back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Dc insala barbatii ?

 


 
 
Fosta membra 9am.ro

30 mesaje
Membru din: 6/01/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 6 August 2009, ora 10:10

ok...deci am o nelamurire care ma roade...si as vrea sa o stiu in caz d mi se va intampla vreodata asta...dak prietenul meu ma va insela vreodata...cum pot eu sa imi dau seama?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7130 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 6 August 2009, ora 10:30

de parca aveai nevoie de un forum ca sa afli ca barbatii sunt porci...

Raporteaza abuz de limbaj
sdpoCVHBU IUBH M[BNWUGFN idn [tptbgb bg
Fosta membra 9am.ro

58 mesaje
Membru din: 6/07/2009
Postat pe: 6 August 2009, ora 10:35

...si femeile tarfe care se culca cu porcii

Raporteaza abuz de limbaj
Dracula
hawk_eye

402 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Tg Mures

Postat pe: 6 August 2009, ora 10:36

De la: madutza, la data 2009-08-06 10:10:24ok...deci am o nelamurire care ma roade...si as vrea sa o stiu in caz d mi se va intampla vreodata asta...dak prietenul meu ma va insela vreodata...cum pot eu sa imi dau seama?




Am auzit eu o metoda de curand dar nu am testat-o inca, zice ca iti poti da seama daca te-a inselat sau nu urmarind faptul ca, in timp ce face baie, testiculele i se scufunda x nu in apa; daca sunt grele si se scufunda, nu te-a inselat; daca sunt usoare si plutesc la suprafata apei, se pare ca ai motive reale de ingrijorare. Repet, nu am testat-o inca dar voi incerca si voi reveni sa confirm daca e sau nu valabila metoda...

Raporteaza abuz de limbaj
corporatenews023664

92 mesaje
Membru din: 18/11/2010
Postat pe: 6 August 2009, ora 10:40

De la: Lion_heart, la data 2009-08-06 10:36:42
De la: madutza, la data 2009-08-06 10:10:24ok...deci am o nelamurire care ma roade...si as vrea sa o stiu in caz d mi se va intampla vreodata asta...dak prietenul meu ma va insela vreodata...cum pot eu sa imi dau seama?




Am auzit eu o metoda de curand dar nu am testat-o inca, zice ca iti poti da seama daca te-a inselat sau nu urmarind faptul ca, in timp ce face baie, testiculele i se scufunda x nu in apa; daca sunt grele si se scufunda, nu te-a inselat; daca sunt usoare si plutesc la suprafata apei, se pare ca ai motive reale de ingrijorare. Repet, nu am testat-o inca dar voi incerca si voi reveni sa confirm daca e sau nu valabila metoda...


Si daca ea are doar cabina de dush?! Unde le scufunda??

Raporteaza abuz de limbaj
hawk_eye

402 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Tg Mures

Postat pe: 6 August 2009, ora 10:44

E o suficienta si o cana ceva mai maricica, dar in acest caz isi va da seama ca e testat iar asta nu e bine...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

58 mesaje
Membru din: 6/07/2009
Postat pe: 6 August 2009, ora 10:46

nu va pot intelege pe voi femeile,vedeti in barbati porci,brute etc...dar va culcati cu ei,le sunteti neveste sau amante,le spargeti casa cu nevasta dak sunteti amante...le controlati viata si portofelul,cautati iubire in bratele lor si tot nu va ajunge,chiar dak ii inadusiti pana la maxim cu minciunele,mofturile si fitele voastre cu care sunteti nascute pt ai incolatacii k niste serpoaice pline de venin.D-zeu prin porunca a pus femeia sa fie tacuta si supusa barbatului...k a stiut EL de ce... puteti sa va suparati pe mine,dar asta e realitatea,dragelor mele pana la urma si femeile sunt un rau necesar

Raporteaza abuz de limbaj
Dracula
Fosta membra 9am.ro

7130 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 6 August 2009, ora 10:47

hai sa-ti bag c...e intr-un castron cu apa sa vad daca m-ai inselat

Raporteaza abuz de limbaj
sdpoCVHBU IUBH M[BNWUGFN idn [tptbgb bg
Fosta membra 9am.ro

30 mesaje
Membru din: 6/01/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 6 August 2009, ora 15:55

deci nu e vorba k barbatii sunt niste porci sau...chestii de genu asta..k nu generalizat nimeni...exista si exceptii bineinteles...dar nu inteleg...barbatii knd se implica intr-o relatie...o face pt k vrea ceva stabil si iubeste fata nu? e...dupa un an si ceva 2 fac greseala asta...si asta nu inteleg...dak ai pe cineva drag langa tine si il iubesti nu?k altfel nu ai fi stat cu o pers degeaba atat...deci..dak iubesti pers aia si nu vrei sa ii faci rau...pana la urma dc ii faci rau?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7130 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 6 August 2009, ora 15:59

De la: madutza, la data 2009-08-06 15:55:36deci nu e vorba k barbatii sunt niste porci sau...chestii de genu asta..k nu generalizat nimeni...exista si exceptii bineinteles...dar nu inteleg...barbatii knd se implica intr-o relatie...o face pt k vrea ceva stabil si iubeste fata nu? e...dupa un an si ceva 2 fac greseala asta...si asta nu inteleg...dak ai pe cineva drag langa tine si il iubesti nu?k altfel nu ai fi stat cu o pers degeaba atat...deci..dak iubesti pers aia si nu vrei sa ii faci rau...pana la urma dc ii faci rau?


nu ii faci ei rau, ci iti faci tie un bine. adica te-ai saturat de ea si vrei ceva nou, dar in acelasi timp nu renunti la comoditatea de acasa.

Raporteaza abuz de limbaj
sdpoCVHBU IUBH M[BNWUGFN idn [tptbgb bg
corporatenews023664

92 mesaje
Membru din: 18/11/2010
Postat pe: 6 August 2009, ora 16:36

barbatii knd se implica intr-o relatie...o face pt k vrea ceva stabil si iubeste fata nu?

madutza, iti place manelele?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

30 mesaje
Membru din: 6/01/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 7 August 2009, ora 10:20

De la: kaarima22, la data 2009-08-06 16:36:01barbatii knd se implica intr-o relatie...o face pt k vrea ceva stabil si iubeste fata nu?

madutza, iti place manelele?

am gresit si eu e prima data knd scriu pe site si nu ascult manele pt k nu imi plac....ce rautacioasa esti

Raporteaza abuz de limbaj
corporatenews023664

92 mesaje
Membru din: 18/11/2010
Postat pe: 7 August 2009, ora 13:41

Ei.. ai dreptate, am fost cam rautacioasa, dar ia si tu observatia mea ca pe o gluma si o sa ne simtim mai bine. Bine ai venit pe aici!

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului dc insala barbatii ?
Mergi la: