back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ceasuri

 


 
 
Roseti_Robert_1

1 mesaj
Membru din: 24/03/2015
Postat pe: 24 Martie 2015, ora 15:07

Buna ziua am doua ceasuri si asi vrea sa stiu ce modele sunt

Raporteaza abuz de limbaj
Fl_Orion999

15216 mesaje
Membru din: 2/06/2013
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 24 Martie 2015, ora 15:31

De la: Roseti_Robert_1, la data 2015-03-24 15:07:51Buna ziua am doua ceasuri si asi vrea sa stiu ce modele sunt


si cine te incomodeaza sau ce te retine....???

Raporteaza abuz de limbaj
Singura religie pe care o accept si o propovaduiesc este.....RELIGIA IUBIRII , a FERICIRII si a PROSPERITATII.... --------DUMNEZEU sa binecuvanteze ROMANIA.... *** ,,Fii om, fii drept �i recunoa�te c�, pe deasupra ambi�iilor, intrigilor �i urilor, este Patria, este ve�nicia neamului, �i c� acolo trebuie s� ne �nt�lnim totdeauna, chiar dac� nu ne �n�elegem de fiecare dat�."(Ion Antonescu) *** ,,�n ziua de azi, pentru a st�p�ni c�t mai mul�i oameni, nu se mai cuceresc teritorii, ci sufletele acelor oameni. Odat� ce ai sufletul, ai omul; iar c�nd ai omul, teritoriul vine de la sine." (contele de Marenches) ***,,Putem avea fie democratie in aceasta tara , fie putem avea mari bogatii concentrate in mainile a putini oameni, dar nu le putem avea pe ambele'' [Louis Brandeis---membru al Curtii Supreme de Justitie a S.U.A. ]***
Musetel

9787 mesaje
Membru din: 4/04/2012
Postat pe: 24 Martie 2015, ora 16:04

De la: Fl_Orion999, la data 2015-03-24 15:31:22
De la: Roseti_Robert_1, la data 2015-03-24 15:07:51Buna ziua am doua ceasuri si asi vrea sa stiu ce modele sunt


si cine te incomodeaza sau ce te retine....???


Incompatibilitatea scanner-motor de cautare?

Raporteaza abuz de limbaj
''Dacã ar trebui sã scriu o carte de moralã, primele 99 de pagini le-aº lãsa goale ºi pe a o suta aº scrie: "Existã o singurã datorie. Aceea de a iubi"". Albert Camus ''CONSTIINTA este marturia si dovada prezentei incontestabile a lui DUMNEZEU in OM ! '' Musetel deea ''Si tu diffères de moi, mon frère, loin de me léser, tu m'enrichis.'' Antoine de Saint Exupéry
Musetel

9787 mesaje
Membru din: 4/04/2012
Postat pe: 24 Martie 2015, ora 16:06

Am gasit careu' de ''asi''! As fi gasit io si popa? Care imi trebe sa iau potu', ha?

Raporteaza abuz de limbaj
''Dacã ar trebui sã scriu o carte de moralã, primele 99 de pagini le-aº lãsa goale ºi pe a o suta aº scrie: "Existã o singurã datorie. Aceea de a iubi"". Albert Camus ''CONSTIINTA este marturia si dovada prezentei incontestabile a lui DUMNEZEU in OM ! '' Musetel deea ''Si tu diffères de moi, mon frère, loin de me léser, tu m'enrichis.'' Antoine de Saint Exupéry
| Varianta pentru tiparire a topicului Ceasuri
Mergi la: