back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Copil care fumeaza de rupe!

 


 
 
Fosta membra 9am.ro

2192 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 21 Octombrie 2008, ora 09:04

Cei care lucreaza la DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI sa luati masurile necesare sa demarati o ancheta serioasa la fata locului pentru decaderea parintilor din drepturilor lor..... parintesti! Este inadmsibil asa ceva!

Acordati 2-3 minute din timpul dvs liber si pronuntati-va la acest caz:
www.trilulilu.ro/kirku/9cb3aaebcac7b5


Raporteaza abuz de limbaj
badeaanna

14 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 30 Octombrie 2008, ora 10:56

imi pare rau ca nu am putut vedea site-ul respectiv dar consider ca totul depinde de cat de deschisi sunt parinti in discutia cu copii lor. eu una am discutat cu mama mea orice, eram prietene nu mama si fiica. am avut multe de invatat de la ea. cred ca ideea e ca parintii sa se imprieteneasca cu copii si sa nu se mai foloseasca tactica aia invechita de educare.


dagaio

1073 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 30 Octombrie 2008, ora 16:49

Draga maria,

am vizionat filmuletul. ESTE ORIBIL!!!
Sunt socata de atfel de fapte groaznice ale unor "pseudoparinti" care distrug asa fara mila propriul lor copil si asta nu printr-un accident sau intr-un moment negru, ci in timp ------ pentru asta eu ii condamn pt. crima in fiecare zi.

Din pacate, astfel de cazuri exista si sunt chiar intr-un numar de neimaginat in Romania, in special in comunitatile de tigani. Nu stiu daca copilul e tigan, insa ceea ce ascultam este o manea, hainele copilului sunt murdare si nepotrivite -- nu arata ca ar apartine unei familii instarite , posibil chiar sa fie un copil abandonat --- iar burtica aceea explica o anumita malnutritie -- ma gandesc ca poate el primeste tigara in loc de mancare, gesturile sunt imprumutate de la un fumator notoriu


dagaio

1073 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 30 Octombrie 2008, ora 17:30

Am ascultat mai bine muzica din filmulet si nu este o manea, dar pare sa fie ceva grecesc sau din Orientul Mijlociu.
Privirea lui transmite faptul ca deja a vazut si a trait si alte experiente care nu sunt potrivite unui copil ... mai ales a unuia de varsta lui, zic eu ca are aproximativ 4-5 ani. Din gesturi si mimica ne putem da seama ca nu este un incepator in ale fumatului, din pacate. La plamanii lui, nu cred ca mai are multi ani de trait.


adyhd1969

773 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 10 Martie 2010, ora 15:26

www.variantacojocaru.ro 20 000 EURO pt FIECARE roman MAJOR

Raporteaza abuz de limbaj
adyhd1969

773 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 10 Martie 2010, ora 15:26

www.variantacojocaru.ro 20 000 EURO pt FIECARE roman MAJOR

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului COPIL CARE FUMEAZA DE RUPE!
Mergi la: