back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Sunt de acord sa mute parlamentarii dar numai intr-o cocina.

 


 
 
Manfreed30

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Ploiesti

Postat pe: 14 Ianuarie 2010, ora 16:50

Alti bani alta distractie ,Trebuia sa mai gasesca motiv sa dea un tun puternic.Cine stie ce idei nastrusnice mai are Domnu Prigoana. ,Oricum in tara asta de tot rahatul este posibil orice.Ei pot sa faca tot ce le trec prin cap iar noi nu o sa luam atitudine niciodata pentru ca suntem prea dobitoci si inraiti intre noi.

Raporteaza abuz de limbaj
Ady
luter

75 mesaje
Membru din: 30/11/2009
Postat pe: 14 Ianuarie 2010, ora 18:15

1.EU NU TI-AM VORBIT CA LA UN JEG CE TE DEFINESTI PRIN EXPRIMARE .2.CAND EU FUMAM TU ERAI O MARE SCRUMIERA LA CARE TOTI DIN BULEVARDUL GARII DIN FRUMOSUL PLOIESTI STINGEAU MUCURILE DE CARPATI.3.DACA ESTI ASA CUM TE DESCRII UN INTELECTUAL ,EU SUNT UN MARE JUCATOR DE GOLF SI DORESC SA TE LOVESC CU CROSA IN CUTIA LIMBII.VIATA ESTE SCURTA ,DRUMUL LUNG SI PROSTI SI PARVENITI LA GREU PE LINGA MINE .SALUT SI VEZI CA O SA TE ASTEPT PE LA BERBECU SA-MI FACI UN PIC DE ABUREL CA AFARA ESTE FRIG SI -MI SIMT OULELE CRETE .

Raporteaza abuz de limbaj
adyhd1969

773 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 3 Martie 2010, ora 09:58

www.variantacojocaru.ro scoate tabelul , aduna semnaturi de la vecinii tai , apoi trimite lista cu semnaturi la OTV urmareste in fiecare dupaamiaza OTV daca NOI nu ne SALVAM NIMENI NU O VA FACE

Raporteaza abuz de limbaj
adyhd1969

773 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 3 Martie 2010, ora 09:59

www.variantacojocaru.ro scoate tabelul , aduna semnaturi de la vecinii tai , apoi trimite lista cu semnaturi la OTV urmareste in fiecare dupaamiaza OTV daca NOI nu ne SALVAM NIMENI NU O VA FACE

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Sunt de acord sa mute parlamentarii dar numai intr-o cocina.
Mergi la: