back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


O idee forumistica laudabila

 


 
 
mihaela_ene

3 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 3 Noiembrie 2008, ora 13:07

Umbland pe cararile netului,am gasit un forum care aduce politicienii in dialog cu forumistii.O idee laudabila,chiar am ramas mirata, mai ales ca sunt primii care fac acest lucru.
Printre postar,am gasit pe cine credeti?Pe consiliera presedintelui PSD,ANca Opre.Hmm,dupa ce am citit toata discutia purtata cu forumistii,am tras concluzia ca nu merita votul meu.Si se pare ca nu sunt singura care constat ca d-na Opre ar fi buna la orice,numai la politica nu.
Forumul cu pricina apartine mondonews.ro

Raporteaza abuz de limbaj
broscuta_super_verde

1273 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 1 Noiembrie 2009, ora 18:21

De la: mihaela_ene, la data 2008-11-03 13:07:14Umbland pe cararile netului,am gasit un forum care aduce politicienii in dialog cu forumistii.O idee laudabila,chiar am ramas mirata, mai ales ca sunt primii care fac acest lucru.
Printre postar,am gasit pe cine credeti?Pe consiliera presedintelui PSD,ANca Opre.Hmm,dupa ce am citit toata discutia purtata cu forumistii,am tras concluzia ca nu merita votul meu.Si se pare ca nu sunt singura care constat ca d-na Opre ar fi buna la orice,numai la politica nu.
Forumul cu pricina apartine mondonews.ro



Do the right thing or state the obvious and the 'pen will be mightier than the Sword.' The truth will set you free. It's the principle of the thing
adyhd1969

773 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 3 Martie 2010, ora 09:16

www.variantacojocaru.ro scoate tabelul , aduna semnaturi de la vecinii tai , apoi trimite lista cu semnaturi la OTV urmareste in fiecare dupaamiaza OTV daca NOI nu ne SALVAM NIMENI NU O VA FACE

Raporteaza abuz de limbaj
adyhd1969

773 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 3 Martie 2010, ora 09:16

www.variantacojocaru.ro scoate tabelul , aduna semnaturi de la vecinii tai , apoi trimite lista cu semnaturi la OTV urmareste in fiecare dupaamiaza OTV daca NOI nu ne SALVAM NIMENI NU O VA FACE

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului O idee forumistica laudabila
Mergi la: