back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ma poate initia cineva

 


 
 
strapontin

67 mesaje
Membru din: 1/12/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 7 Februarie 2010, ora 12:34

stiu prea putine despre laptop. Ma poate ajuta cineva sa stiu un minim necesar pentru a fi mai aproape de comunitate?Multumesc!

Raporteaza abuz de limbaj
9am181938

3 mesaje
Membru din: 18/02/2010
Postat pe: 18 Februarie 2010, ora 23:32


Raporteaza abuz de limbaj
POANTE

91 mesaje
Membru din: 28/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 2 Martie 2010, ora 22:30

De la: strapontina, la data 2010-02-07 12:34:12stiu prea putine despre laptop. Ma poate ajuta cineva sa stiu un minim necesar pentru a fi mai aproape de comunitate?Multumesc!

omul este un animal evoluat dar imperfect,stapineste pamintul de miliarde de ani.Au fost civilizatii mult mai avansate care au disparut datorita cataclismelor terestre provocate de membrii civilizatiilor respective.Actuala generatie se trage din supravetuitorii ultimului cataclism produs in urma cu 3 milioane de ani,are creerul foarte dezvoltat dar este folosit doar 033%.Faptul ca in lunga sa peregrinare pe tera a suportat multe cataclisme marunte ,omul a fost nevoit sa se adapteze.A aparut lupta pentru suprematie,stocarea averilor,forme de intimidare scornite pentru dominarea maselor credule si inapoiate mintal cum este religia,politica,inarmarea excesiva.Cind religia nu a mai fost credibila a aparut politica,o forma bazata pe minciuni si promisiuni desarte ,facuta celor slabi pentru a acorda votul unor excroci cu limbarnita,care doresc sa profite sa beneficieze de imunitate pentru a nu fi pedepsiti de lege.In prezent religia si politica au dat mina in scopul mentinerii suprematirii asupra celor slabi si inapoiati,religia constituind o frina in calea dezvoltarii iar politica o forma de invrajbire a diferitelor grupuri de oameni,crearea zonelor de conflict armat pe principiul ;divide si cucereste "Datorita exploatarii salbatece si necontrolate a subsolului terestru au fost creiate mari goluri care vor fi inundate de apele oceanului.Astfel pamintul se va reaseza,faliile fiind acum intr-un puternic dezechilibru,zona Americi va deveni fund de ocean ,Asia va suporta mari cutremure,Antarctida va disperea,partea deinspre Italia,Franta,Spania,Portugalia va deveni un teritoriu arid african,mare parte dintre supravetuitori vor veni in Est,in Romania,Bulgaria si zona europeana Turcia,vor fi lupte pentru supravetuire din cauza lipsei de alimente.Omul va continua sa suprvetuiasca inca 7 miliarde de ani pina la stingerea nucleului Solar.

Raporteaza abuz de limbaj
a promite-i lucru mare....pina la realizare.......!!!!!! http://www.google.ro/#hl=ro&output=search&sclient=psy-ab&q=CE+PROMITE+GUVERNUL+PONTA+&oq=&aq=&aqi=&aql=&gs_l=&psj=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=a27143d08314958f&biw=1024&bih=462
| Varianta pentru tiparire a topicului ma poate initia cineva
Mergi la: