN PRIMUL RAND DE 3-4 ANI INCOACE DE TRADARE DE PATRIE ,SUBMINAREA ECONOMIEI NATIONALE,DISTRUGEREA ROMANIEI CU BUNA STIINTA. SUNT UNUL DIN OAMENII CARE AU MUNCIT 32 DE ANI INTR-UN DOMENIU GREU SI ACUM TRAIESC MULT MAI RAU ,DECAT PE TIMPUL LUI CEAUSESCU..SA -I FIE RUSINE LUI SI ALTORA CARE EXECUTA CEEA CE ORDONA ALTII.


Fosta membra 9am.ro

6780 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 19:57

De la: radu_girbea, la data 2010-11-04 19:41:03Multa sanatate si pe plan politic...fie ca toate dorintele lui sa se indeplineasca.


La multi domnule Basescu.


"Multa sanatate si pe plan politic"? .Esti o dulce in felul tau, asa cum sunt mai toti "colindatorii" lui Baselu... .Eu va doresc dumneavoastra ,multa "sanatate" pe plan intelectual ,aveti nevoie.

Raporteaza abuz de limbaj
9am243424

10 mesaje
Membru din: 4/11/2010
Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 20:02

De la: alexandragrin, la data 2010-11-04 14:58:51Ce ii doresti presedintelui de ziua lui? Lasa-ti mesajul aici!

Ce poti dori unui incapabil ,care in loc sa-si prezinte demisia pentru incompetenta,insista sa distruga Romania . Sa traiasca bine cu salariul minim pe economie ,numai pina pe 04 noiembrie 2011,fara caldura iarna,fara medicamente,demonstrind poporului ca se traieste mult peste bine !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7898 mesaje
Membru din: 20/05/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 20:03

De la: vaneamarin, la data 2010-11-04 19:57:13
De la: radu_girbea, la data 2010-11-04 19:41:03Multa sanatate si pe plan politic...fie ca toate dorintele lui sa se indeplineasca.


La multi domnule Basescu.


"Multa sanatate si pe plan politic"? .Esti o dulce in felul tau, asa cum sunt mai toti "colindatorii" lui Baselu... .Eu va doresc dumneavoastra ,multa "sanatate" pe plan intelectual ,aveti nevoie.

VANIA ,TE-A PUS PAPUSA CEAKY,SA CENZUREZI MESAJELE ? DECI CINE PUPA ............???


… cã poþi numai sã reuºeºti, nu ai cum sã pierzi. Eºecul este imposibil; este o iluzie. Nimic nu este eºec. Nimic. Totul înainteazã in istoria umanitãþii precum se întâmplã ºi cu procesul ei evolutiv. Totul avanseazã de-a lungul cãlãtoriei tale.
Fosta membra 9am.ro

6780 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 20:05

De la: khitzy_1988, la data 2010-11-04 15:46:23La multi ani! Multa sanatate si putere de munca in continuare, pentru ca intr-adevar, cu romanii este de munca:)):))


Pai da Khitzy,mai traiesc inca ai dracu' romani .Base saracu' ,a facut tot ce putea ca sa-i omoare si sa distruga Romania .Este insa mult de munca, dar omul nu pare sa dea inapoi de la actiunea sa, si nici sa duca lipsa de imaginatie in acest sens.

Raporteaza abuz de limbaj
9am243424

10 mesaje
Membru din: 4/11/2010
Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 20:24

De la: vaneamarin, la data 2010-11-04 20:05:08
De la: khitzy_1988, la data 2010-11-04 15:46:23La multi ani! Multa sanatate si putere de munca in continuare, pentru ca intr-adevar, cu romanii este de munca:)):))


Pai da Khitzy,mai traiesc inca ai dracu' romani .Base saracu' ,a facut tot ce putea ca sa-i omoare si sa distruga Romania .Este insa mult de munca, dar omul nu pare sa dea inapoi de la actiunea sa, si nici sa duca lipsa de imaginatie in acest sens.

Da ,domnule romanii rezista,chiar cu majoritatea creiata prin cumpararea unor tradatori ,chiar cu participarea UDMReulului la genocidul national,cauzind o sperietura de moarte lui Traian Basescu

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

6780 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 20:26

De la: Silver9AM, la data 2010-11-04 20:03:52
De la: vaneamarin, la data 2010-11-04 19:57:13
De la: radu_girbea, la data 2010-11-04 19:41:03Multa sanatate si pe plan politic...fie ca toate dorintele lui sa se indeplineasca.


La multi domnule Basescu.


"Multa sanatate si pe plan politic"? .Esti o dulce in felul tau, asa cum sunt mai toti "colindatorii" lui Baselu... .Eu va doresc dumneavoastra ,multa "sanatate" pe plan intelectual ,aveti nevoie.

VANIA ,TE-A PUS PAPUSA CEAKY,SA CENZUREZI MESAJELE ? DECI CINE PUPA ............???


Silver,am impresia ca tu imi negi dreptul la libera exprimare pe acest forum si il transformi intr-o problema politica... .Vezi ca daca vrei sa ai succes mai mare, trebuie sa spui ca asa m-a pus Patriciu sau KGBul .La urma urmelor asa a castigat Base alegerile trecute ,au avut romanii moguli sub pat si s-au speriat de moarte ! In loc de iconita la capul patului care sa-i fereasca DE TOT CE ESTE RAU , au pus poza lui Base.Mogulii, hotii, rusii, comunistii, cele doua camere din parlament care chipurile saraceau tara,pensiile nesimtite, Sterlingul -porcarie pentru tampitii care nu inteleg nimic si nici macar nu ii intereseaza sa vada ca este minciuna ,refuzul lui Tariceanu de a mari leafa profesorilor,"reforma"(care nimeni nu stia ca inseamna doar rahaturi ,doar porcarii ,doar incompetenta si dispret fata de romani ) ,toate aceste abureli au facut ca romanii sa fie PROSTI si sa refuze sa il vada pe Basescu ASA CUM ERA ! Acum il vad asa cum este, insa este mult mai greu sa mai schimbe un sistem golenesc -securist dupa ce s-a raspandit ca o caracatita in toata tara !Trebuiau sa isi dea seama atunci.Mereu de fapt trec deciziile bune pe langa romani, si mereu se varsa lacrimi amare DUPA.Cred ca avem un blestem in a intelege lucrurile prea tarziu si ...a le uita prea repede.

Raporteaza abuz de limbaj
ALIN_HDRO

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 20:35

Ii doresc sanatate si cel mai mult ii doresc ca de azi inainte sa traiasca cum traiesc si eu si multi alti romani din salarul de mizerie pe care il luam tot din cauza conducerii.sa se duca si sa ne lase sa ne vedem de vietile noastre,iar boc cred ca e asa din cauza cazaturii de la Andrei Gheorghe din emisiune

Raporteaza abuz de limbaj
9am243424

10 mesaje
Membru din: 4/11/2010
Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 20:36

Urmare masurilor de succes luate de Basescu prin Guvernul Bok,prin majorarea preturilor ca urmarea cresterii TVA,vor constitui in aceasta iarna un veritabil cadou ,pentru poporul roman,inflatia va depasi 10%

Raporteaza abuz de limbaj
maditza2007

3 mesaje
Membru din: 3/03/2009
Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 20:43

" sa traiti bine":)):)):)) pe criza asta nu se stie cat de bine traim noi oameni de rand, cu siguranta presedintele traieste bine. Sa ii transmit ca o ducem din ce in ce mai rau si asta numai din cauza lui. Fura pt el si platim noi. RUSINE SA FA FIE

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Ce-i doresti lui Traian Basescu de ziua lui?
Mergi la: