back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Pentru iubitorii de scutere

 


 
 
office0_sotto

1 mesaj
Membru din: 13/12/2008
Postat pe: 13 Decembrie 2008, ora 20:11

Salut toti iubitorii si pasionatii de scutere.Sunt admin pe www.scuteristi.ro.Va anunt ca s-a lansat un concurs in care puteti castiga trei scutere plus multe alte premii.In cazul in care adminii acestui forum sunt de acord ca mesajul meu sa ramana, va dau mai jos adresa paginii concursului

www.scuteristi.ro/super-concursul-scuteristi-ro/337-regulamentul...

In acelas timp ii invit pe adminii acestui forum in cazul in care permit ca acest anunt sa apara aici,sa isi posteze la pagina de mai jos, un linkback, catre paginile lor

www.scuteristi.ro/super-concursul-scuteristi-ro/356-forumuri-si-...

Multumesc si asfalt uscat

Raporteaza abuz de limbaj
Drift_King

30 mesaje
Membru din: 23/07/2009
Postat pe: 14 Aprilie 2010, ora 01:39

Eu am fost un utilizator de scuter si eram foarte civilizat in tarfic , pana ma scos unu cu masina din trafic ..... si de atunci nu mai am scuter si nici chef sa mai merg cu scuterul .
- mergeam pe banda speciala pt scutere (in Spania ) , soferu cu masina mergea si el pe band 1 dar nu a franat nici nu a semnalizat cand a virat dreapta si fiind la 4-5 metri distanta si cu 60 km/h nu am reusit sa franez sau sa ocolesc, booom ....... consecinte grave.... fara scuter , si eu mi-am revenit in 2 saptamani, foarte bine ca am avut casca !!!! PURTATI CASCA !!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Pentru iubitorii de scutere
Mergi la: