back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


De ce?

 


 
 
LoKniT

7 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Brasov

Postat pe: 24 Decembrie 2010, ora 19:29

Buna seara all sunt de o perioada cu voi doar ca prefer sa citesc decat sa imi spun parerea motivul fiind raspunsurile venite foarte la misto, insa indiferent de ce raspunsuri se vor primii hai sa va povestesc ceva care pana la urma va necesita un raspuns:
Am 24 ani am avut relati fel de fel de durata de o noapte insa ce nu am inteles ce...
Am avut o prietena cu care am stat aprox 2 ani totul bine si frumos ne-am despartit si am ramas prieteni cu "diferite avantaje" insa am cunoscut o alta fata cu care m-am inteles bine in aproape totul pana la partea cu pricina nu inteleg de ce nu pot face ceva , mi se pare mie ca fac ceva dar nu iese nimic povestim, glumim dar cam atat.
Tin sa precizez ca relatii de o noapte am avut cu diferite persoane si totul e ok insa e prima daca cand "dau un rateu " mai in gluma ma in serios , poate fi fie lipsa de incredere sau????

Raporteaza abuz de limbaj
Sometimes it's more important to be human, than to have good taste.
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 24 Decembrie 2010, ora 19:34

De la: LoKniT, la data 2010-12-24 19:29:18Buna seara all sunt de o perioada cu voi doar ca prefer sa citesc decat sa imi spun parerea motivul fiind raspunsurile venite foarte la misto, insa indiferent de ce raspunsuri se vor primii hai sa va povestesc ceva care pana la urma va necesita un raspuns:
Am 24 ani am avut relati fel de fel de durata de o noapte insa ce nu am inteles ce...
Am avut o prietena cu care am stat aprox 2 ani totul bine si frumos ne-am despartit si am ramas prieteni cu "diferite avantaje" insa am cunoscut o alta fata cu care m-am inteles bine in aproape totul pana la partea cu pricina nu inteleg de ce nu pot face ceva , mi se pare mie ca fac ceva dar nu iese nimic povestim, glumim dar cam atat.
Tin sa precizez ca relatii de o noapte am avut cu diferite persoane si totul e ok insa e prima daca cand "dau un rateu " mai in gluma ma in serios , poate fi fie lipsa de incredere sau????

s-a intamplat de mai multe ori?

Raporteaza abuz de limbaj
LoKniT

7 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Brasov

Postat pe: 24 Decembrie 2010, ora 19:42

Da de doua ori ajungem la momentul culminant si nu pot .... e comic tragic cand ma gandesc :( :)

Raporteaza abuz de limbaj
Sometimes it's more important to be human, than to have good taste.
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 24 Decembrie 2010, ora 19:53

De la: LoKniT, la data 2010-12-24 19:42:34Da de doua ori ajungem la momentul culminant si nu pot .... e comic tragic cand ma gandesc :( :)

daca ai avut si reusite cu ea nu cred ca e problema, dar daca nu...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 25 Decembrie 2010, ora 00:51

De la: LoKniT, la data 2010-12-24 19:29:18Buna seara all sunt de o perioada cu voi doar ca prefer sa citesc decat sa imi spun parerea motivul fiind raspunsurile venite foarte la misto, insa indiferent de ce raspunsuri se vor primii hai sa va povestesc ceva care pana la urma va necesita un raspuns:
Am 24 ani am avut relati fel de fel de durata de o noapte insa ce nu am inteles ce...
Am avut o prietena cu care am stat aprox 2 ani totul bine si frumos ne-am despartit si am ramas prieteni cu "diferite avantaje" insa am cunoscut o alta fata cu care m-am inteles bine in aproape totul pana la partea cu pricina nu inteleg de ce nu pot face ceva , mi se pare mie ca fac ceva dar nu iese nimic povestim, glumim dar cam atat.
Tin sa precizez ca relatii de o noapte am avut cu diferite persoane si totul e ok insa e prima daca cand "dau un rateu " mai in gluma ma in serios , poate fi fie lipsa de incredere sau????


Dc o iei ca pe o lipsa de incredere??

Poate nu vrei cu adevarat,sau pur si simplu ti-e frica de reactia ei :) si nu vrei sa strici prietenia voastra facand-o pe ea sa creada altceva :)

Poate esti confuz nu stii ce vrei...se mai intampla :)

Parerea mea este ca daca vrei cu adevarat sa vezi ce iese,atunci fa ce ai de facut :) si asa afli singur raspunsurile pe care le cauti :P

bft :)

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
LoKniT

7 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Brasov

Postat pe: 26 Decembrie 2010, ora 17:35

In seara asta e the Big night vedem ce iese :)))
pm masii.
Ps:
Sarbatori fericite all!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Sometimes it's more important to be human, than to have good taste.
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 26 Decembrie 2010, ora 17:43

De la: LoKniT, la data 2010-12-26 17:35:59In seara asta e the Big night vedem ce iese :)))
pm masii.
Ps:
Sarbatori fericite all!!!

bft :))

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
Fosta membra 9am.ro

7554 mesaje
Membru din: 24/12/2012
Postat pe: 26 Decembrie 2010, ora 17:53

De la: LoKniT, la data 2010-12-26 17:35:59In seara asta e the Big night vedem ce iese :)))
pm masii.
Ps:
Sarbatori fericite all!!!

e clar...nu are zvac.....

Raporteaza abuz de limbaj
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 26 Decembrie 2010, ora 18:06

De la: LoKniT, la data 2010-12-26 17:35:59In seara asta e the Big night vedem ce iese :)))
pm masii.
Ps:
Sarbatori fericite all!!!

bea si tu un vin, ceva, sa nu ai inhibitii, dar nu exagera sa ajunga tipa sa se roage in fata monumentului eroului necunoscut

Raporteaza abuz de limbaj
LoKniT

7 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Brasov

Postat pe: 26 Decembrie 2010, ora 23:03

Culmea ironiei ca din nou singur :)) deja devine comic sau sa zicem asa obisnuinta sa imi propun ceva si apropo beau vinu singur :)).
Apropo o intrebare :
Merita sa investeti timp si resurse (nu financiare ) in cineva cu care nu poti avea siguranta?

Raporteaza abuz de limbaj
Sometimes it's more important to be human, than to have good taste.
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 26 Decembrie 2010, ora 23:14

De la: LoKniT, la data 2010-12-26 23:03:33Culmea ironiei ca din nou singur :)) deja devine comic sau sa zicem asa obisnuinta sa imi propun ceva si apropo beau vinu singur :)).
Apropo o intrebare :
Merita sa investeti timp si resurse (nu financiare ) in cineva cu care nu poti avea siguranta?

sa inteleg ca e lonely night?

Raporteaza abuz de limbaj
LoKniT

7 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Brasov

Postat pe: 26 Decembrie 2010, ora 23:26

da Rot nu iese frate nimic adica sti care e faza ziua vb ceva da e bine asta facem seara nimic ma :)))
si deja eu ma satur incet incet....
nu stui ce ai inteles tu dar daca ti-as povetsti mai mult ar ai intelege :)

Raporteaza abuz de limbaj
Sometimes it's more important to be human, than to have good taste.
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 26 Decembrie 2010, ora 23:38

De la: LoKniT, la data 2010-12-26 23:26:27da Rot nu iese frate nimic adica sti care e faza ziua vb ceva da e bine asta facem seara nimic ma :)))
si deja eu ma satur incet incet....
nu stui ce ai inteles tu dar daca ti-as povetsti mai mult ar ai intelege :)

sari si tu odata gardul si vezi care o sa fie rezultatul.

Raporteaza abuz de limbaj
LoKniT

7 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Brasov

Postat pe: 27 Decembrie 2010, ora 19:40

nu ai cu cine !!!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Sometimes it's more important to be human, than to have good taste.
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 27 Decembrie 2010, ora 20:37

De la: LoKniT, la data 2010-12-27 19:40:02nu ai cu cine !!!!!!


at de ce-ti mai bati capul ?? ramaneti prieteni si atat :P

Pana si eu am fost in stare sa admit ca balta are peste :P mult de tot inca ;)

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
LoKniT

7 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Brasov

Postat pe: 29 Decembrie 2010, ora 01:03

Am facut un test am fost la club si am ajung acasa la o tipa si a fost :X doamne ajuta adica superb ca sa nu mai comentam aiurea, in seara asta a venit fata de care povestesc eu aici si am incercat din nou sa ajungem la faptul mult dorit dar acelasi rezultat nu pot sau nu -mi iese deci cam asa e gata dilema mea
nu cred ca e ea persoana care .. nu stiu dar important e ca e gata.

Raporteaza abuz de limbaj
Sometimes it's more important to be human, than to have good taste.
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 29 Decembrie 2010, ora 02:05

De la: LoKniT, la data 2010-12-29 01:03:01Am facut un test am fost la club si am ajung acasa la o tipa si a fost :X doamne ajuta adica superb ca sa nu mai comentam aiurea, in seara asta a venit fata de care povestesc eu aici si am incercat din nou sa ajungem la faptul mult dorit dar acelasi rezultat nu pot sau nu -mi iese deci cam asa e gata dilema mea
nu cred ca e ea persoana care .. nu stiu dar important e ca e gata.


pfff... asta e...

nu vrea nu vrea...ai luat o decizie si GATA :>

tu sa fi sanatos ;)

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
Fosta membra 9am.ro

7554 mesaje
Membru din: 24/12/2012
Postat pe: 29 Decembrie 2010, ora 09:16

De la: LoKniT, la data 2010-12-29 01:03:01Am facut un test am fost la club si am ajung acasa la o tipa si a fost :X doamne ajuta adica superb ca sa nu mai comentam aiurea, in seara asta a venit fata de care povestesc eu aici si am incercat din nou sa ajungem la faptul mult dorit dar acelasi rezultat nu pot sau nu -mi iese deci cam asa e gata dilema mea
nu cred ca e ea persoana care .. nu stiu dar important e ca e gata.

super !!!....am zis eu...nu are zvac!.... nu te atrage si gata... de ce sa te chinui?...bine ca esti sanatos...si la punga gros...

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului De ce?
Mergi la: