back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Care crezi ca e metoda cea mai simpla si eficienta sa ii spui ce simti unei persoane dragi?

 


 
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
 
Bostina21

26 mesaje
Membru din: 19/03/2010
Postat pe: 23 Mai 2010, ora 17:16

?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 19:47

Pur si simplu o iei de-o parte si ii spui ce simti :)

lol !!

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
honeybuns

1057 mesaje
Membru din: 4/11/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 19:51

Deschide in p...la mea un singur topic si scrie drq toate intrebarile acolo...nu nspe mii...ca deja ma enervezi...

Raporteaza abuz de limbaj
Whenever you talk to me, shut up!!!
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 19:52

De la: honeybuns, la data 2010-05-23 19:51:50 Deschide in p...la mea un singur topic si scrie drq toate intrebarile acolo...nu nspe mii...ca deja ma enervezi...


Ahahahaha =))))))


Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
honeybuns

1057 mesaje
Membru din: 4/11/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 19:56

Sau... du-te la pshiatru, psiholog...iti platesc eu sedinte si iti recomand unul bun...numai termina cu intrebarile astea in masa...

Raporteaza abuz de limbaj
Whenever you talk to me, shut up!!!
Fosta membra 9am.ro

4000 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 19:56

De la: honeybuns, la data 2010-05-23 19:51:50 Deschide in p...la mea un singur topic si scrie drq toate intrebarile acolo...nu nspe mii...ca deja ma enervezi...

Lasa copilul sa isi verse frustrarile pe aici ca si asa e plictisit sau poate nu mai are loc in baie sa mai puna o faianta..

Raporteaza abuz de limbaj
You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 19:57

De la: Goku, la data 2010-05-23 19:52:21
De la: honeybuns, la data 2010-05-23 19:51:50 Deschide in p...la mea un singur topic si scrie drq toate intrebarile acolo...nu nspe mii...ca deja ma enervezi...


Ahahahaha =))))))



Nu e nimic de ras, iar reactia lui Honey este exagerata, nemaivorbind de limbajul folosit!

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
Fosta membra 9am.ro

4000 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 19:58

De la: honeybuns, la data 2010-05-23 19:56:37Sau... du-te la pshiatru, psiholog...iti platesc eu sedinte si iti recomand unul bun...numai termina cu intrebarile astea in masa...

Iti recomdand un psiholog eu bun..foloseste sedinte de terapie intensiva prin socuri electrice direct din retea..te conecteaza direct in absolut..acolo e raspunsul pentru intrebarile tale...

Raporteaza abuz de limbaj
You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain
honeybuns

1057 mesaje
Membru din: 4/11/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 19:59

De la: daria_ta, la data 2010-05-23 19:57:30
Nu e nimic de ras, iar reactia lui Honey este exagerata, nemaivorbind de limbajul folosit!


Scuze mami.... ..reactia mea nu este exagerata...deja e o pagina de forum plina de intrebari...poata sa faca asta intr-un singur topic...dar asta se poate intampla daca gandesti cu capul..(si ma refer la cel de sus...)

Raporteaza abuz de limbaj
Whenever you talk to me, shut up!!!
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 20:04

De la: honeybuns, la data 2010-05-23 19:59:30

Scuze mami.... ..reactia mea nu este exagerata...deja e o pagina de forum plina de intrebari...poata sa faca asta intr-un singur topic...dar asta se poate intampla daca gandesti cu capul..(si ma refer la cel de sus...)


Honey, fiecare e liber sa scrie asa cum crede de cuviinta, si cand intri pe forum te astepti sa gasesti orice. Probabil ca tanarul are multe intrebari la care asteapta raspuns, iar titlul topicului mi se pare destul de sugestiv. Semnul de intrebare sugereaza, dupa parerea mea, dorinta lui de i se raspunde, si cred ca a procedat de fiecare data la fel, insa oricat te-ar enerva stilul, nimic nu justifica o asemenea atitudine, nu la tine!

Cred ca daca am citi mai atent intrebarile, daca am cauta sa vedem si dincolo de dorinta noastra de caterinca, sunt sigura ca s-ar putea purta discutii interesante.

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 20:05

De la: honeybuns, la data 2010-05-23 19:59:30
De la: daria_ta, la data 2010-05-23 19:57:30
Nu e nimic de ras, iar reactia lui Honey este exagerata, nemaivorbind de limbajul folosit!


Scuze mami.... ..reactia mea nu este exagerata...deja e o pagina de forum plina de intrebari...poata sa faca asta intr-un singur topic...dar asta se poate intampla daca gandesti cu capul..(si ma refer la cel de sus...)


sunt de acord cu honeybuns adic WTF daca ar fi sa postam fiecare lucru ce-mi trece prin cap...mi-ar da situ ignor cred =)) pe bune...niste intrebari zic eu caci chiar sunt prea deplasate....

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
Fosta membra 9am.ro

4000 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 20:07

De la: Goku, la data 2010-05-23 20:05:56
De la: honeybuns, la data 2010-05-23 19:59:30
De la: daria_ta, la data 2010-05-23 19:57:30
Nu e nimic de ras, iar reactia lui Honey este exagerata, nemaivorbind de limbajul folosit!


Scuze mami.... ..reactia mea nu este exagerata...deja e o pagina de forum plina de intrebari...poata sa faca asta intr-un singur topic...dar asta se poate intampla daca gandesti cu capul..(si ma refer la cel de sus...)


sunt de acord cu honeybuns adic WTF daca ar fi sa postam fiecare lucru ce-mi trece prin cap...mi-ar da situ ignor cred =)) pe bune...niste intrebari zic eu caci chiar sunt prea deplasate....

Intrebarile parerea mea nu sunt deplasate doar tampe si cu context total aiurea...dar sunt de o tampenie ..ioii

Raporteaza abuz de limbaj
You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 20:11

De la: Goku, la data 2010-05-23 20:05:56

sunt de acord cu honeybuns adic WTF daca ar fi sa postam fiecare lucru ce-mi trece prin cap...mi-ar da situ ignor cred =)) pe bune...niste intrebari zic eu caci chiar sunt prea deplasate....


Aici nu e vorba sa postam tot ce ne trece prin cap, pt ca Bostina a pus o intrebare pertinenta, si care il preocupa, cu siguranta. Tu poate ca stii cum sa ii spui ce simti unei fete, dar poate ca el e un timid, poate ca a avut experiente nu tocmai placute, sunt o gramada de poate, si e usor sa aruncam cu vorbe cand nu stim adevarul! Ce vi se pare asa aiurea in ceea ce intreaba, voi detineti solutia problemei? Daca da, atunci spuneti-i si lui, nu aruncati cu pietre!

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 20:12


Intrebarile parerea mea nu sunt deplasate doar tampe si cu context total aiurea...dar sunt de o tampenie ..ioii[/quote]


sau asa :)))

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 20:15

De la: daria_ta, la data 2010-05-23 20:11:07
De la: Goku, la data 2010-05-23 20:05:56

sunt de acord cu honeybuns adic WTF daca ar fi sa postam fiecare lucru ce-mi trece prin cap...mi-ar da situ ignor cred =)) pe bune...niste intrebari zic eu caci chiar sunt prea deplasate....


Aici nu e vorba sa postam tot ce ne trece prin cap, pt ca Bostina a pus o intrebare pertinenta, si care il preocupa, cu siguranta. Tu poate ca stii cum sa ii spui ce simti unei fete, dar poate ca el e un timid, poate ca a avut experiente nu tocmai placute, sunt o gramada de poate, si e usor sa aruncam cu vorbe cand nu stim adevarul! Ce vi se pare asa aiurea in ceea ce intreaba, voi detineti solutia problemei? Daca da, atunci spuneti-i si lui, nu aruncati cu pietre!


doamna daria :P nu am aruncat cu pietre :) si nici nu stiu daca dvs va-ti uitat peste toate intrebari lui :) eu unu i-am raspuns sincer la toate,dar nu vad nici un semn din partea lui.....poate nu ii online...vom vedea mai tarziu,daca isi da silinta sa afle niste raspunsuri si sfaturi utile...daca nu mai da nici un semn.... :P

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
Fosta membra 9am.ro

4000 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 20:18

De la: daria_ta, la data 2010-05-23 20:11:07
De la: Goku, la data 2010-05-23 20:05:56

sunt de acord cu honeybuns adic WTF daca ar fi sa postam fiecare lucru ce-mi trece prin cap...mi-ar da situ ignor cred =)) pe bune...niste intrebari zic eu caci chiar sunt prea deplasate....


Aici nu e vorba sa postam tot ce ne trece prin cap, pt ca Bostina a pus o intrebare pertinenta, si care il preocupa, cu siguranta. Tu poate ca stii cum sa ii spui ce simti unei fete, dar poate ca el e un timid, poate ca a avut experiente nu tocmai placute, sunt o gramada de poate, si e usor sa aruncam cu vorbe cand nu stim adevarul! Ce vi se pare asa aiurea in ceea ce intreaba, voi detineti solutia problemei? Daca da, atunci spuneti-i si lui, nu aruncati cu pietre!

Deci solutia problemei lui Bostina este : X+Y(X(Y-X))= lOVE
Uite care e solutia mai ficior ..cea mai buna metoda e sa-i spui pur si simplu ,fara lumanari,fara dat peste cap ,si facut tumbe o iei de manuta pur si simplu te uiti in ochii ei si ii spui exact ce vrei sau ce ai pe suflet..bine acuma un trandafir de un rosu aprins,sau un cris albastru ajuta la fel ca si un Dean Martin in fundal...deci BE YOU si ma refer sa fi tu insuti nu parfumul B U

Raporteaza abuz de limbaj
You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 20:19

De la: Goku, la data 2010-05-23 20:15:09

doamna daria :P nu am aruncat cu pietre :) si nici nu stiu daca dvs va-ti uitat peste toate intrebari lui :) eu unu i-am raspuns sincer la toate,dar nu vad nici un semn din partea lui.....poate nu ii online...vom vedea mai tarziu,daca isi da silinta sa afle niste raspunsuri si sfaturi utile...daca nu mai da nici un semn.... :P


Goku, eu am citit pagini intregi de discutii sterile intre tine si Criss, si nu m-am enervat, sau pagini intregi de citate la care postati doar emoticoane, si nu am facut decat sa va rog sa nu mai citati atat...iar daca i-ai raspuns sincer la intrebari, atunci fa-o in continuare, pt ca poate tanarul chiar are nevoie de raspunsuri. Da, este online, pt ca am verificat eu, si citeste tot ce se scrie, cu siguranta! Fiti mai blanzi, pt. ca nu e toata lumea la fel!

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 20:21

De la: Nigma, la data 2010-05-23 20:18:24

Deci solutia problemei lui Bostina este : X+Y(X(Y-X))= lOVE
Uite care e solutia mai ficior ..cea mai buna metoda e sa-i spui pur si simplu ,fara lumanari,fara dat peste cap ,si facut tumbe o iei de manuta pur si simplu te uiti in ochii ei si ii spui exact ce vrei sau ce ai pe suflet..bine acuma un trandafir de un rosu aprins,sau un cris albastru ajuta la fel ca si un Dean Martin in fundal...deci BE YOU si ma refer sa fi tu insuti nu parfumul B U


E un raspuns, chiar daca e dat la modul acesta, iar atitudinea, uneori, e totul!

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
Fosta membra 9am.ro

4000 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 20:29

De la: daria_ta, la data 2010-05-23 20:21:45
De la: Nigma, la data 2010-05-23 20:18:24

Deci solutia problemei lui Bostina este : X+Y(X(Y-X))= lOVE
Uite care e solutia mai ficior ..cea mai buna metoda e sa-i spui pur si simplu ,fara lumanari,fara dat peste cap ,si facut tumbe o iei de manuta pur si simplu te uiti in ochii ei si ii spui exact ce vrei sau ce ai pe suflet..bine acuma un trandafir de un rosu aprins,sau un cris albastru ajuta la fel ca si un Dean Martin in fundal...deci BE YOU si ma refer sa fi tu insuti nu parfumul B U


E un raspuns, chiar daca e dat la modul acesta, iar atitudinea, uneori, e totul!

Sa stii ca raspunsul ce i l-am dat e foarte sincer..asta e o parte din viziunea mea pentru intrebarea lui...si gata nu mai dau cu pietre de azi musc..

Raporteaza abuz de limbaj
You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain
honeybuns

1057 mesaje
Membru din: 4/11/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 20:40

De la: daria_ta, la data 2010-05-23 20:04:50
De la: honeybuns, la data 2010-05-23 19:59:30



Honey, fiecare e liber sa scrie asa cum crede de cuviinta, si cand intri pe forum te astepti sa gasesti orice. Probabil ca tanarul are multe intrebari la care asteapta raspuns, iar titlul topicului mi se pare destul de sugestiv. Semnul de intrebare sugereaza, dupa parerea mea, dorinta lui de i se raspunde, si cred ca a procedat de fiecare data la fel, insa oricat te-ar enerva stilul, nimic nu justifica o asemenea atitudine, nu la tine!

Cred ca daca am citi mai atent intrebarile, daca am cauta sa vedem si dincolo de dorinta noastra de caterinca, sunt sigura ca s-ar putea purta discutii interesante.


Pe mine m-a enervat faptul ca intrebarile sunt insirate pe forum...ar fi putut sa le scrie pe toate intr-un topic...nu am comentat natura intrebarilor si nu am spus ca nu sunt interesante...este o diferenta...

Raporteaza abuz de limbaj
Whenever you talk to me, shut up!!!
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 20:47

De la: Nigma, la data 2010-05-23 20:29:41
Sa stii ca raspunsul ce i l-am dat e foarte sincer..asta e o parte din viziunea mea pentru intrebarea lui...si gata nu mai dau cu pietre de azi musc..


Sa stii ca stiu ca ai raspuns sincer, chiar daca acum ameninti ca vei musca!

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
Fosta membra 9am.ro

7554 mesaje
Membru din: 24/12/2012
Postat pe: 23 Mai 2010, ora 22:45

De la: honeybuns, la data 2010-05-23 19:51:50 Deschide in p...la mea un singur topic si scrie drq toate intrebarile acolo...nu nspe mii...ca deja ma enervezi...

ce ai mamy???

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 23 Mai 2010, ora 22:46

Sau probabil ca... acest personaj Bostina doreste putina atentie din partea voastra?! Si se imbata de cata atentie ii dati voi pe forum (macar aici...)
Daria, eu nu cred ca Bostina este un baietel dezorientat, pierdut in aceasta lume mare si saracu are atatea intrebari si fara raspunsuri... doar a gasit acest forum minunat, cu oameni care isi impart atatea replici si par sa se cunoasca de o viata... si s-a gandit sa acapareze putina atentie (daca e cum spune HoneyBuns, ca a deschis nusj cate n de topicuri - personal nu am verificat si nici nu am urmarit). Dar sunt sigura ca sta in umbra si citeste aceste replici ale voastre, nepotrivite sau nu in aceasta situatie data... ele sunt spuse de un iepuras dragut si dragalas si apoi sariti ca a gresit sau ca a folosit cuvintele nepotrivite!
Chiar deloc! Au fost exact la locul lor! Bravo iepuras! Spune din suflet tot ce vrei! Dupa'aia sa nu iti para rau ca altii te supara ca ar fi trebuit sa te abtii! Recunoaste ca puteai sa te abtii, dar ai ales sa nu o faci!

Raporteaza abuz de limbaj
honeybuns

1057 mesaje
Membru din: 4/11/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 22:54

De la: Greenie, la data 2010-05-23 22:46:22Sau probabil ca... acest personaj Bostina doreste putina atentie din partea voastra?! Sunt sigura ca sta in umbra si citeste aceste replici ale voastre, nepotrivite sau nu in aceasta situatie data... ele sunt spuse de un iepuras dragut si dragalas si apoi sariti ca a gresit sau ca a folosit cuvintele nepotrivite!
Chiar deloc! Au fost exact la locul lor! Bravo iepuras! Spune din suflet tot ce vrei! Dupa'aia sa nu iti para rau ca altii te supara ca ar fi trebuit sa te abtii! Recunoaste ca puteai sa te abtii, dar ai ales sa nu o faci!


Draguta Grennie intotdeauna am spus ce am vrut...si in general imi place sa fiu sincera si directa...si da..puteam sa ma abtin...ti s-a parut ca nu am recunoscut?...nu am nimic cu el...nu sunt eu cea care sa-l judece...dar a umplut forumul de intrebari...care le putea scrie intr-un singur topic..(asta i-am spus-o Dariei)..m-am enervat pentru ca nu gaseam un anumit topic...vroiai sa le demostrezi celorlalti ca nu sunt char asa de politicoasa si draguta?...din cand in cand imi mai scot ghearele de scorpie...

Raporteaza abuz de limbaj
Whenever you talk to me, shut up!!!
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 23:00

De la: honeybuns, la data 2010-05-23 22:54:06

Draguta Grennie intotdeauna am spus ce am vrut...si in general imi place sa fiu sincera si directa...si da..puteam sa ma abtin...ti s-a parut ca nu am recunoscut?...nu am nimic cu el...nu sunt eu cea care sa-l judece...dar a umplut forumul de intrebari...care le putea scrie intr-un singur topic..(asta i-am spus-o Dariei)..m-am enervat pentru ca nu gaseam un anumit topic...vroiai sa le demostrezi celorlalti ca nu sunt char asa de politicoasa si draguta?...din cand in cand imi mai scot ghearele de scorpie...


Honey, vad ca insisti pe o idee, am inteles-o de la inceput, desi consider ca nu era normal sa puna toate intrebarile pe un singur topic, pt ca trateaza teme diferite, insa sa zicem ca ai avea dreptate. Nu asta insa iti reprosam eu, pt ca intr-adevar e un repros in primul meu mesaj, ci limbajul total nepotrivit pe care l-ai folosit, atat!

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
honeybuns

1057 mesaje
Membru din: 4/11/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 23:03

De la: daria_ta, la data 2010-05-23 23:00:07
Honey, vad ca insisti pe o idee, am inteles-o de la inceput, desi consider ca nu era normal sa puna toate intrebarile pe un singur topic, pt ca trateaza teme diferite, insa sa zicem ca ai avea dreptate. Nu asta insa iti reprosam eu, pt ca intr-adevar e un repros in primul meu mesaj, ci limbajul total nepotrivit pe care l-ai folosit, atat!


Nu..nu insistam pe idee...am subliniat faptul ca repet ceea ce iti spusesem si tie...

Raporteaza abuz de limbaj
Whenever you talk to me, shut up!!!
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 23 Mai 2010, ora 23:15

Ei gata doamnelor !!!

eu unul v-am inteles pe aman 2 dar sa trecem peste zic eu :D si sa ne concentram asupra eroului nostru pierdut....care din cate vad desi a fost online si probabil mai este...nu prea are chef sa ne mai bage in seama,sa vedem si noi ce parere mai are :) poate gresim noi,poate ne ajuta el :)

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 23 Mai 2010, ora 23:16

Daria, HoneyBuns nu a facut decat sa spuna ce crede, ce vrea, ce i-a venit pe moment! Poate mai are scapari din astea si in viata ei reala, si mai putin pe yuppy pt ca are o imagine de iepuras dragalas (care acum a cam fugit de pe imas) si acum probabil s-a gandit ca era timpul sa rupa aceasta imagine..sau pur si simplu s-a enervat pe un baietel cam "saracios" in cuvinte si detalii personale, asociindu-i cu ceilalti zeci de copilandrii care apar periodic pe forum.
Si... mie imi place omul cu toate minusurile si plusurile lui, cu toate scaparile si cu toate starile pe care poate sa le aiba... nu consider ca ar trebui sa se ascunda sau sa se fereasca sa (nu) faca/sau sa (nu) spuna ceva (strict pe acest forum) ca sa para ceva ce nu este!
Doar stii la ce ma refer Daria, pt ca tu esti exact asa cum ne-ai aratat noua pe forum, si in viata reala! si pentru asta meriti toate respectele de aici! Lasa-i si pe altii sa fie/sa se poarte cum sunt ei de fapt!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

815 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Postat pe: 24 Mai 2010, ora 08:32

De la: Goku, la data 2010-05-23 19:47:30Pur si simplu o iei de-o parte si ii spui ce simti :)

lol !!

that_s right!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 24 Mai 2010, ora 13:40

De la: Bijou, la data 2010-05-24 08:32:38
De la: Goku, la data 2010-05-23 19:47:30Pur si simplu o iei de-o parte si ii spui ce simti :)

lol !!

that_s right!


iar ti-am citit gandurile ??

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Care crezi ca e metoda cea mai simpla si eficienta sa ii spui ce simti unei persoane dragi?
Mergi la: