back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Eveniment!,in tranvai doi cu' gat -gros" privesc impliniti!,si deodata!,......

 


 
 
valeriulivanov

1792 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 12 Iulie 2013, ora 15:30

Valeuuuu!!!,...au aparut"INCRANCENATII!",Nu mai avem trai bun!.S-a terminat cu poporul de moluste!.Fara cuvinte!. : SCHIMBAREA!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Iulie 2013, ora 15:35



Despre ce naiba vorbesti?
Te uiti la televizor si comentezi ceva?

Macar da-ne si noua niste indicii!

Raporteaza abuz de limbaj
,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
sunt_al_naibii

3127 mesaje
Membru din: 7/08/2010
Postat pe: 12 Iulie 2013, ora 15:41

pretene...te superi...nu te superi...da' io trebe sa-ti spun adevaru'....ti-e mai aproape balaceanca decat propria-ti casa....

Raporteaza abuz de limbaj
Numai persoanele care se smulg din atracția sferelor mistico-religioase sãlbatice pot ajunge la inspiratia, ocrotirea și ajutorul Adevãratului Dumnezeu--------"Dragostea infinitã este singurul ADEVÃR ... orice altceva este o iluzie." - David Icke-----http://youtu.be/s8P7Eitg9cs-------chiar daca un om este ingenuncheat ...dar inca mai are spiritul si constiinta treze...acel om este liber....
valeriulivanov

1792 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 12 Iulie 2013, ora 15:44

De la: _Ingrid, la data 2013-07-12 15:35:07

Despre ce naiba vorbesti?
Te uiti la televizor si comentezi ceva?

Macar da-ne si noua niste indicii!O data cu schimbarea se tulbura si apele! Iar schimbarea duce la neliniste si anxietate prin pierderea favoruriilor si aparitia une-i lumi mai firesti,cu un echilibru in"Lumea-Contrastelor".

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Iulie 2013, ora 15:46

De la: sunt_al_naibii, la data 2013-07-12 15:41:19pretene...te superi...nu te superi...da' io trebe sa-ti spun adevaru'....ti-e mai aproape balaceanca decat propria-ti casa....

Raporteaza abuz de limbaj
,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
valeriulivanov

1792 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 12 Iulie 2013, ora 15:49

De la: sunt_al_naibii, la data 2013-07-12 15:41:19pretene...te superi...nu te superi...da' io trebe sa-ti spun adevaru'....ti-e mai aproape balaceanca decat propria-ti casa....
SI, CAND ADEVARUL DOARE,...APARE BRUIAJUL!!,.....

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Iulie 2013, ora 15:51

De la: valeriulivanov, la data 2013-07-12 15:44:42
De la: _Ingrid, la data 2013-07-12 15:35:07

Despre ce naiba vorbesti?
Te uiti la televizor si comentezi ceva?

Macar da-ne si noua niste indicii!

O data cu schimbarea se tulbura si apele! Iar schimbarea duce la neliniste si anxietate prin pierderea favoruriilor si aparitia une-i lumi mai firesti,cu un echilibru in"Lumea-Contrastelor".


A, pai zi asa, sa inteleg si eu. Dar de ce nu astepti lumea aia echilibrata?

Raporteaza abuz de limbaj
,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
sunt_al_naibii

3127 mesaje
Membru din: 7/08/2010
Postat pe: 12 Iulie 2013, ora 15:58

De la: _Ingrid, la data 2013-07-12 15:51:00
De la: valeriulivanov, la data 2013-07-12 15:44:42
De la: _Ingrid, la data 2013-07-12 15:35:07

Despre ce naiba vorbesti?
Te uiti la televizor si comentezi ceva?

Macar da-ne si noua niste indicii!

O data cu schimbarea se tulbura si apele! Iar schimbarea duce la neliniste si anxietate prin pierderea favoruriilor si aparitia une-i lumi mai firesti,cu un echilibru in"Lumea-Contrastelor".


A, pai zi asa, sa inteleg si eu. Dar de ce nu astepti lumea aia echilibrata?



e limba romana in text....???


cat despre echilibru...e normal sa-l astepte...el micutu'-i tare....tare....dezechilibrat.....

Raporteaza abuz de limbaj
Numai persoanele care se smulg din atracția sferelor mistico-religioase sãlbatice pot ajunge la inspiratia, ocrotirea și ajutorul Adevãratului Dumnezeu--------"Dragostea infinitã este singurul ADEVÃR ... orice altceva este o iluzie." - David Icke-----http://youtu.be/s8P7Eitg9cs-------chiar daca un om este ingenuncheat ...dar inca mai are spiritul si constiinta treze...acel om este liber....
sunt_al_naibii

3127 mesaje
Membru din: 7/08/2010
Postat pe: 12 Iulie 2013, ora 16:00

De la: valeriulivanov, la data 2013-07-12 15:49:08
De la: sunt_al_naibii, la data 2013-07-12 15:41:19pretene...te superi...nu te superi...da' io trebe sa-ti spun adevaru'....ti-e mai aproape balaceanca decat propria-ti casa....
SI, CAND ADEVARUL DOARE,...APARE BRUIAJUL!!,.....


cine apare ma....???
asa-l cheama p'ala de-ti face doza zilnica.....???
vezi ca Azi a cam intarziat si ti-ai iesit din ritm....nu exagera ....TE ROG.....

Raporteaza abuz de limbaj
Numai persoanele care se smulg din atracția sferelor mistico-religioase sãlbatice pot ajunge la inspiratia, ocrotirea și ajutorul Adevãratului Dumnezeu--------"Dragostea infinitã este singurul ADEVÃR ... orice altceva este o iluzie." - David Icke-----http://youtu.be/s8P7Eitg9cs-------chiar daca un om este ingenuncheat ...dar inca mai are spiritul si constiinta treze...acel om este liber....
Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 20 Iulie 2013, ora 09:09

De la: valeriulivanov, la data 2013-07-12 15:49:08
De la: sunt_al_naibii, la data 2013-07-12 15:41:19pretene...te superi...nu te superi...da' io trebe sa-ti spun adevaru'....ti-e mai aproape balaceanca decat propria-ti casa....
SI, CAND ADEVARUL DOARE,...APARE BRUIAJUL!!,.....


DURULE!!! I-AI ZIS-O......NU INTELEGE NIMENI DAR MACAR TI-AI DESCARCAT CUGETUL!

Raporteaza abuz de limbaj
,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
Fosta membra 9am.ro

12 mesaje
Membru din: 7/08/2013
Oras: Brasov

Postat pe: 8 August 2013, ora 09:23

Bade, postarea ta a reusit sa-mi raneasca retina pana la sangerare. Scoate praful din nas si sucul din vena, apoi posteaza ceva mai ...... "citibil"

Raporteaza abuz de limbaj
valeriulivanov

1792 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 August 2013, ora 12:57

De la: Kronstadt, la data 2013-08-08 09:23:19Bade, postarea ta a reusit sa-mi raneasca retina pana la sangerare. Scoate praful din nas si sucul din vena, apoi posteaza ceva mai ...... "citibil"
Dar,sciziuni pe circunvolutiuniile cerebrale,nu ave-ti "Maestre ?!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

85 mesaje
Membru din: 8/08/2013
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 August 2013, ora 21:34

Aviz bestiei horthyste Fekete_Pentek ( black_friday ), teniei reactionare Silver9am si vuvuzelei prezidentiale revenitu :
.......................................................................................................................................................................
In urma amenintarilor primite pe acest forum din partea bestiei fasciste isterice numite Black_Friday am achizitionat un pistol cu CO2 si am depus actele in vederea autorizarii pentru portul unui pistol cu bile de cauciuc .
Avertizez pe aceasta cale talharul nazist care m-a amenintat sub diferite ID-uri, ca orice tentativa de a ma ataca, a oricarui animal sadic , va fi pedepsita prin gaurirea testei rase de skinhead nemernic ! ! !
Atentie zdrente horthyste si fascistoide care ati impanzit tara ! Nu vom mai tolera amenintarea oamenilor muncii de catre o sleahta de reactionari fascisti straini de interesele tarii ( Black_Friday , Silver9am, revenitu ) si uciderea intereselor nationale si ideilor de libertate si dreptate sociala prin interventii verbale golanesti , banditesti , pe acest forum si in afara lui ! ! ! ! ! !
......................................................................................................................................................................
JOS NAZISMUL BASIST ! ! ! JOS HAITA BASISTA COLABORATIONISTA , UCIGASI PLATITI CU CAGULE CARE TERORIZEAZA OAMENII MUNCII ! ! !


2013-08-07 07:48:23BLACK_FRIDAY: BTW, cercul se strange si cu fiecare latrat al tau sunt mult mai aproape. Tic-tac...the time is runing! IP-ul dinamic nu rezolva totul. Acum iti stiu numele.Nimeni nu imi ameninta familia si pentru ca sa rezolv asta sunt dispus sa dau totul. Sa te vad cum o sa mai jonglezi cu numele de interlopi. ¡he me aquí! De la: Black_Friday, la data 2013-08-17 22:04:08 Zi mersi ca nu am venit inca sa iti rup capul! Dar nu e inca timpul pierdut... Daca administratorii forumului 9am nu pot sa ia masuri impotriva ta, ma silesti sa o fac eu. Si cand spun de masuri, nu te gandi ca o sa te masor eu cu metrul de tamplarie. Asta o sa o faca altcineva. Tic-tac! Timpul zboara si nu in favoara ta. Azi te bucuri, injuri pe toata lumea dupa cum poftesti...si dintr-o data... OPRITI DEMENTUL NUMIT BLACK_FRIDAY , CARE AMENINTA CU BOMBE TIC-TAC TIC-TAC! OPRITI BESTIA FASCISTA CARE TERORIZEAZA CETATENII DE PE FORUM ! SA INCETEZE ABUZUL TALHARULUI NAZIST ASUPRA POPORULUI !
Fosta membra 9am.ro

85 mesaje
Membru din: 8/08/2013
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 14 August 2013, ora 07:42

ANIMALELE HORTHYST-BASISTE SALBATICE NU AU NIMIC SFANT ! SA FIE PEDEPSITE LEPRELE TERORISTE, CU MAXIMA URGENTA ! ! ! ! !
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
CETATENI, NU VA PIERDETI SPERANTA ! HAITA DE BESTII BASISTE VA FI ZDROBITA IN CURAND !
Banditii fascisti Black_Friday si revenitu , laolalta cu toata clica lor vor avea in curand pielea pusa in bat !
In sfarsit, un urma nenumaratelor mele sesizari disperate , in urma miselestilor amenintari cu bomba si nemernicelor atacuri ale haitei de bestii portocalii, organele de resort s-au sesizat si au inceput o ancheta !
Suntem convinsi ca latraii fascisti vor fi in curand la racoare, condamnati la temnita grea pentru terorism psihologic , amenintari si atacuri asupra oamenilor muncii !
Pana cand organele isi vor face datoria ramanem vigilenti, si aparam liberatatea de exprimare si liberatatile in general , aici pe forum cat si pe strada cu orice arme si mijloace fizice !
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
NU LASATI TEROAREA NAZIST-BASISTA SA VA INTUNECE ZILELE, APARATI-VA , LUPTATI, IARA APARATI-VA SI IAR LUPTATI ! AFARA CU TERORISTII HORTHYSTI BLACK_FRIDAY SI REVENITU !
JOS BESTIA BASISTA ! ! ! ! ! RUSINE SOBOLANILOR COLABORATIONISTI ! ! ! !


2013-08-07 07:48:23BLACK_FRIDAY: BTW, cercul se strange si cu fiecare latrat al tau sunt mult mai aproape. Tic-tac...the time is runing! IP-ul dinamic nu rezolva totul. Acum iti stiu numele.Nimeni nu imi ameninta familia si pentru ca sa rezolv asta sunt dispus sa dau totul. Sa te vad cum o sa mai jonglezi cu numele de interlopi. ¡he me aquí! De la: Black_Friday, la data 2013-08-17 22:04:08 Zi mersi ca nu am venit inca sa iti rup capul! Dar nu e inca timpul pierdut... Daca administratorii forumului 9am nu pot sa ia masuri impotriva ta, ma silesti sa o fac eu. Si cand spun de masuri, nu te gandi ca o sa te masor eu cu metrul de tamplarie. Asta o sa o faca altcineva. Tic-tac! Timpul zboara si nu in favoara ta. Azi te bucuri, injuri pe toata lumea dupa cum poftesti...si dintr-o data... OPRITI DEMENTUL NUMIT BLACK_FRIDAY , CARE AMENINTA CU BOMBE TIC-TAC TIC-TAC! OPRITI BESTIA FASCISTA CARE TERORIZEAZA CETATENII DE PE FORUM ! SA INCETEZE ABUZUL TALHARULUI NAZIST ASUPRA POPORULUI !
valeriulivanov

1792 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 23 August 2013, ora 13:58

"DA-I INAPOI CE A-I FURAT ! ".

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Eveniment!,In tranvai doi cu' Gat -Gros" privesc impliniti!,Si deodata!,......
Mergi la: