back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ar putea deveni presedinte al romaniei un puscarias capabil sa schimbe in bine soarta romanilor ?

 


 
Pagini: 1 2 3 >> Sari la pagina:
 
hfrbu

93 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 25 Iulie 2010, ora 15:40

Categoric, raspunsul meu este da, nimeni si nimic nu l-ar putea opri legal, dar, traim in Romania.
Oricum, politicienii vor avea "grija" din timp de acel candidat, asa cum suntem obisnuiti, am dreptate ?
Mi-ar placea sa cred ca ne vom trezi la timp si vom alege pe cel mai valoros roman la conducerea acestei tari, dar in mod cinstit, pe cale democratica.

Raporteaza abuz de limbaj
Bebeitza

56 mesaje
Membru din: 16/11/2009
Postat pe: 25 Iulie 2010, ora 16:53

No, acum depinde din ce cauzã a fost pus în închisoare.

Raporteaza abuz de limbaj
GELU1938

113 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Timisoara

Postat pe: 31 Iulie 2010, ora 10:32

E POSIBIL OR CE?

Raporteaza abuz de limbaj
GHE NITULICA
MAMITZA

119 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 31 Iulie 2010, ora 11:13

De la: hfrbu, la data 2010-07-25 15:40:42Categoric, raspunsul meu este da, nimeni si nimic nu l-ar putea opri legal, dar, traim in Romania.
Oricum, politicienii vor avea "grija" din timp de acel candidat, asa cum suntem obisnuiti, am dreptate ?
Mi-ar placea sa cred ca ne vom trezi la timp si vom alege pe cel mai valoros roman la conducerea acestei tari, dar in mod cinstit, pe cale democratica.


CE INTELEGI TU PRIN "CEL MAI VALOROS ROMAN "? CHIAR S-AU TERMINAT OAMENII DIN "ESICHERUL POLITIC" SAU SIMPLA VIATA SOCIALA, CU CERTE CALITATI MORALE, POLITICE, PROFESIONALE PENTRU A FI NEVOITI SA "CAUTAM" UNUL IN PUSCARIE ? DACA STIA CE ESTE BINE, DECE A FACUT RAU ? DE CE A AJUNS LA INCHISOARE ? EXCEPTAND MAMALIGILE SI PE CEI PITITI SUB FUSTELE NEVESTELOR SAU ALE "ALTOR" FEMEI, SUNT DESTUI OAMENI POLITICI IN ROMANIA IN CARE EU PERSONAL AM INCREDERE CA VOR BINELE ROMANIEI ! NU VEDETI CA JUMATATE DIN PARTIDUL DE GUVERNAMANT, CU "TARTORUL" IN FRUNTE AR TREBUI SA FIE DEJA IN PUSCARIE ? SI, DIN NEFERICIRE, PE BUNE !

Raporteaza abuz de limbaj
DDR
emilbancila

10 mesaje
Membru din: 23/11/2008
Oras: Constanta

Postat pe: 31 Iulie 2010, ora 15:41

in primul rand nu este formulata bine intrebarea: un puscarias nu va putea conduce tara, dar un fost puscarias e posibil sa poata... nu stim ce ne rezerva viitorul, mai ales ca puscariile sunt pline de tot soiul de oameni, de la gainari pana la criminali... nu cred ca ne dorim un fost gainar sau un fost criminal cu sange rece, ci poate vreun detinut politic, trecut de a 3-a tinerete... hahaha... pt a opta la solutii de genul asta, de a alege un presedinte dintre cei cu un trecut mai putin onorant este, dupa parerea mea, o solutie la extrema. sunt inca o multime de oameni capabili, in libertate, care-si traieste zilele, mai bine sau mai rau pe pamantul acestei tari, poate pentru ca nu il lasa inima sa plece din tara... acestuia ii putem acorda o sansa, dar unde este oare? putina intiativa din partea lui si un dram de sustinere din partea noastra si va fi ok, insa ce ne facem cu caracatita politica, care nu va lasa un asemenea specimen sa se ridice din anonimat...
in concluzie, nu cred ca un fost puscarias ar fi o solutie...

Raporteaza abuz de limbaj
vlad_639

489 mesaje
Membru din: 14/06/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 31 Iulie 2010, ora 17:32

ptr dl Emil Bancila ,

Cred ca dvs aveti dreptate.Intrebarea este nastrusnica si nu-i ghicesc subtilitatea provocarii.
In principiu,este de dorit sa nu fi fost puscarias.Indiferent de cauza ptr care a ajuns la zuhaus.
Un astfel de personaj este santajabil de catre clasa politica,de catre cei ascunsi in umbra si care manevreaza clasa politica,chiar si de catre unii din media(ati observat ,sper,discutii pe acest subiect chiar zilele acestea unde un patron/realizator de tv da cu subsemnatul ptr santaj la unii oameni politici)
Uitati cum sunt toti puricati(pe buna dreptate,de altfel) de la avere pana la comportamentul cetatenesc,de la "ce-ati facut in ultimii 'nspe' ani ,pana la dosarul de familie.
O persoana publica este ,in principiu ,expusa la tot felul de cercetari mai putin sau mai mult oficiale,la lupa presei si a opiniei publice ,in general. Lucru normal si necesar,cu conditia de a nu deveni obsedant,insiduos,mincinos sau exagerat.
Aveti dreptate,sunt atatea persoane onorabile,fara un trecut in penitenciar ,care ,daca intrunesc celelalte trasaturi pe care un prezidentiabil trebuie sa le aiba pot intra in competitia prezidentiala.

Raporteaza abuz de limbaj
symy1

4661 mesaje
Membru din: 4/02/2009
Oras: Zalau

Postat pe: 31 Iulie 2010, ora 17:35

Daca te cheama...DDD..

Raporteaza abuz de limbaj
symy-apocalipsa.blogspot.ro
vlad_639

489 mesaje
Membru din: 14/06/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 31 Iulie 2010, ora 17:45

Draga Mamitza,
Exista vreo tema la care sa ne abtinem sa facem o politizare??
Este adevarat ca viata bate filmul,dar ,parca ar fi mai util sa evitam dubioasa indicare a dusmanuluii de clasa .Discutiile in principiu,fara slogane ,fara partizanate par a fi mai interesante.
OK, daca este un must sa fie asa cum ziceti dvs,ce parere aveti de ceilalti oameni politici care s-au perindat pe la guvernare (mare majoritate din PSD ,dar si din PNL )??
Procentul este tot de 50% puscariabili??
Dupa ce algoritim faceti calculul??

Raporteaza abuz de limbaj
MAMITZA

119 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 31 Iulie 2010, ora 20:54

De la: 9am074639, la data 2010-07-31 17:45:48Draga Mamitza,
Exista vreo tema la care sa ne abtinem sa facem o politizare??
Este adevarat ca viata bate filmul,dar ,parca ar fi mai util sa evitam dubioasa indicare a dusmanuluii de clasa .Discutiile in principiu,fara slogane ,fara partizanate par a fi mai interesante.
OK, daca este un must sa fie asa cum ziceti dvs,ce parere aveti de ceilalti oameni politici care s-au perindat pe la guvernare (mare majoritate din PSD ,dar si din PNL )??
Procentul este tot de 50% puscariabili??
Dupa ce algoritim faceti calculul??

DUPA "ALGORITMUL" BUNULUI SIMT SI AL INFORMARII . DE PESTE 5 ANI, LA GUVERNARE, CEL PUTIN IN PROPORTIE DE 50 LA SUTA, AU FOST TOT PDL-ISTI ! ZILNIC AUZIM DESPRE ISPRAVILE UNOR MEMBRII AI ACESTUI PARTID, AM MAI SPUS-O SI O REPET: CEL MAI IMORAL PARTID, CULMINAND CU "FRUNZA DOAMNEI MINISTRU UDREA" ! DUMNEATA IN CE TARA TRAIESTI ? EXISTA CEVA CARE SA NU NE AFECTEZE, DATORITA POLITICULUI ? SI FAPTELE NEGATIVE ALE GUVERNELOR ANTERIOARE : PSD SI PNL NE-AU AFECTAT LA VREMEA RESPECTIVA, DAR NU IN ACEEASI MASURA CU CE SE INTAMPLA ACUM . SUNT ZILE CAND NU DESCHID TELEVIZORUL DECAT PENTRU FILME. ATAT ! LA UNELE EMISIUNI "DE POLITICA" MA UIT DOAR CA SA NU UIT PE CE LUME SUNT, IN CE TARA TRAIESC FIINDCA NU AM INCOTRO, INCERCAND SA INTREVAD SCHIMBAREA IN BINE SAU CAT VA MAI TINE RAUL ! ASTA E !

Raporteaza abuz de limbaj
DDR
vlad_639

489 mesaje
Membru din: 14/06/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 1 August 2010, ora 09:00

PTR MAMITZA
EU TRAIESC INTR-O TARA FRUMOASA,CU OAMENI BUNI SI FRUMOSII.SE CHEAMA ROMANIA.
N-O SA O VEDETI LA TELEVIZOR ,FIE TELEVIZIUNE PUBLICA SAU PRIVATA.TREBUIE SA O AVETI IN SUFLET SI SA O VEDETI CU OCHII DESCHISI SI INIMA BINEVOITOARE.

NICI EU NU MAI AM NICI O RABDARE SA URMARESC EMISIUNILE POLITICE ALE TELEIZIUNILOR NOASTRE. ATATA MIZERIE,ZOAIE INCAT ITI PROVOACA GREATA.VEZI OAMENI URATI SI RAI,ASA ZISI LIDERI DE OPINIE ,ANALISTI,OAMENI CARE EMIT OPINII IN SUBIECTE CARE NU TIN DE MESERIA LOR,CANTAUTORI CARE-SI BAT PRIETENA DAR DAU LECTII DE ETICA POPORULUI,ACTORI MINUNATI CARE FAC PE POLITICIENII,POLITICIENI DE TEI LEI LEGATURA CARE SE BAT IN PIEPT CU CARAMIDA DE CE MARI PATRIOTI SUNT EI .ASTIA REPREZINTA TARA ??? SA FIM SERIOSI.
DRAGA MAMITZO,IN MOD SIGUR EI NU REPREZINTA TARA IN REALITATEA EI .SURPRIND ANUMITE ASPECTE SI CLISEE GROAZNICE,SUPRAEVALUEAZA ,EXAGEREAZA SITUATII. SUNTEM DUSI DE NAS ASA CUM VOR INTERESELE CELOR DIN SPATELE LOR.
SE PARE CA AICI SUNTEM DE ACORD.AM SESIZAT DIN TONUL DVS AMAR CA SUNTETI PE ACEEASI LUNGIME DE UNDA CU MINE.
DAR EU V-AM PUS O INTREBARE,RESPECTIV DACA RETROSPECTIVA DVS SE OPRESTE DOAR LA CEI 5-6 ANI CAND (AM INTELES SUBTILITATEA) LA COTROCENI SE ALFA DL BASESCU.
DAR CEI CARE DIN '89 PANA LA BASESCU AU FACUT TARA ARSICE NU SE PUN?
DE ACORD ASTIA DE ACUM SE BALBAIE(NU UITATI CA PLATESC OALELE SPARTE DE ALTII),POATE SUNT SI CORUPTI(ORICUM MARILE POTURI S-AU JUCAT IN PERIOADA ILIESCIANA IN FRUNTE CU DL NASTASE SI IN PERIOADA DLUI TARICEANU CAND AM DEVENIT COLONIE AUSTRIACA,DE AICI SI VORBA DIN BATRANI :SUNTEM SUPUSI AUSTRIECI??) .DAR CEILALTI? II TRECEM CU VEDEREA CU UNA CU DOUA CA SI CAND NICI USTUROI N-AU MANCAT,NICI GURA NU LE MIROASE?
DVS SPUNETI CA ALGORITMUL DVS SE BAZEAZA PE BUN SIMT.EU NU AM DATE SA V-IL CONTEST.DIN START ,CRED CA SUNTETI UN OM DECENT SI BINE INTENTIONAT.
DAR SPUNETI CA VA BAZATI SI PE INFORMATII.
AICI CRED CA SUNTEM CU TOTII MANEVRATI.DE UNDE VIN INFORMATIILE,CUM SUNT PREZENTATE,CE LATURI ALE LOR SUNT ACCENTUATE,CARE DINTRE ELE SUNT ESTOMPATE SI CARE PREZINTA VICIUL DE COMUNICARE AL OMITERII??
DE ACEEA ,EU AM INVATAT SA NU MA ARUNC,INDIFERENT DE CAT DE PATIZAN SUNT ,CU APRECIERILE,PROCENTELE,ALGORITMI DE CALCUL ETC.
IN REST VA UREZ SANATATE SI NUMAI DE BINE.

Raporteaza abuz de limbaj
july

563 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 1 August 2010, ora 10:16

Da, la noi orice e posibil.Ne alegem conducatori din ce in ce mai prosti. Apoi ne suparam ca suntem criticati in presa , atat in tara cat si peste hotare.
Nici o probelma, traim dupa principiul:...mai rau sa nu fie....si acceptam orice.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

2146 mesaje
Membru din: 7/07/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 1 August 2010, ora 10:28

De la: july, la data 2010-08-01 10:16:45Da, la noi orice e posibil.Ne alegem conducatori din ce in ce mai prosti. Apoi ne suparam ca suntem criticati in presa , atat in tara cat si peste hotare.
Nici o probelma, traim dupa principiul:...mai rau sa nu fie....si acceptam orice.


Daca prostia este criteriul , avem cativa candidati ...becali , EBA si vanghelie.

Raporteaza abuz de limbaj
originala ...nu-mi plac copiile .
lory_raoul

11 mesaje
Membru din: 1/08/2010
Oras: Bacau

Postat pe: 1 August 2010, ora 10:45

Cred ca ai perfecta dreptate Dar sper ca acest popor sa se trezeasca la realitate .Cand se v-a face alegerile pt presedinte sper sa iesim cu totii la vot si nu la gratare , in excursii sau mai stiu eu unde
Cred ca a primit o palma destul de tare acesi popor , si sper sa se trezeasca ! Cu stima !


L.R
gerard

1100 mesaje
Membru din: 11/06/2010
Postat pe: 1 August 2010, ora 10:57

De la: symy1, la data 2010-07-31 17:35:21Daca te cheama...DDD..





Raporteaza abuz de limbaj
9am188648

241 mesaje
Membru din: 26/05/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 1 August 2010, ora 14:24


La ora actuala nu este nici un politician mai bun si nici om de stat ca dl Basescu


ionmarinica

3 mesaje
Membru din: 25/07/2010
Postat pe: 1 August 2010, ora 16:16

Cine este puscariasul la care va referiti!? Si dece credeti ca tocmai un astfel de persoaj ar fi potrivit romanilor? Cand postati un subiect specificati ,,datele`` concret ca stim despre ce vorbim!. Avem deja unul care joaca ,,alba neagra`` cu romanii si cu tara si vedeti ce bine ,,traiti!`. Daca va refeti la Dan Diaconescu este fals subiectul deoarece el nu este inca puscarias. Poate ca in viitor .... dar ramane de vazut unde va duce tupeul.......

Raporteaza abuz de limbaj
vlad_639

489 mesaje
Membru din: 14/06/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 1 August 2010, ora 18:43

Draga Doamna "MAMITZA",

Sunt incantat de mesajul prietenesc trimis de dvs.Marturisesc ca imi face placere sa conversez cu oameni decenti si civilizati ca dvs,indiferent de partizanatul lor politic.
Atunci cand ideile sunt argumentate civilizat,cand au puncte sincer si corect abordate,nici macar nu au importanta simpatiile politice.Comunicam,asta este important ,invatam unii de la altii !!
Cat despre tineretea mea ,va marturisesc ca imi duc cu mandrie cei 59 de ani(ii implinesc in august ,in plina zodie a fecioarei).Ca si dvs ,sunt incepator in comunicarea pe PC,dar ma stradui ,acum ,la a doua tinerete ,cu ajutorul copiilor mei, sa tin pasul cu ei.
Da, ati sesizat bine,imi iubesc la nebunie tara si poporul,fara a exagera printr-un nationalism xenofob.
Astept ,in continuare ,sa ne intalnim pe internet si sa facem schimb de idei.Va urez o seara buna.
Cu stima.


iza_ph_bc

6 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Campulung Moldovenesc

Postat pe: 1 August 2010, ora 21:03

De ce un puscarias????????????

Raporteaza abuz de limbaj
statelucia

28 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 1 August 2010, ora 21:06

Suntem si asa de rasul curcilor ce daca am avea un presedinte puscarias ! Si asa aproape jumatate sunt corupti se fura ca in codru ,interesele sunt din ce in ce mai meschine asa incat ar fi coliva de pe tort si nu oricare a Romaniei !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

27 mesaje
Membru din: 1/01/2009
Postat pe: 1 August 2010, ora 22:42

Intrebarea este neclara. Sunt de fapt doua intrebari. 1.Daca poate deveni puscarias ? 2. Daca poate salva Roamnia ? Aceste cazuri se exclud reciproc. Puscarias nu va deveni oricate legi ar incalca. Nu are cine sa-i aigure un asemenea statut. Cat despre salvarea Romaniei, se mai poate discuta, daca nu va ajunge puscarias. Dansul trebuie, mai intai sa inteleaga, ca este presedintele Romaniei. .... ... Pana acum nu a inteles.

Raporteaza abuz de limbaj
emilbancila

10 mesaje
Membru din: 23/11/2008
Oras: Constanta

Postat pe: 3 August 2010, ora 00:28

s-ar putea sa se fi vrut a fi un haiduc?!! zic si io

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

2146 mesaje
Membru din: 7/07/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 3 August 2010, ora 00:54

De la: gerard, la data 2010-08-01 10:57:28
De la: symy1, la data 2010-07-31 17:35:21Daca te cheama...DDD..







Sssst ! Liniste !

Raporteaza abuz de limbaj
originala ...nu-mi plac copiile .
CIPRIOTU

1445 mesaje
Membru din: 9/11/2008
Oras: Odorheiul Secuiesc

Postat pe: 3 August 2010, ora 02:05

De la: statelucia, la data 2010-08-01 21:06:51Suntem si asa de rasul curcilor ce daca am avea un presedinte puscarias ! Si asa aproape jumatate sunt corupti se fura ca in codru ,interesele sunt din ce in ce mai meschine asa incat ar fi coliva de pe tort si nu oricare a Romaniei !


CARE APROAPE 90% ATI VRUT SA SPUNETI.DATI 1 UN EXEMPLUDIN FOSTI SAU ACTUALI CARE SUNT SARACI,AAAA DA UNU ,SARAC SI CINSTIT,SAU CEVA MAIMULTI IAR UNII DEJA SUNT SFINTI IAR ALTII SUNT PE CALE DE CANONIZARE DE VII.

Raporteaza abuz de limbaj
new888life

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 3 August 2010, ora 06:43

In primul rind cuvintul "puscarias" e folosit, in acest sens, pe nedrept. Nu e un puscarias in adevaratul sens al cuvintului, si daca ar fi, tot e mai valoros decit "cinstitii" astia de la conducere, care ar trebui sa stea ei de fapt, fara masa asigurata, in puscarie... lol

Raporteaza abuz de limbaj
anca_relu_upcmail_ro

477 mesaje
Membru din: 18/12/2009
Postat pe: 3 August 2010, ora 12:49

DE CE DOAR IN ROMANIA SE SPUNE " TRAIM IN ROMANIA"

CAND O SA INVATAM SA NE IUBIM ACESTA TARA AJUNSA PE MAINILE UNEI CLASE POLITICE CREATA DE NOI PRIN VOT???

UN PUSCARIAS??? CARE??? PATRICIU??? DIACONESCU??? COSMA???

TREZITI_VA DIN COSMAR


iza_ph_bc

6 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Campulung Moldovenesc

Postat pe: 3 August 2010, ora 23:11

De la: hfrbu, la data 2010-07-25 15:40:42Categoric, raspunsul meu este da, nimeni si nimic nu l-ar putea opri legal, dar, traim in Romania.
Oricum, politicienii vor avea "grija" din timp de acel candidat, asa cum suntem obisnuiti, am dreptate ?
Mi-ar placea sa cred ca ne vom trezi la timp si vom alege pe cel mai valoros roman la conducerea acestei tari, dar in mod cinstit, pe cale democratica.


iza_ph_bc

6 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Campulung Moldovenesc

Postat pe: 3 August 2010, ora 23:34

Pentru tara noastra exista un mare noroc: Oamenii de la tzara nu sunt chiar100% ALTERATI:A mai ramas un dram de sansa sa ne alegem un presedinte nepuscarias, care indiferent cum va fi, singur nu poate salva Romania,dar si-o va salva poporul de la tzara dimpreuna cu cei patrioti de la orase, alaturi de oricare presedinte.Soarta romanilor nu a schimbat-o in istorie un unic personaj =OM. Deocamdata ce a mentinut soarta romanilor pana azi asa cum este ,ciudat, ca romani, a fost constiinta crestina si de neam.Ii felicit pe fostii greco-catolici(sunt ortodox) care prin personalitatile vremii au contribuit decisiv la unificarea neamului in 1918.Brava lor! Si voi continua sa cred ca vor exista suficiente forte de neam care fara sa fie puscariasi vor putea raspunde la intrebarea din titlu.Mi-e drag neamul meu ,cu graiul sau cu tot ce a ramas bun in EL.Mi-e drag pentru ca si inafara tarii unde lucru la 65 ani, regasesc BUNELE (!!!!!!!!!!!!!!!)TRADITII ROMÄNESTI(nu proastele,alteratele ....).Trai bun neam romanesc!!!
C-TIN de Ciocan Morosan


iza_ph_bc

6 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Campulung Moldovenesc

Postat pe: 3 August 2010, ora 23:39

Si totusi care te-ai bagat peste mine??????????????

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

14360 mesaje
Membru din: 27/05/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 3 August 2010, ora 23:40

De la: 9am178850, la data 2010-08-03 12:49:41DE CE DOAR IN ROMANIA SE SPUNE " TRAIM IN ROMANIA"

CAND O SA INVATAM SA NE IUBIM ACESTA TARA AJUNSA PE MAINILE UNEI CLASE POLITICE CREATA DE NOI PRIN VOT???

UN PUSCARIAS??? CARE??? PATRICIU??? DIACONESCU??? COSMA???

TREZITI_VA DIN COSMAR



e mai dulce somnul...sa te trezesti implica si un dram de vointa...inca nu suntem pregatiti sa ne trezim,apa calda curge , cafea este,insa nexam glagorie, e mult mai usor sa asteptam cu ruga-n gura pe cristos decat sa punem osu' la treaba si creieru' sa-l folosim in scopul in care a fost creat


Voi fi la fel de dur ca adevarul si la fel de neindurator ca dreptatea.----,,Minciuna premeditata nu mai e chestie de fantezie,tine de caracter''-Tudor Musatescu----Prietenii vin si pleaca, dar dusmanii raman si se acumuleaza.----- -----Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost -----DUMNEZEU iubeste ingerii rebeli , adevaratii creatori care fac orice societate sa progreseze,ii ajuta si-i ocroteste, in schimb ii este indiferenta soarta oricarui ignorant mistico-religios------Este mult mai aproape de DUMNEZEU un ateu decat un miorlaitor ignorant mistico-religios,indiferent de confesiunea sau religia propovaduita ----Este mult mai bine, zic eu, sã îþi faci lectura pe vapor decât sã faci sex cu fundul.-TRAIAN BASESCU
Fosta membra 9am.ro

14360 mesaje
Membru din: 27/05/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 3 August 2010, ora 23:41

De la: iza_ph_bc, la data 2010-08-03 23:39:14Si totusi care te-ai bagat peste mine??????????????



da' tu unde erai ??? de ce n-ai scris pe usa ocupat ???

Raporteaza abuz de limbaj
Voi fi la fel de dur ca adevarul si la fel de neindurator ca dreptatea.----,,Minciuna premeditata nu mai e chestie de fantezie,tine de caracter''-Tudor Musatescu----Prietenii vin si pleaca, dar dusmanii raman si se acumuleaza.----- -----Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost -----DUMNEZEU iubeste ingerii rebeli , adevaratii creatori care fac orice societate sa progreseze,ii ajuta si-i ocroteste, in schimb ii este indiferenta soarta oricarui ignorant mistico-religios------Este mult mai aproape de DUMNEZEU un ateu decat un miorlaitor ignorant mistico-religios,indiferent de confesiunea sau religia propovaduita ----Este mult mai bine, zic eu, sã îþi faci lectura pe vapor decât sã faci sex cu fundul.-TRAIAN BASESCU
Pagini: 1 2 3 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Ar putea deveni presedinte al Romaniei un puscarias capabil sa schimbe in bine soarta romanilor ?
Mergi la: