back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Doar o poveste de dragoste

 


 
 
Fosta membra 9am.ro

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 24 Decembrie 2008, ora 18:02

Vreau sa va salut cu aceasta ocazie si vreau sa va spun ca sunt un cititor fidel al forumului. Nu credeam ca voi posta vreodata, dar va invit sa cititi, iar dupa, mi-ar fi de mare folos sa ascult si parerile voastre.
Asa ca iata povestea mea :

Acum un an am cunoscut o femeie de care m-am indragostit pe loc. Amandoi am avut senzatia ca ne stim de undeva dar...., de atunci tinem legatura in fiecare zi telefonic sau ne mai intalnim din cand in cand, si asta pentru ca ea este casatorita. Sotul ei fiind unul posesiv, gelos, nemultumit tot timpul de tot ce tine de casnicia lor. Amandoi ne iubim cum nu am facut-o niciodata, simtim cand unul din noi are probleme sau nu se simte bine....ce mai suflete pereche. Am uitat sa specific ca nu ne-am culcat impreuna...inca, lucru cu care nu as fi de acord conform unui principiu de al meu...dar cine stie ce va fi pana la urma. Nu a intervenit pana acum vreo discutie privind despartirea lor, cred ca nu e cazul momentan. Si iata ca am ajuns oarecum la problema mea (cred ca pana acum v-ati facut o idee). La un moment dat a inceput sa doara faptul ca nu pot fi langa ea, nu ii pot oferi dragostea mea (doar telefonic), intr-un cuvant nu putem fi impreuna fizic, ca sufleteste suntem tot timpul unul langa celalalt. Durerea a inceput sa se amplifice si nu pot sa fac ceva fara sa ma gandesc la ea. Eu tot ce pot sa spun este ca ma consider in mod paradoxal norocos dar si ghinionist ca mi-am cunoscut jumatatea.
Acum va voi intreba "Ce a-ti face voi intr-o astfel de situatie ?"

Va pup si va doresc sarbatori cu bine.

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Doar o poveste de dragoste
Mergi la: