back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Europa ne uraste?! "salutul romanesc", mana intinsa a cersetorului?

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 Sari la pagina:
 
PARTIDUL_POPULAR_SI_SCUTUL

5 mesaje
Membru din: 23/09/2011
Oras: Constanta

Postat pe: 23 Septembrie 2011, ora 10:49

De la: juditha, la data 2010-04-20 15:34:24
www.9am.ro/stiri-revista-presei/International/150364/VIDEO-Salut...

M-a intristat profund stirea despre comediantul francez Jonathan Lambert care i-a numit practic, pe toti romanii "cersetori". Cred ca sentimentul general al europenilor vestici a devenit profund extremist fata de romani. Si nu ajung campanii placide lansate de MAE, cum a fost cea din Italia "Piacere di conoscerti" (si cea similara din Spania). www.youtube.com/watch?v=eKCSpeHlXa4

In curand imi va fi teama sa mai spun ca sunt romanca atunci cand fac cunostinta cu un strain.:( Si acum, cand o fac, am o strangere de inima desi incerc sa imi pastrez mandria in glas; in acelasi timp imi pregatesc, mental, "arsenalul": Tzara, Cioran, Noica, Ionesco, Eliade, Brancusi................

Acum realizez ca am fost 7 ani presedinte si nu am creiat locuri de munca,voi face Partidul popular sa va inscrieti pentru cotizatii

Raporteaza abuz de limbaj
am papat banii de la FMI,va las cu CRIZA inca 2-3 ani
criticul

18 mesaje
Membru din: 22/05/2009
Postat pe: 23 Septembrie 2011, ora 23:26

Patim aceste lucruri datorita dobitocilor de guvernanti portocalii care cersesc ei in primul rand:ba sa ne scoata americanii vizele pentru mersul in S.U.A. ,ba un scut anti-racheta tot de la ei,ba o aderare la spatial Schengen de la europeni,s.a.m.d.Cand vom scapa de Basescu si de gasca lui portocalie atunci va fi mai bine pentru romani si Romania.

Raporteaza abuz de limbaj
LYLYKAE

309 mesaje
Membru din: 11/08/2008
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 25 Septembrie 2011, ora 07:04

De la: juditha, la data 2010-04-20 15:34:24
www.9am.ro/stiri-revista-presei/International/150364/VIDEO-Salut...

M-a intristat profund stirea despre comediantul francez Jonathan Lambert care i-a numit practic, pe toti romanii "cersetori". Cred ca sentimentul general al europenilor vestici a devenit profund extremist fata de romani. Si nu ajung campanii placide lansate de MAE, cum a fost cea din Italia "Piacere di conoscerti" (si cea similara din Spania). www.youtube.com/watch?v=eKCSpeHlXa4

In curand imi va fi teama sa mai spun ca sunt romanca atunci cand fac cunostinta cu un strain.:( Si acum, cand o fac, am o strangere de inima desi incerc sa imi pastrez mandria in glas; in acelasi timp imi pregatesc, mental, "arsenalul": Tzara, Cioran, Noica, Ionesco, Eliade, Brancusi................

Si are dreptate,America este in recesiune,mor de foame oamenii fara locuinta pe strazi,Italia este pe urmele Greciei,Spania a ramas fara izmene ,Portugalia ,vai de mama ei si Basescu trimite acolo tiganii la cersit.


http://www.youtube.com/watch?v=0a9a9W96ac0
Tramp

9944 mesaje
Membru din: 16/08/2010
Postat pe: 28 Februarie 2012, ora 09:01

De la: mielusica, la data 2011-09-25 07:04:55
De la: juditha, la data 2010-04-20 15:34:24
www.9am.ro/stiri-revista-presei/International/150364/VIDEO-Salut...

M-a intristat profund stirea despre comediantul francez Jonathan Lambert care i-a numit practic, pe toti romanii "cersetori". Cred ca sentimentul general al europenilor vestici a devenit profund extremist fata de romani. Si nu ajung campanii placide lansate de MAE, cum a fost cea din Italia "Piacere di conoscerti" (si cea similara din Spania). www.youtube.com/watch?v=eKCSpeHlXa4

In curand imi va fi teama sa mai spun ca sunt romanca atunci cand fac cunostinta cu un strain.:( Si acum, cand o fac, am o strangere de inima desi incerc sa imi pastrez mandria in glas; in acelasi timp imi pregatesc, mental, "arsenalul": Tzara, Cioran, Noica, Ionesco, Eliade, Brancusi................

Si are dreptate,America este in recesiune,mor de foame oamenii fara locuinta pe strazi,Italia este pe urmele Greciei,Spania a ramas fara izmene ,Portugalia ,vai de mama ei si Basescu trimite acolo tiganii la cersit.
Si astfel vom umple visteria tarii!


Pagini: << 1 2 3 4 5 Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Europa ne uraste?! "Salutul romanesc", mana intinsa a cersetorului?
Mergi la: