back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Minunile tehnicii

 


 
 
Fosta membra 9am.ro

6780 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Postat pe: 28 Aprilie 2011, ora 09:52

Care naiba este oare logica dupa care ,la setari identice,un GPS iti alege la dus un anumit drum intre localitatile A si B ,iar la intoarcerea din B catre A ,alege alt drum. Pozitionarea localitatilor una fata de alta este identica (evident),setarile sunt identice ! Vrea oare sa nu te plictisesti ? .Are personalitatea lui si capricii ?


Care naiba poate sa fie explicatia ?....

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 9 Mai 2011, ora 01:14

De la: vaneamarin, la data 2011-04-28 09:52:33Care naiba este oare logica dupa care ,la setari identice,un GPS iti alege la dus un anumit drum intre localitatile A si B ,iar la intoarcerea din B catre A ,alege alt drum. Pozitionarea localitatilor una fata de alta este identica (evident),setarile sunt identice ! Vrea oare sa nu te plictisesti ? .Are personalitatea lui si capricii ?


Care naiba poate sa fie explicatia ?....

Din acelasi motiv ptr care exista histerezis.....

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
9am249516

45 mesaje
Membru din: 24/10/2011
Postat pe: 24 Octombrie 2011, ora 15:26

De la: nastasemihail, la data 2011-05-09 01:14:21
De la: vaneamarin, la data 2011-04-28 09:52:33Care naiba este oare logica dupa care ,la setari identice,un GPS iti alege la dus un anumit drum intre localitatile A si B ,iar la intoarcerea din B catre A ,alege alt drum. Pozitionarea localitatilor una fata de alta este identica (evident),setarile sunt identice ! Vrea oare sa nu te plictisesti ? .Are personalitatea lui si capricii ?


Care naiba poate sa fie explicatia ?....

Din acelasi motiv ptr care exista histerezis.....


.La avioane,trenuri si GPSuri, histerezisul ma deranjeaza in mod direct . .M-ar bucura sincer ca procesul mersului meu cu avionul in strainatate, sa fie unul reversibil .

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Minunile tehnicii
Mergi la: