back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Nu scapam de mafia din parlament

 


 
 
Rody

82 mesaje
Membru din: 11/05/2009
Oras: Cluj

Postat pe: 14 Octombrie 2009, ora 14:57

BOC E PREA MIC SA TERMINE MAFIA DIN PARLAMENT SA TRAIASCA BINE CU SALARI SI PENSI DE MILIOANE IAR POPORUL MOARE DE FOAME SUNTEM UN POPOR DE TAMPITI DACA CREDEM AN MINCIUNILE LUI GEOANA DA BANI LA ROMANII PLECATI AFARA DACA SE ANTORC PAI MURIM NOI DE FOAME CEI DIN TARA NU VEDE POATE ARE FABRICA DE FACUT EURO SI NE DA LA TOTI BOC CEL MAI CINSTIT OM POLITIC NU A REZISTAT MAFIA E MARE PENTRU EL SA AJUTAM TARA BASESCU PRESEDINTE BOC PREMIER SA REDUCA PARLAMENTARI SI SUPLUSU DE BANI SAI DEA LA COPII SA CONSTRUIASCA SCOLII LA SATE SUNT MULTE DE FACUT DACA CADE !100 DE PARLAMENTARI VA MULTUMEC TUTUROR CE CITITI LAATI UN RAPUN

Raporteaza abuz de limbaj
111dinu

1317 mesaje
Membru din: 26/07/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 14 Octombrie 2009, ora 15:10

De la: 9am049481, la data 2009-10-14 14:57:42BOC E PREA MIC SA TERMINE MAFIA DIN PARLAMENT SA TRAIASCA BINE CU SALARI SI PENSI DE MILIOANE IAR POPORUL MOARE DE FOAME SUNTEM UN POPOR DE TAMPITI DACA CREDEM AN MINCIUNILE LUI GEOANA DA BANI LA ROMANII PLECATI AFARA DACA SE ANTORC PAI MURIM NOI DE FOAME CEI DIN TARA NU VEDE POATE ARE FABRICA DE FACUT EURO SI NE DA LA TOTI BOC CEL MAI CINSTIT OM POLITIC NU A REZISTAT MAFIA E MARE PENTRU EL SA AJUTAM TARA BASESCU PRESEDINTE BOC PREMIER SA REDUCA PARLAMENTARI SI SUPLUSU DE BANI SAI DEA LA COPII SA CONSTRUIASCA SCOLII LA SATE SUNT MULTE DE FACUT DACA CADE !100 DE PARLAMENTARI VA MULTUMEC TUTUROR CE CITITI LAATI UN RAPUN


Ai dreptate ! Nu scãpãm de mafia PD-L-istã din parlament, al cãrui ºef este Traian Bãsescu. Aþi furat 20 de mld. de euro din bugetul României. Sunteþi speriaþi fiindcã, odatã cu plecarea sceleratului de la Cotroceni, aºa cum îl denumeºte unul dintre prietenii sãi, trebuie sã daþi socotealã pentru furt.


Nici clãtita cu brânzã nu se diferenþiazã de celelalte clãtite politice. Gãoaza este un desert prezidenþial. "Daltonistul de urechi" aude în "blondã" ºi negru. Cine se scoalã "prea" de dimineaþã, rãmâne cu "noaptea în cap".
1dec1918_30dec1947

35 mesaje
Membru din: 5/12/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 5 Ianuarie 2011, ora 22:35

Tu ce faci pentru asta?

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului NU SCAPAM DE MAFIA DIN PARLAMENT
Mergi la: