back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Cum sa iti faci prieteni

 


 
 
9am_5259

13 mesaje
Membru din: 7/06/2015
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 17 August 2015, ora 14:40

sunt convinsa ca majoritatea vor lua topicul in ras, dar mi ar placea totusi sa detaliez. Nu stiu sa socializez cu persoanele, poate si din cauza faptului ca sunt complexata de felul in care arat. In urma unui tratament am luat in greutate destul de mult si desi sunt in plin proces de slabire,sunt foarte complexata si nu stiu socializa pentru ca ma tem de respingere. In ziua de azi toata lumea punand accent pe aspect, nu ma incadrez in tipare si de aici rezulta si insociabilitatea mea, desi ma simt f singura
Ce sa fac? Multumesc si ma scuzato daca va simtiti ofensati


Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 17 August 2015, ora 17:37

fii amabila si prietenoasa, dar nu exagerat ; comporta-te natural ; fa glume daca se poate si rizi cu placere de poantele altora ; danseaza si cinta si UITA ca esti iesita din tipare !
P.S
dar nu ai mai deschis, tot tu, un topic despre minciuna si inselatorie , spunind despre prietenul care te-a parasit ?

Raporteaza abuz de limbaj
9am_5259

13 mesaje
Membru din: 7/06/2015
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 30 August 2015, ora 12:53

De la: gabigabi2, la data 2015-08-17 17:37:48fii amabila si prietenoasa, dar nu exagerat ; comporta-te natural ; fa glume daca se poate si rizi cu placere de poantele altora ; danseaza si cinta si UITA ca esti iesita din tipare !
P.S
dar nu ai mai deschis, tot tu, un topic despre minciuna si inselatorie , spunind despre prietenul care te-a parasit ?


ba da, dar am trecut peste asta, ma axez pe lucrurile care chiar conteaza, doar ca acum nu stiu cum sa ma apropii de oameni deoarece mi-a creat mai multe complexe decat aveam nevoie

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 30 August 2015, ora 15:20

ei, ma bucur ca ti-a trecut gindul cel negru al sinuciderii care, chiar nu era o splutie !

da' stii ce-am observat eu ? si, am o virsta cu ceva experienta ....am observat ca atunci cind NU faci nimic in mod special ptr. a - i apropia de tine, baaaaa chiar esti mai retras un pic, vin ei spre tine !
incearca si, succes !

Raporteaza abuz de limbaj
9am_5259

13 mesaje
Membru din: 7/06/2015
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 2 Septembrie 2015, ora 21:58

De la: gabigabi2, la data 2015-08-30 15:20:09ei, ma bucur ca ti-a trecut gindul cel negru al sinuciderii care, chiar nu era o splutie !

da' stii ce-am observat eu ? si, am o virsta cu ceva experienta ....am observat ca atunci cind NU faci nimic in mod special ptr. a - i apropia de tine, baaaaa chiar esti mai retras un pic, vin ei spre tine !
incearca si, succes !


da, cred ca asa e... partea nasoala e ca sunt si mai naiva sa spun asa, si pun absolut tot la suflet...as vrea sa schimb asta

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 3 Septembrie 2015, ora 18:04

.....o sa schimbi, n-ai grija si, intre timp, imbogateste-ti mintea si sufletul !

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului cum sa iti faci prieteni
Mergi la: