back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Cazuri reale de ozn-uri.

 


 
Pagini: << 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >> Sari la pagina:
 
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 28 Iulie 2012, ora 02:08

De la: nastasemihail, la data 2012-07-26 19:06:47Cam pe 24 iunie 2012, am vazut ceva ce mi s-a parut a nu fi un avion. Era mai stralucitor ca un avion. Si s-a miscat f putin in lateral, de 2 ori. Si o data inapoi. Nu stiu daca a fost real.
Cind a disparut dupa un bloc,m-am dus in partea cealalta,si nu mai era.
Intotdeauna avioanelese vad. Nu era nor. Cam 20-22. Cerul era putin luminat.
E posibil sa fi fost un ozenic.
L-am filmat si nu apare clar.Se misca de la mina mea, de nu se vede nimic.


Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 29 Iulie 2012, ora 08:02

De la: nastasemihail, la data 2012-07-28 02:08:50
De la: nastasemihail, la data 2012-07-26 19:06:47Cam pe 24 iunie 2012, am vazut ceva ce mi s-a parut a nu fi un avion. Era mai stralucitor ca un avion. Si s-a miscat f putin in lateral, de 2 ori. Si o data inapoi. Nu stiu daca a fost real.
Cind a disparut dupa un bloc,m-am dus in partea cealalta,si nu mai era.
Intotdeauna avioanelese vad. Nu era nor. Cam 20-22. Cerul era putin luminat.
E posibil sa fi fost un ozenic.
L-am filmat si nu apare clar.Se misca de la mina mea, de nu se vede nimic.

Chiar asteptam sa-l vad...

Raporteaza abuz de limbaj
,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 29 Iulie 2012, ora 08:03



,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 31 Iulie 2012, ora 01:00

Acum 2 zile am avut confirmarea ca MIB, sint fiinte nonumane deghizate.
Un martor a declarat, ca l-au vizitat dupa un eveniment, nu am fost atent de care. Vazut un obiect, sau informatii date de el.
Acei MIB, se comportau bizar, se uitau f ciudat la obiecte si parca vroiau sa se joace cu ele. Unul din ei a inceput sa leviteze.
Practic nu stiau sa foloseasca obiectele din camera.
In afara de figura stranie. Asemanatoare cu a oamenilor, dar ciudata.
Personal nu mai am nici un dubiu ca nu sint oameni. Si au tot incercat sa tina in loc informatiile. Ei, mai putin oamenii.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 31 Iulie 2012, ora 01:16

De la: _Ingrid, la data 2012-07-29 08:03:06Asta il stii?

www.zf.ro/info/dezvaluirile-socante-ale-unui-pilot-in-urma-unui-...]
Acum il stiu.
De la piloti sint cele mai valoroase.


Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
MITOCANUL

206 mesaje
Membru din: 25/10/2012
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 5 Noiembrie 2012, ora 04:24

Hai ma nene, lasa-ma cu ozenicurile, ca le visez noaptea.
Nu ai si tu din astea cu muzica, sa nu ma infricosez?

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 5 Noiembrie 2012, ora 08:23

De la: 9am_928, la data 2012-11-05 04:24:39Hai ma nene, lasa-ma cu ozenicurile, ca le visez noaptea.
Nu ai si tu din astea cu muzica, sa nu ma infricosez?

Pune-ti mina la ochi, cind intri pe forum.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 5 Noiembrie 2012, ora 08:24

Nici un comentariu cu ozenicurile alea?
Vreti sa fiti singuri in univers.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Noiembrie 2012, ora 02:29

Au fost scoase comentarii. Ana......

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Noiembrie 2012, ora 02:31

De ce nu lasati comentariile? Sint alti traderi decit cei care fac reclama aici? Daca nu ma luati colaborator, asta e.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Noiembrie 2012, ora 03:41

Sint nevoit sa-mi salvez cele mai serioase comentarii ca sa nu le pierd.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Fosta membra 9am.ro

440 mesaje
Membru din: 11/11/2012
Oras: Timisoara

Postat pe: 11 Noiembrie 2012, ora 06:44

nai grije don mihai ca astia nu stie nica, si daca ie prosti se da si intelepti

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Noiembrie 2012, ora 06:02

Mi-au fost scoase toate referintele la acest topic, puse de citeva saptamini.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Noiembrie 2012, ora 06:43

De la: nastasemihail, la data 2012-11-12 06:02:30Mi-au fost scoase toate referintele la acest topic, puse de citeva saptamini.


Nu vor sa stie pamantenii...

Raporteaza abuz de limbaj
,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Noiembrie 2012, ora 07:01

De la: 9am_996, la data 2012-11-11 06:44:46nai grije don mihai ca astia nu stie nica, si daca ie prosti se da si intelepti

Cineva are grija sa nu-i stresez cu informatiile.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Noiembrie 2012, ora 07:02

De la: _Ingrid, la data 2012-11-12 06:43:44
De la: nastasemihail, la data 2012-11-12 06:02:30Mi-au fost scoase toate referintele la acest topic, puse de citeva saptamini.


Nu vor sa stie pamantenii...

Si tu stii cine scoate.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Noiembrie 2012, ora 07:07

De la: nastasemihail, la data 2012-11-12 07:02:16
De la: _Ingrid, la data 2012-11-12 06:43:44
De la: nastasemihail, la data 2012-11-12 06:02:30Mi-au fost scoase toate referintele la acest topic, puse de citeva saptamini.


Nu vor sa stie pamantenii...

Si tu stii cine scoate.


Mie mi-e clar.
Vrei un material cu Bucegii, sau il stii?

Raporteaza abuz de limbaj
,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
Fosta membra 9am.ro

440 mesaje
Membru din: 11/11/2012
Oras: Timisoara

Postat pe: 13 Noiembrie 2012, ora 16:41

alo, doamna, noi ie baieti imformati, noi stie de Bucegi Mihaileee1 ASTIA NU MAI UMBLA IN CASTROANE ZBURATOARE ACUM, au nave tip tigare, imense, a trecut una deasupra Albertei, nu de mult. Mergea spre Polul Nord, acolo au o intrare 2800 km diametru, spre interiorul Pamintului, si nu-s extrterestrii caci sint sub-terestrii de 10 de mii de ani. Au zis ca ei au inceput civilizatia umana de 5 ori.
A se citi cartea amiralului Bird!

Raporteaza abuz de limbaj
_geta_

271 mesaje
Membru din: 12/04/2012
Postat pe: 14 Noiembrie 2012, ora 15:23

De la: nastasemihail, la data 2012-11-12 06:02:30Mi-au fost scoase toate referintele la acest topic, puse de citeva saptamini.

Cred ca au fost extraterestii ca sa dispara orice urma de adevar! Si eu aseara am stat afara pe la ora 2 spre ziua ca ma durea o masea care abia cazuse si valeu, si of,of,of, si mi-am aruncat ochii spre cerul instelat sa-l descopar pe Doamne-Doamne ca sa stiu cui ma inchin ca sa-mi ia durerea cu mana lui voinica! Dintr-o data am zarit o stea mare, stralucitoare care brazda cerul cand incoace, cand incolo! Ma dureau ochii de atata privit dar cum frigul imi strangea capotul ca se prefacuse in tabla am zis sa revin in casa mai ales ca uitasem si motivul original pentru care iesisem. N-am mai putut deschide usa ca uitasem sa blochez yalla. Ce era sa fac? M-am gandit sa sparg un gemulet si cu mana mea micuta sa deschid. Nu am putut! Cineva mi-o intepenise inainte de a face mecanic gestul. M-am reintors sa vad cine ma obstructioneaza si gata, am incremenit! Un omulet straveziu se ranjea la mine! Cred ca radea dar de felul cum arata parca era un schelet de caine din fosfor. Am stat intepenita pana s-a hotarit sa-mi dea de la sine vointa drumul si cand mi-am dat seama ca sunt singura deja auzii un vajait lasat de obiectul zburdalnic pe cerul senin cum il fura pur si simplu pe fosforescent si dus a fost! L-am urmarit pana mi-am venit in fire ca sa ma intreb de ce stau afara la ora aceea. Am deschis usa care nu mai era incuiata, m-am strcurat tiptil pe intuneric in dormitor si tot tiptil m-am bagat sub pled. (trebuia sa scriu 'varat' dar nu am stiut sa scriu cu i din a sau cu i din i!) Cand m-am trezit azi dimineata am cugetat daca a fost vis sau realitate si am ajuns la unica concluzie: cineva mi-a spart geamul de la usa si a vrut sa intre peste mine! Nu chiar peste mine ci doar in casa.

Raporteaza abuz de limbaj
Inteligent mai e timpul! Se surpa cum vrea el in viata mea rebela: Ma scol cand se termina visul; muncesc daca vreau, daca pot; si... si iubesc! Iubesc primavara ca doar ea imi numara anii!
Fosta membra 9am.ro

440 mesaje
Membru din: 11/11/2012
Oras: Timisoara

Postat pe: 14 Noiembrie 2012, ora 16:28

2012 easte anul revelatiilor fratii nostri mai mari, Pleiedanii, care de altfel, ne si apara Planeta, se vor arata omenirii, caci sintem vizati de federatia planetelor. Ei, ne-au spus ca exista multe Lumi populate, si mult mai avansate. Ei, traiesc pina la o mie de ani, si au eradicat bolile.
De altfel cum explicati constructiile imense de piatra si aliniate perfect astronomic? Neadertalii le-au facut?
Nu, ci, cineva care a vrut sa spuna: am trecut pe aici.
Dar mai nou, constructiile submarine, fac multa vilva


_geta_

271 mesaje
Membru din: 12/04/2012
Postat pe: 14 Noiembrie 2012, ora 17:16

De la: 9am_996, la data 2012-11-14 16:28:312012 easte anul revelatiilor fratii nostri mai mari, Pleiedanii, care de altfel, ne si apara Planeta, se vor arata omenirii, caci sintem vizati de federatia planetelor. Ei, ne-au spus ca exista multe Lumi populate, si mult mai avansate. Ei, traiesc pina la o mie de ani, si au eradicat bolile.
De altfel cum explicati constructiile imense de piatra si aliniate perfect astronomic? Neadertalii le-au facut?
Nu, ci, cineva care a vrut sa spuna: am trecut pe aici.
Dar mai nou, constructiile submarine, fac multa vilva

Nu ca te-as contrazice ci numai sa-mi scriu parerea proprie! Cand 'ei' ne-au spus ca exista multe lumi...? Daca traiesc in medie 1000 de ani, n-ar trebui sa misune precum furnicile? Ma gandesc la faptul ca omul traind in medie 70 de ani, populatia globului s-a cam triplat (aproxomativ) in ultima suta de ani! Cat privesc constructiile imense, sigur au avut un conducator precum Ceausescu! Constructiile 'submarine', cele care sunt adevarate si nu pozele din romanele stiintifico-fantastice, au fost ridicate pe uscat si datorita miscarilor tectonice s-au cam scufundat si s-au ridicat munti si alte forme precum canioanele din SUA s.a. dar cum am scris: nu combat ci doar o parere... Apropo: Anul 2012 e pe terminate si "EI' inca nu au aparut cu revelatiile!


Inteligent mai e timpul! Se surpa cum vrea el in viata mea rebela: Ma scol cand se termina visul; muncesc daca vreau, daca pot; si... si iubesc! Iubesc primavara ca doar ea imi numara anii!
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 15 Noiembrie 2012, ora 11:01

De la: _Ingrid, la data 2012-11-12 07:07:17
De la: nastasemihail, la data 2012-11-12 07:02:16
De la: _Ingrid, la data 2012-11-12 06:43:44
De la: nastasemihail, la data 2012-11-12 06:02:30Mi-au fost scoase toate referintele la acest topic, puse de citeva saptamini.


Nu vor sa stie pamantenii...

Si tu stii cine scoate.


Mie mi-e clar.
Vrei un material cu Bucegii, sau il stii?

Ce material?
Vezi ca e topic cu czuri reale de ozn. Deschide un topic, sau pune la incredibil.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 15 Noiembrie 2012, ora 11:02

De la: 9am_996, la data 2012-11-14 16:28:312012 easte anul revelatiilor fratii nostri mai mari, Pleiedanii, care de altfel, ne si apara Planeta, se vor arata omenirii, caci sintem vizati de federatia planetelor. Ei, ne-au spus ca exista multe Lumi populate, si mult mai avansate. Ei, traiesc pina la o mie de ani, si au eradicat bolile.
De altfel cum explicati constructiile imense de piatra si aliniate perfect astronomic? Neadertalii le-au facut?
Nu, ci, cineva care a vrut sa spuna: am trecut pe aici.
Dar mai nou, constructiile submarine, fac multa vilva

Sint fiinte nemuritoare.
Acei pleiadeni, daca ne-au creat cum se spune, nu cred ca traiesc doar 1000 de ani. Sint nemuritoare in corp..


Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 15 Noiembrie 2012, ora 11:08

De la: _geta_, la data 2012-11-14 15:23:12
De la: nastasemihail, la data 2012-11-12 06:02:30Mi-au fost scoase toate referintele la acest topic, puse de citeva saptamini.

Cred ca au fost extraterestii ca sa dispara orice urma de adevar! Si eu aseara am stat afara pe la ora 2 spre ziua ca ma durea o masea care abia cazuse si valeu, si of,of,of, si mi-am aruncat ochii spre cerul instelat sa-l descopar pe Doamne-Doamne ca sa stiu cui ma inchin ca sa-mi ia durerea cu mana lui voinica! Dintr-o data am zarit o stea mare, stralucitoare care brazda cerul cand incoace, cand incolo! Ma dureau ochii de atata privit dar cum frigul imi strangea capotul ca se prefacuse in tabla am zis sa revin in casa mai ales ca uitasem si motivul original pentru care iesisem. N-am mai putut deschide usa ca uitasem sa blochez yalla. Ce era sa fac? M-am gandit sa sparg un gemulet si cu mana mea micuta sa deschid. Nu am putut! Cineva mi-o intepenise inainte de a face mecanic gestul. M-am reintors sa vad cine ma obstructioneaza si gata, am incremenit! Un omulet straveziu se ranjea la mine! Cred ca radea dar de felul cum arata parca era un schelet de caine din fosfor. Am stat intepenita pana s-a hotarit sa-mi dea de la sine vointa drumul si cand mi-am dat seama ca sunt singura deja auzii un vajait lasat de obiectul zburdalnic pe cerul senin cum il fura pur si simplu pe fosforescent si dus a fost! L-am urmarit pana mi-am venit in fire ca sa ma intreb de ce stau afara la ora aceea. Am deschis usa care nu mai era incuiata, m-am strcurat tiptil pe intuneric in dormitor si tot tiptil m-am bagat sub pled. (trebuia sa scriu 'varat' dar nu am stiut sa scriu cu i din a sau cu i din i!) Cand m-am trezit azi dimineata am cugetat daca a fost vis sau realitate si am ajuns la unica concluzie: cineva mi-a spart geamul de la usa si a vrut sa intre peste mine! Nu chiar peste mine ci doar in casa.

Asta a fost un vis?

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 15 Noiembrie 2012, ora 11:28

www.ufocasebook.com/romania1968.jpg


Estre cazul din padurea Baciu, sau Cluj, filmat in 1968, foto de fapt.
De care am mai spus.
S-a scris si o carte.
Dupa un an la un foto din intimplare, in acelasi loc, cerul avea o pata neagra, pe locul ozn-ului.
Ce dovedeste ca spatiul nu e ce credem noi.


Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
MITOCANUL

206 mesaje
Membru din: 25/10/2012
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 16 Noiembrie 2012, ora 05:43

Un rahatel pe cer. De unde se stie ca e real?

Raporteaza abuz de limbaj
_geta_

271 mesaje
Membru din: 12/04/2012
Postat pe: 16 Noiembrie 2012, ora 19:24

De la: nastasemihail, la data 2012-11-15 11:08:16
De la: _geta_, la data 2012-11-14 15:23:12
De la: nastasemihail, la data 2012-11-12 06:02:30Mi-au fost scoase toate referintele la acest topic, puse de citeva saptamini.

Cred ca au fost extraterestii ca sa dispara orice urma de adevar! Si eu aseara am stat afara pe la ora 2 spre ziua ca ma durea o masea care abia cazuse si valeu, si of,of,of, si mi-am aruncat ochii spre cerul instelat sa-l descopar pe Doamne-Doamne ca sa stiu cui ma inchin ca sa-mi ia durerea cu mana lui voinica! Dintr-o data am zarit o stea mare, stralucitoare care brazda cerul cand incoace, cand incolo! Ma dureau ochii de atata privit dar cum frigul imi strangea capotul ca se prefacuse in tabla am zis sa revin in casa mai ales ca uitasem si motivul original pentru care iesisem. N-am mai putut deschide usa ca uitasem sa blochez yalla. Ce era sa fac? M-am gandit sa sparg un gemulet si cu mana mea micuta sa deschid. Nu am putut! Cineva mi-o intepenise inainte de a face mecanic gestul. M-am reintors sa vad cine ma obstructioneaza si gata, am incremenit! Un omulet straveziu se ranjea la mine! Cred ca radea dar de felul cum arata parca era un schelet de caine din fosfor. Am stat intepenita pana s-a hotarit sa-mi dea de la sine vointa drumul si cand mi-am dat seama ca sunt singura deja auzii un vajait lasat de obiectul zburdalnic pe cerul senin cum il fura pur si simplu pe fosforescent si dus a fost! L-am urmarit pana mi-am venit in fire ca sa ma intreb de ce stau afara la ora aceea. Am deschis usa care nu mai era incuiata, m-am strcurat tiptil pe intuneric in dormitor si tot tiptil m-am bagat sub pled. (trebuia sa scriu 'varat' dar nu am stiut sa scriu cu i din a sau cu i din i!) Cand m-am trezit azi dimineata am cugetat daca a fost vis sau realitate si am ajuns la unica concluzie: cineva mi-a spart geamul de la usa si a vrut sa intre peste mine! Nu chiar peste mine ci doar in casa.

Asta a fost un vis?

Nu! O compunere neinspirata de moment! Un fel de gluma nereusita pentru acest topic!

Raporteaza abuz de limbaj
Inteligent mai e timpul! Se surpa cum vrea el in viata mea rebela: Ma scol cand se termina visul; muncesc daca vreau, daca pot; si... si iubesc! Iubesc primavara ca doar ea imi numara anii!
Ducu

162 mesaje
Membru din: 26/09/2010
Oras: Ramnicu Valcea

Postat pe: 24 Noiembrie 2012, ora 15:55

Ceva exista si cu OZN-urile astea, nu poate sa fie pacalita toata lumea si imposibil din miliardele de corpuri din univers sa nu mai fie o planeta locuita !sau poate dintr-o lume paralela > oricum viitorul va lamuri misterul !

Raporteaza abuz de limbaj
_geta_

271 mesaje
Membru din: 12/04/2012
Postat pe: 24 Noiembrie 2012, ora 21:29

De la: Ducu, la data 2012-11-24 15:55:31 Ceva exista si cu OZN-urile astea, nu poate sa fie pacalita toata lumea si imposibil din miliardele de corpuri din univers sa nu mai fie o planeta locuita !sau poate dintr-o lume paralela > oricum viitorul va lamuri misterul !

Nu e pacalita chiar toata lumea: o parte pacaleste; o parte se lasa pacalita si numai o mica parte chiar crede pentru ca restul, nu! Or fi si alte planete locuite dar imaginati-va ca pe cele care au putut fi explorate nu exista extraterestri! Pana a ajunge la o planeta locuita iti trbuie mii de ani lumina ca s-o descoperi alergand prin cosmos si inca nu s-au gasit mijloacele necesare de detectare la o astfel de distanta! Daca exista extraterestri, acestia nu puteau strabate departarile ca sa ajunga la noi fara sa nu-i fi "luat" Dumnezeu la El, adica sa sucombe de batranete si nu de inanitie!

Raporteaza abuz de limbaj
Inteligent mai e timpul! Se surpa cum vrea el in viata mea rebela: Ma scol cand se termina visul; muncesc daca vreau, daca pot; si... si iubesc! Iubesc primavara ca doar ea imi numara anii!
Fosta membra 9am.ro

939 mesaje
Membru din: 4/11/2012
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 24 Noiembrie 2012, ora 21:42

De la: _geta_, la data 2012-11-24 21:29:25
De la: Ducu, la data 2012-11-24 15:55:31 Ceva exista si cu OZN-urile astea, nu poate sa fie pacalita toata lumea si imposibil din miliardele de corpuri din univers sa nu mai fie o planeta locuita !sau poate dintr-o lume paralela > oricum viitorul va lamuri misterul !

Nu e pacalita chiar toata lumea: o parte pacaleste; o parte se lasa pacalita si numai o mica parte chiar crede pentru ca restul, nu! Or fi si alte planete locuite dar imaginati-va ca pe cele care au putut fi explorate nu exista extraterestri! Pana a ajunge la o planeta locuita iti trbuie mii de ani lumina ca s-o descoperi alergand prin cosmos si inca nu s-au gasit mijloacele necesare de detectare la o astfel de distanta! Daca exista extraterestri, acestia nu puteau strabate departarile ca sa ajunga la noi fara sa nu-i fi "luat" Dumnezeu la El, adica sa sucombe de batranete si nu de inanitie!


Asta nu inseamna ca nu exista legi in univers inca necunoscute care sa invinga barierele existente.
Indiferent de forma, structura unui corp OZN observabil de catre un observator terestru, miscarea sa brusca, unghiulara, sfideaza orice descoperire fizica.

Raporteaza abuz de limbaj
Omul fericit este acela care stãpâneºte ºi munca, ºi dragostea.-Sigmund Freud Stai departe de oamenii care îþi micºoreazã ambiþia. Oamenii mici întotdeauna fac asta. Cei cu adevãrat mari te fac sã te simþi cã ºi tu poþi deveni mare.-Mark Twain
Pagini: << 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Cazuri reale de ozn-uri.
Mergi la: