back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Sex de la prima intalnire..ce parerea aveti??

 


 
 
Ella4u

3 mesaje
Membru din: 8/07/2009
Postat pe: 8 Iulie 2009, ora 12:03

Pt ca sunt la birou si ma plicty rau in momentul de fatza m'am gandit ca nu strica acest topic ...si abia astept comentariile voastre .

Sex la prima intalnire. Ce parere aveti ? Ai facut ? Ai fi dispus/dispusa sa faci, daca da ,in ce context, cu ce tip de persoana ? Consideri ca daca faci sex la prima intalnire poti avea o relatie stabila cu acea persoana sau din contra ?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

226 mesaje
Membru din: 9/07/2009
Postat pe: 10 Iulie 2009, ora 15:30

Nu cred sa existe barbat pe aici care sa nu vrea sa bage o femeie in pat de la prima intalnire.
Daca ai chef doar de sex, doar de sex o sa ai parte, e foarte simplu! Mi-a zis un barbat ceva de genul...intai o vreau o tura si apoi vedem daca merge o relatie.

Raporteaza abuz de limbaj
Sunt geniala si modesta! Combinatia perfecta!
19841984

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 10 Iulie 2009, ora 15:38

prima intalnire?!..de regula asociezi asta cu ceva ingenuu..sau oricum..ceva fragil, dar daca se trece de acest registru.....de ce nu?..dar tr sa existe niste elemente magice care sa producca reactia:)

Raporteaza abuz de limbaj
radhookoo

1009 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 13 Iulie 2009, ora 16:38

De la: 19841984, la data 2009-07-10 15:38:54prima intalnire?!..de regula asociezi asta cu ceva ingenuu..sau oricum..ceva fragil, dar daca se trece de acest registru.....de ce nu?..dar tr sa existe niste elemente magice care sa producca reactia:)


de exemplu un orgasm de sa te urci pe pereti. :)

Raporteaza abuz de limbaj
daca m-am obosit sa-ti raspund, inseamna ca ai scris o imbecilitate.
marocanu

1 mesaj
Membru din: 28/06/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 13 August 2009, ora 06:35

De la: Ella4u, la data 2009-07-08 12:03:39Pt ca sunt la birou si ma plicty rau in momentul de fatza m'am gandit ca nu strica acest topic ...si abia astept comentariile voastre .

Sex la prima intalnire. Ce parere aveti ? Ai facut ? Ai fi dispus/dispusa sa faci, daca da ,in ce context, cu ce tip de persoana ? Consideri ca daca faci sex la prima intalnire poti avea o relatie stabila cu acea persoana sau din contra ?
cred cai frumos sa faci sex la prima vedere

Raporteaza abuz de limbaj
profesoresa

7 mesaje
Membru din: 11/08/2009
Postat pe: 13 August 2009, ora 23:27

as a fost in cazul meu si suntem impreuna de 2 ani...poate e doar un caz fericit..dar zau ca ma simt norocoasa

Raporteaza abuz de limbaj
i will rock you!
Fosta membra 9am.ro

7130 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 13 August 2009, ora 23:34

prefer sexul intai si abia apoi prima intalnire. dar ma multumesc si cu sexul fara vreo intalnire.

Raporteaza abuz de limbaj
sdpoCVHBU IUBH M[BNWUGFN idn [tptbgb bg
puiu_pp

17 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Tg Mures

Postat pe: 9 Noiembrie 2009, ora 00:22

De la: Ella4u, la data 2009-07-08 12:03:39Pt ca sunt la birou si ma plicty rau in momentul de fatza m'am gandit ca nu strica acest topic ...si abia astept comentariile voastre .

Sex la prima intalnire. Ce parere aveti ? Ai facut ? Ai fi dispus/dispusa sa faci, daca da ,in ce context, cu ce tip de persoana ? Consideri ca daca faci sex la prima intalnire poti avea o relatie stabila cu acea persoana sau din contra ?


Normal ca este ok sa faci sex la prima intalnire!Daca totul merge bine te mai intalnesti cu persoana si a doua oara si uite cum se naste o relatie!Eu ador sexul la prima intalnire,si la a doua etc.Eu ador sexul indiferent la a cata intalnire sunt!

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Sex de la prima intalnire..ce parerea aveti??
Mergi la: