back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Cum sa iesi din criza de maralitate!

 


 
 
Fosta membra 9am.ro

17 mesaje
Membru din: 20/09/2009
Oras: Brasov

Postat pe: 26 Mai 2010, ora 06:18

Tendinte In Moda Dove Dieta Cu Programul 14 Zile Tendinte In Frumusete Tefal
Publicitate

cum sa iesim din criza imoralitatii!
Comentarii pe editorialul Lasati fetelor, trecem noi si peste asta!
Trimis de kudika031871 la 26 Mai 2010, ora 06:07
e foarte usor sa treci peste criza,daca esti o femeie usoara,ca si comportament.asta ca sa ma exprim elegant.te inscrii pe un cont de asa zisa socializare,si incepi sa iti cauti prada.dar nu din Romania,ce sa faci cu saracimea de aici.cauti un barbat,mai fraier,care eventual lucreaza intr-o tara ,mai civilizata,mai iesita din criza.si cum stii ca sexul oral ii face praf pe barbati,gata si fraierul.dupa putine discutii pe internet,fraierul o cheama in tara in care munceste si acum,si tin-te trai pe domnisoara in criza de bani.si uite cum il face sa creada ca-l iubeste,si barbatul galant ,incepe sa o plimbe prin tari straine.buna in meseria ei de femeie usoara,ii papa banii,si cand se plictiseste,pleaca lasandu-l cu inima fripta si cardurile injumatatite.si revine in tara ,binecunoscuta de unii useri din siteul de socializare,care si azi incearca sa o apere de barbatul cu inima fripta.cica a facut facultate,dar ea sa de docta,incat vinde masini azi.adica le face umbra.insa intr-un timp a fost cadru didactic.credeti ca o asemenea profesoara,merita sa predea in scoala?ce sa ii invete pe elevi,despre moralitatea sexului oral,cu care poti iesi din criza?de ce vor profesorii bani,caci pot invata de la asemenea colege de breasla,sa isi rotunjeasca venitul.si cine credeti ca o apara cel mai tare pe site,tot femeile,dar conduse de un handicapat in carucior.si daca i se reproseaza ca nu avea ce sa caute ca profesor intr-o scoala,rezolva repede problema,manjind si pe administratora siteu-ului respectiv,si uite cum ii taie contul aparatoarei elevilor.dar ,ea nu stie ca si ministerul invatamantului va primii un exemplar citit de voi.poate se va preda in scoli,cum sa iesi din criza.


Alexandra
Fosta membra 9am.ro

949 mesaje
Membru din: 4/05/2010
Oras: Oradea

Postat pe: 26 Mai 2010, ora 06:30

aleho, ti-a nascut sotia?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

949 mesaje
Membru din: 4/05/2010
Oras: Oradea

Postat pe: 26 Mai 2010, ora 06:40

auzi aleho, ca tot mi-am amintit - tu erai aia care vanai baietei de 15 ani, sa-i inveti cum sa se dea prin webcam cand nu-s parintii acasa, stiu asta pentru ca ai incercat si cu mine crezandu-ma un "morcovel tanar".
Ziceai ca esti "aparatoarea elevilor"?

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului cum sa iesi din criza de maralitate!
Mergi la: