back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Salutare.. am o mica problemutza!!

 


 
 
YourShadow

2 mesaje
Membru din: 29/10/2014
Oras: Craiova

Postat pe: 29 Octombrie 2014, ora 11:45

Deci... nu stiu cam de pe unde sa incep :) Am o mica problema cu iubita... nu prea e comunicare in pat, uneori iasa de 2-3 ore neoprit.. dar uneori iasa cam urat pt ca ma abtin sa nu termin iar apoi nu mai reusesc sa termin si schimband-o in alte pozitii ea deja incepe sa se sature o simt asta si cand simt asta imi piere si mie pofta, Arata foarte bine la corp si sani si tot... doar ca e mai retinuta la pat, nu prea e comunicare cum trebuie nu stiu cum sa o mai iau, pt ca daca ii zic ceva zice ca ce sunt altele sau daca ii propun ceva tot la fel si pe deasupra zice ca m.am saturat de ea sau ca nu ma mai atrage, in nici-un caz nu e asta, ideea e ca na eu sunt foarte deschis in pat si creativ dar pe ea o retine ceva.. oare? Sau o fi stresata de la munca? Vre-o idee de la fete? Sau Doamne cu experienta? App am uitat Ea are 25 de ani eu 27.

Raporteaza abuz de limbaj
Lylu67

1052 mesaje
Membru din: 30/08/2011
Oras: Arad

Postat pe: 2 Noiembrie 2014, ora 11:43

Einceputul sfirsitului.Sunteti prea tineri pentru asemenea reprosuri sau probleme. parerea mea

Raporteaza abuz de limbaj
frei_herr

72 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 5 Noiembrie 2014, ora 11:51

Mai, nea "umbra", dupa avatarul tau realizez cit de egotic esti, i-nestimabile. Si-mi dau seama ca "problema" esti chiar tu!
Ashteapta sa ajungi pe la 50 de ani si atunci o sa-tzi explic eu ce si cum. Acum, vorba reclamei de la "Oreo"...
..."NU ESTI PREGATIT INCA!"
In rest, incearca sa-tzi foloseshti mai mult mintea in problemele personale. Si nu numai. Evident, daca o ai!
Si incearca sa intzelegi ca asa-zisele probleme sexuale sau de compatibilitate sint cel mai ades manifestarii ale axcesului de testosteron/estrogeni da' si a lipsei de ... acetil-colina si tzesut glial adecvat!
Nu uita in viatza niciodata:
Sexul trebuie sa fie doar rezolvarea problemelor si nu crearea lor!

INTOTDEAUNA!...

Sanatate si ... no offence!

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Salutare.. am o mica problemutza!!
Mergi la: